Iron Man přehled

Iron Man https://www.databazeknih.cz/img/books/31_/317338/bmid_iron-man-Z1r-317338.jpg 4 96 96

Poté, co byl zajat teroristy, vytvořil miliardář a výrobce zbraní Tony Stark neuvěřitelně technicky vyspělé brnění, díky kterému se mu podařilo uprchnout jeho únoscům. Poté, co se otočil zády ke svému dosavadnímu životu, teď využívá úžasnou sílu svého bojového obleku k záchraně lidských životů jako nepřemožitelný Iron Man. Nyní Tony čelí zatím nejtěžší zkoušce v boji proti svému vlastnímu brnění. Řízen šílenou umělou inteligencí, která zná Tonyho zdánlivě lépe, než se zná Tony sám, se zběsilý bojový oblek nezastaví před ničím v touze zcela ovládnout svého tvůrce. Toto je člověk versus stroj - akční klasika, která vám nedovolí od knihy odejít, dokud nedočtete až do konce.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Iron Man. Přihlašte se a napište ho.

dr.horrible
01.04.2024 5 z 5

Y2K nostalgia a úchvatné kresby.

Luigi1
02.07.2023 4 z 5

Parádní kresba

Barun
24.05.2021 5 z 5

Na začátek musím zmínit, že Iron Man je jeden z mých oblíbených postav, takže jsem do toho šla s velkým očekáváním, že to bude super.

První sešit a celkově příběh se nesl v duchu zrození samotného Iron Mana, s ničím se autoři nepatlali a šli rovnou na věc, i když se to může zdát možná trochu urychlené, tak mně se to líbilo. (Upozorňuju, že je to trochu jiné než ve filmu, pointa je vesměs úplně stejná, jen se Tony nachází jinde a s někým jiným:) )
Další a hlavní příběh je o tom, že Tonyho "mašina" ožije a tak trochu rebeluje, chce Tonyho na svou stranu a když to nejde, tak se sám vzbouří. Za mě tenhle příběh byl zajímavý a myslím si, že se u něj i lidi trochu zamyslí. Co my víme, třeba nás jednou bude chtít tahle inteligence ovládat a co my potom (:D)?

Za mě kniha/komiksy splnila moje očekávání, příběhy byly čtivé a oceňuju i super kresby na to z jakého období jsou. :)
Hodnocení knihy: 5/5

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Iron Man v seznamech

v Právě čtených1x