Miluna40 Miluna40 komentáře u knih

Námi to končí Námi to končí Colleen Hoover

Nejlepsi byl dovetek autorky. Tema jiste aktualni,ctive napsane. Chvalim,ze nasilnosti nepopsany do detailu. Ale jinak jak pohadka nebo romanticka literstura,coz z meho pohledu trochu zlehcuje tema. Mela to autorka v umyslu?
Myslim,ze celkove je kniha aktualni a ctiva.

*SPOILER*

Proc mi to prislo jako pohadka? Dobry konec. Hlavni hrdinka byla financne zajistena,na jeji stranu se postavili vsichni vcetne sestry manzela. Nevysla jedna laska,byla jina,kupodivu jeji prvni uzasna laska. Nezadany,pomahajici,na ni cekajici a s dostatkem penez. Mozna to byl umysl autorky,aby dodala odvahu,zrejme chtela ukazat,ze se to muze tykat vsech socialnich vrstev. Jenze problem u Lily byl jen ten,ze ho milovala. Nemusela resit finance,bydleni,praci,podporu okoli,novy vztah,samotu... Bohuzel,v zivote jde i o to,ze tyrane nemaji kam jit,nemaji nikoho kdo by jim veril. Na druhou stranu,proc ne...proc neukazat,ze milovat tyrana je problem. A tentokrat ten jediny a nejvetsi.

18.08.2020 2 z 5

Padesát odstínů šedi Padesát odstínů šedi E. L. James (p)

Naprosto souhlasim s Asterixxkou. Tez jsem dostala knihu jako darek. A byla jsem zklamana. Ani jsem ji nedocetla a od pulky jen prolistovala v nadeji,ze se rozjede. To ani nahodou. A eroticke sexy ???? Ne! Musim rict, ze v detektivkach ci thrilerech jsem cetla vic vzrusujici eroticke sceny (bez trapnosti,vulgarismu a nevkusnosti) nezli v teto knize. Za sebe nedoporucuji.

03.09.2019 odpad!

Pravda, nebo lež Pravda, nebo lež Colleen Hoover

(SPOILER) Kniha skvela,ctiva i napinava,nenudila jsem se. Jasne, je tam par nesmyslu- aspon z meho pohledu,ale i tak doporucuji.
-SPOILER-
Hlavni hrdinka mi prisla trochu jako blbka,zatrast s ni,at se probere. Nezda se mi,ze kdyz je sama autorkou,nezna techniky psani. Predstirani postizeni Verity vidim jako uplny nesmysl. Ze by 5 lete dite dokazalo takto mlcet a pokud ne,ze by mu nikdo neveril,tomu neverim zase ja. Ale i tak,dobre cteni a konec? Muzeme si myslet,ze je to pravda anebo taky ne?

04.08.2020 4 z 5

Jeden z nás Jeden z nás Shari Lapena

Cekala jsem napeti a vse co ma mit psychothriler,ale bohuzel..... Knizka se cte dobre,jenze mi pripada spis jako zensky roman. Dej byl mirne predvidatelny a vinik se dal odhadnout. Takze mohu doporucit jako lehke cteni pro zeny na dovolenou.

07.06.2020 2 z 5

Mlčící pacientka Mlčící pacientka Alex Michaelides

Zklamani. Cekala jsem napeti,rozbor postav... Pusobilo to na mne plose,zdlouhave.... Co bylo usmevne,ze psychickynarusene vypadali temer vsichni.

19.07.2020 1 z 5

Zmizení Zmizení Charlotte Link

Hezky napsane,zajimave,napinave a nebylo vse jak vypadalo.... Neni to klasicky thriler o unosu. Bojim se napsat vic,abych neprozradila moc. Doporucuji

17.07.2020 5 z 5

Vnitřní hlas Vnitřní hlas Brian Freeman

Moc se mi libila. Mam ji pujcenou od kamaradky. Sama bych si ji, dle anotace, nekoupila. Zacetla jsem se hned. Nechci prozradit moc,tak jen....parkrat to vypadalo,ze je uz konec,ze uz neprijde prekvapeni a byl to omyl. Zaver zajimavy,vlastne jako cela knizka.

04.05.2020 4 z 5

Skryté karty Skryté karty Angela Marsons

Moc pekne,vrele doporucuji. Nakonec i proto,ze ne vse dopadne ruzove. Tim to budi dojem opravdovosti.

