mirec88 mirec88 komentáře u knih

Nekonečnost Nekonečnost Rachel Ward

Záver trilógie nebol taký dobrý ako som čakal. Určite je to úplne zbytočný diel. Napriek tomu to bolo napínavé, akčné a plné zvratov. Kto bude mať aké číslo?

23.03.2020 3 z 5

Grandville Grandville Bryan Talbot

Skvelý komiks s netradičným hlavným hrdinom jazvecom a navyše inšpektorom. Bryan Talbot má úžasnú fantáziu. Teším sa na jeho ďalšie časti Grandvillu. Príbeh bol skvelý, zápletka nečakaná a záver prekvapivý. A páčilo sa mi aj to, že každé postava predstavovala iné zviera. Tlieskam!!!

17.03.2020 5 z 5

Chaos Chaos Rachel Ward

Skvelé pokračovanie, ktoré sa mi páčilo ešte o chlp viac sko prvý diel. A tu sa mi páčil aj koniec a teším sa na zavŕšenie trilógie.

Na útěku Na útěku Rachel Ward

Úplne ma pohltila táto kniha, bola napínavá od začiatku do konca, proste skvelé. Len koniec bol smutný, ale tak čo sa dá robiť.

Vymývač Vymývač Roman Horňák

Vymývač je ďalšia skvelá kriminálka od Romana Horňáka so skvelou zápletkou a neuveriteľnou kriminalistickou expertízou. Motív takéhoto vymývača mozgov mi pripomenul sektárstvo, ktoré je veľmi nebezpečné. Odporúčam.

Krutá hra Krutá hra Roman Horňák

Ďalšia super kniha od Romana Horňáka, ale tu mi niečo k plnému počtu chýbalo. Hoci námet bol úžasný a silný a čítalo sa mi to perfektne. Taktiež odporúčam.

11.03.2020 4 z 5

Osvícení v temnotě Osvícení v temnotě * antologie

Osobne sa mi táto hororová antológia veľmi páčila, nebyť tých pár horších poviedok, tak má plné hodnotenie, ale sú to slušné silné 4 hviezdičky. Môžem ju odporučiť milovníkom hororov a mnohí zo spisovateľov vám budú známi počnúc Stephenom Kingom cez Cliva Barkera, až po Edgara Allana Poea. Fakt výborné a ja si myslím, že každý si tu nájde tú svoju najlepšiu. U mňa je to Zradné srdce od Loea a Vábení plamenů od Kevina Quigleyho.

22.05.2024 4 z 5

Muž v ohni Muž v ohni A. J. Quinnell (p)

Skvelé, napínavé, akčné. Naviac na porovnanie s filmom viac než vhodné, ale film sa mi páčil viac. Mal šťastnejší koniec.

26.09.2020 4 z 5

Captain America Captain America Roger Stern

Super retro s najlepším upírskym príbehom.

01.06.2020 5 z 5

Hawkeye Hawkeye Stan Lee

Pekný komiks. Každý z pribehov, ktoré tu sú má niečo do seba.

01.06.2020 4 z 5

Hulk Hulk Paul Jenkins

Tak tento komiks ma zaujal rôznymi Hulkami, ktorí boli proste boží a skvelí. Len ten záver bol taký nemastný-neslaný. Ale inak spokojnosť.

01.06.2020 4 z 5

Na koho to slovo padne Na koho to slovo padne M. J. Arlidge

Kniha sa veľmi dobre čítala. Bola napínavá, nechutná, plná krvavých detailov, proste výborný thriller. Už len za ten nápad, vyrezávať obetiam srdcia, si to zaslúži uznanie. Krátke kapitoly má nútili stále čítať viac a viac a proste bolo to skvelé.

20.05.2020 5 z 5

Profíci v akci Profíci v akci Skottie Young

Na jedno prečítanie sa to dalo. Ani neurazí, ani nenadchne. Najväčší problém vidím v tom, že je tu veľa kresličov v takom krátkom príbehu. A pravdupovediac mi kresba ani veľmi nesadla. Scenár jednotlivých príbehov bol už lepší. Hovorím, taký priemer.

28.04.2020 3 z 5

Drsná škola Drsná škola Frank Miller

Ach, to bol zážitok. Skvelý komiks, ktorý do výšin vyzdvihuje hlavne kresba. Tá je neskutočná a hoci v tomto komikse nie je veľa textu, aj tak budete tento komiks dlho čítať, pretože si budete vychutnávať každý neskutočný detail týchto podrobných obrázkov, ktoré by inak ako na veľkej ploche v akej vyšla Drsná škola zanikli. Skutočne je to lahôdka nad lahôdky.

28.04.2020 5 z 5

Skutočný príbeh o Pinocchiovom nose Skutočný príbeh o Pinocchiovom nose Leif G. W. Persson

Čítal som aj lepšie severské krimi. Taký priemer.

07.03.2020 3 z 5

Iron Man Iron Man Larry Lieber

Čistý priemer.

01.06.2020 3 z 5

Dobytí Salemu Dobytí Salemu Jukito Kiširo

Takmer dokonalé zakončenie série, ktorá si ma úplne získala. Skvelá manga, ktorú by si mal prečítať každý. A to platí pre celú sériu. Som zvedavý, či Crew vydá aj voľné pokračovanie. Určite si ho kúpim.

28.04.2020 4 z 5