minimonisek minimonisek komentáře u knih

Vzpoura mrtvých Vzpoura mrtvých Otomar Dvořák

Kniha je taková oddechovka, příběhy byly zajímavé, nejvíc se mi líbil poslední. Knížku jsem četla poměrně dlouho, nějak se mi nepodařilo vtáhnout do děje, tak dávám 3 hvězdičky.

17.08.2016 3 z 5

Kletba Vikingů Kletba Vikingů Shirley Waters

Příjemná oddychovka. Kniha obsahuje lásku a dobrodružství. Takže doporučuji všem romantičkám.

18.07.2016 3 z 5

Ve spárech hororu Ve spárech hororu Vladimír Hulpach

Známý seznam hororů, který je doplněn o pěkné obrázky. Kniha se čte dobře, obsahuje např. hororové příběhy jako je Horla, Drákula, Frankenstein a další klasiku.

11.07.2016 4 z 5

Noční můry nespí Noční můry nespí * antologie

Jedna z mých nejoblíbenějších knih hororových povídek, všechny se čtou moc dobře. Knihu čtu už po několikáté.

08.07.2016 5 z 5

Šeptající lebka Šeptající lebka Jonathan Stroud

První díl mi přišel trochu lepší, tenhle byl trochu natažený, ale i tak super. Rozhodně si knihy ještě přečtu.

08.07.2016 3 z 5

Kvílející schodiště Kvílející schodiště Jonathan Stroud

Tak tahle kniha mě příjemně překvapila, děj má grády a je zde spousta napětí. Autor měl dobrý nápad. Rozhodně se těším na další díl.

21.06.2016 4 z 5

Finále Finále Becca Fitzpatrick

Skvělé zakončení série. Určitě se k ní znovu vrátím, jen mě mrzí, že jedna postava, kterou jsem si oblíbila umřela, určitě to šlo nějak zvrátit. Jinak super čtivá kniha.

15.06.2016 5 z 5

Všechno je definitivní Všechno je definitivní Stephen King

Skvělá kniha hororových povídek, všechny povídky byly skvělé. Nejvíc se mi líbily Pitevní sál čtyři, Pán v černém obleku, Silniční virus míří na sever a Jízda na střele. Rozhodně doporučuji všem, kdo mají rádi tajemné příběhy.

27.05.2016 4 z 5

Dolores Claiborneová Dolores Claiborneová Stephen King

Ze začátku mě kniha moc nenadchla, pak asi po 40 stranách však nastal zvrat a nemohla jsem se od ní odtrhnout. Rozhodně si ji ještě přečtu a doporučuju ji všem čtenářům.

19.05.2016 3 z 5

Jedné deštivé noci Jedné deštivé noci Richard Laymon

Toto je moje druhá přečtená kniha od tohoto autora, líbila se mi mnohem méně než Lunapark, asi proto, že děj byl takový nijaký, šlo hlavně o co nejvíce mrtvých lidí. Uvidím, co další knihy.

19.05.2016 2 z 5

Lunapark Lunapark Richard Laymon

Kniha byla docela napínavá, ke konci jsem se od ní nemohla odtrhnout. Autor se s ničím nepáře a v drastických scénách s tím musíte počítat. Nicméně bych řekla, že oproti jiným jeho knihám jich je tu naštěstí o trochu míň.

10.05.2016 3 z 5

Vášeň, nebo něha? Vášeň, nebo něha? Janet Dailey

Tak tato kniha byla trochu zklamání, neseděla mi ani jedna postava.

15.04.2016 2 z 5

Nářek ze tmy Nářek ze tmy Zdenka Hamerová

Tato knížka je příjemná oddychovka, sice jsem čekala, že v ní bude víc zvratů, ale konec mě velmi překvapil. Rozhodně sáhnu po další knize od této autorky.

13.04.2016 3 z 5

Zlý měsíc Zlý měsíc Robert Lawrence Stine

Řekla bych, že je tato kniha jednou ze slabších prací R. L. Stina. V podstatě nevíte proč se dané osoby ve vlkodlaky mění, kdo koho zabil, proč když je zničena hlavní postava zla se rozpadnou jen některé a zybtek je šťastně zachráněn. Kniha mohla být určitě lépe propracovaná.

09.04.2016 2 z 5

Ve stínu černých ptáků Ve stínu černých ptáků Cat Winters

Zajímavá kniha o lidských vztazích v období války a španělské chřipky. Ukazuje způsob jak se lidé vyrovnávali se všemi hrůzami různými způsoby - například vírou v posmrtný život. Kniha je čtivá, je brána z pohledu mladé 16 leté dívky. Navíc je doplněna fotkami, které dodávají tu správnou atmosféru. Určitě stojí za přečtení.

09.04.2016 4 z 5

Krásný sen Krásný sen Barbara Cartland

Příjemná, pohodová knížka o lásce. Je podobná jako ,,Harlekýnky´´.

17.03.2016 3 z 5

Podvedená láska Podvedená láska Petra Nachtmanová

Ze začátku mi trochu vadil autorčin styl psaní, používá dost květnatá slova (říkala jsem si, že takhle snad dneska nikdo nemluví), ale pak jsem se od příběhu nemohla odtrhnout. No konec mě dost zklamal, bylo to takové nijaké, přišlo mi, že autorka nevěděla sama, jak knihu ukončit, tak zvolila takovýhle závěr...

08.03.2016 3 z 5

Náměsíčná Náměsíčná Robert Lawrence Stine

Další skvělá kniha ze série Stopy hrůzy. Je to návrat do dětství, kdy mě tyhle knihy strašně bavily.

06.03.2016 3 z 5

Krvavá hostina Krvavá hostina Svatopluk Doseděl

Dobrá sbírka hororových příběhů, některé se mi líbily více jiné méně. Určitě po této knize ještě sáhnu.

04.03.2016 3 z 5

Dívka od vedle Dívka od vedle Jack Ketchum (p)

Tak tahle knížka je prostě SÍLA. Nebudete se moci od tohoto mrazivého příběhu odtrhnout a budete zaraženi, kam až tyranizování nevlastní psychopaticky nemocnou matkou, která v něm podporuje i vlastní děti a děti z okolí, může zajít. Příběh je hrozný především tím, že by se kdykoliv mohl stát realitou. Na konci si budete nejspíš říkat, že by bylo lepší, kdyby Meg umřela při autonehodě spolu s rodiči ....

26.02.2016 5 z 5