27.02.2020 4 z 5

Ani muk Ani muk David Jackson

Nejdriv jsem se nemohla zacist,potom to docela slo,ale posledni tretina knizky mne uz vubec nebavila. Jedine co bylo dobre rozuzleni- kriteria pro vyber deti k unosu. Celkove mi prisla nedotazena,malo napinava....ja bych ji nedoporucila.

06.10.2019 2 z 5

Hra na lháře Hra na lháře Ruth Ware (p)

Mela byt jiste skvela a napinava,ale prisla mi padla na hlavu. Docetla jsem,jelikoz jsem byla zvedava jak to dopadne. Ale jinak skoda penez

07.09.2019 1 z 5

Žítkovské bohyně Žítkovské bohyně Kateřina Tučková

Upoutala. Mozna i tim, ze je to uplne neco jineho nez jsem cetla posledni tydny. Precetla jsem ji za noc. Mozna nechava otazniky a to se mi zrovna u ni libilo. Zpravy z vyslechu se cetly hur,ale zvysilo to autenticnost knihy.

04.09.2019 3 z 5

Tajemství sídla Craven Manor Tajemství sídla Craven Manor Darcy Coates

Cekala jsem napinave cteni a byla to pohadka. Kniha mne neoslovila.

22.08.2020 2 z 5

Žena mého života Žena mého života Tim Weaver

Celkove nebyla spatna,ale cetla jsem od autora lepsi. Zacatek stridave nudil a vytacel. Pak napinava a konec zajimavy. Sice bych se obesla bez zdlouhaveho vysvetlovani,ale i tak jsem ji za dva dny precetla a mohu doporucit.

14.08.2020 3 z 5

V moci zla V moci zla Linda Castillo

Neni to prvni knizka,kterou jsem od ni cetla, styl psani a prostredi se celkem libi. Tato byla trochu jina a par veci mi prislo pritazene za vlasy a nesmrtelnost hlavni hrdinky,uplne zelezna zena. Ale jinak slusne cteni a trosku napinave je. Idealni cteni,kdyz nechcete moc premyslet,jen si odpocinout a cist si.

16.07.2020 3 z 5

Smrtící bílá Smrtící bílá Robert Galbraith (p)

Autorka umi psat,to jiste,ale... Pro mne to nebyl thriler,ani napinava detektivka,zadny zlom,prekvapeni,skvela zapletka,nic z toho,co jsem ocekavala. Minimalne 1/3 knizky byla o vztahu hlavnich hrdinu,konec nebyl prekvapivy. Nicmene pokud nehledate to vse,co jsem vyjmenovala,cte se celkem dobre. Jsem rada,ze jsem si ji nekoupila,ale pujcila.

12.05.2020 2 z 5

Fáma Fáma Lesley Kara

Ctiva,zajimava...nakonec i k zamysleni a uplny konec-super. Dobre napsane a popsane,co s lidmi udela jeden drb,jedna veta,kterou se chce nekdo zviditelnit. Hlavni hrdinka chce zapadnout,pro sve dite najit kamarady a tak se zachova,da se rici,sobecky. Coz neni nic nepravdepodneho. Zaimave cteni ohledne pocitu lidi zijicich pod cizi identitou. Lehky nastin detskych vrahu...na konci otaznik,mysli to vazne? Byla to nehoda? Umysl? Muze se zmenit dite,ktere zabije?
Pritom neni kniha "tezka" na cteni,pochopeni. Pro mne skvela oddychovka. Rozhodne se mi libila vic nez Divka ve vlaku nebo podobne tema - Sedmilharky.

10.03.2020 5 z 5

Ztracené děti Ztracené děti Linda Castillo

Libila se mi. Za mne prijemna oddychovka.

07.09.2019 3 z 5

Bílá Masajka Bílá Masajka Corinne Hofmann

Skvela

06.09.2019 5 z 5

Tiché roky Tiché roky Alena Mornštajnová

Kniha celkem čtivá, nic náročného. neurazí. Hana byla lepší.

04.09.2019 2 z 5

Drak spí Drak spí Michaela Klevisová

Prijemne oddychova knizka. Zadne drama,hezke prostredi. Cetla se dobre. Takova klasicka ceska detektivka.

30.08.2020 3 z 5