Miliamka Miliamka komentáře u knih

Jax Jax Kristen Callihan

Nádhera. Byl to dojemný, romantický příběh, kde si hlavní postavy hledají své místo v životě i způsob, jakým se vyrovnávají s minulostí. Deprese popsány realisticky až děsivě dobře. Za mě nejlepší díl série.

21.07.2022 5 z 5

Taju pro tebe Taju pro tebe J. T. Geissinger

Možná v tom vidím něco víc, ale za mě teda vložení té "psychologické" části o negativním přístupu k ženskému tělu a vlastnímu shazování se, bylo úžasné, nenásilné, ale k zamyšlení. Knížka parádní, emotivní, romantická i vzrušující.. Zaslouží si plný počet.

11.04.2022 5 z 5

Výzva Výzva Elle Kennedy

Elle prostě umí. Její knížky se čtou všechny velmi rychle. Já mám u ní vždycky pocit, že žiju na chvíli v Americe a vracím se zase na vysokou. Tohle za mě byla velmi silná kniha, která se věnuje těžším tématům - možná pro mě i dost osobním. Jen by jen všichni ti kluci nemuseli být tak neuvěřitelně trpěliví, vtipní a milující...

12.03.2022 5 z 5

Hodnej kluk Hodnej kluk Elle Kennedy

A zase mi Elle Kennedy a její hokejisté pomohli dostat se ze čtecí krize! Přečteno za jedno odpoledne u moře. Úžasné jako vždy.

Studie jedu Studie jedu Maria V. Snyder

Nechápu, proč jsem knížku tak dlouho odkládala. Skvělý děj, napětí, romantika. Valek je taková kombinace Snapea, Supermana a Hitmana. Kvůli tomu bych se možná i rozvedla. Těším se na další díl.

20.08.2022 5 z 5

Kroniky prachu Kroniky prachu Lin Rina

Skvělé! Výborně napsané, vtipné, romantické, mnohokrát jsem se v knize v postavě Animant našla. Jen ten konec byl na mě moc rychlý a mohl být napsán trochu jinak..

Rapsodie Rapsodie Laura Thalassa

Potřebuju druhý díl! Dokonalá knížka na odreagování a odpoutání se od ostatních problémů. Vtáhne a nepustí, dokud nedočtete do konce. Souhlasím, že je to hodně podobné Maasové a takový trošku mix Dvorů a Trůnu, ale funguje to správně. Chemie mezi hlavními postavami je silná a drží vás ve střehu. Můžu jen doporučit a těším se na další díl.

09.02.2023 5 z 5

Zvrhlý král Zvrhlý král Rina Kent

Jak už tu několikrát zaznělo - King je ujetý, manipulativní, majetnický sociopat, který by rozhodně neměl být brán jako norma ideálního knižního hrdiny. Ale neuvěřitelně dobře se o něm čte. Začátek byl pro mě trochu rozvleklý, ale pak se to správně rozjelo. Tajemství a podezření dýchá snad z každé kapitoly a přidává knize neotřelost. Určitě si přečtu i další díly, mám spoustu otázek, tak snad přijdou odpovědi.

02.01.2023 5 z 5

Nezvladatelná láska Nezvladatelná láska Julie James

Krásná romantika, která autorce opravdu jde. Ale chyběla mi tam ta detektivní napínavá část...
A bohužel hodně rozumím tomu, jaké to je, když někdo vidí práci jako jediné místo, kde je úspěšný a věnuje tomu všechno. Docela to fungovalo jako zrcadlo..

01.04.2022 4 z 5

Království hříchu Království hříchu Meghan March

Skvělá série (byť by se podle mě vešla i do dvou knížek). Napětí, erotika, humor, všechno, co jsem čekala, jsem od této knihy dostala. Upřímně se těším na další knihy autorky..

Dvůr mlhy a hněvu Dvůr mlhy a hněvu Sarah J. Maas

Nejlepší díl celé trilogie. Výjimečně čtu některé knihy dvakrát, ale k téhle se určitě velmi brzy vrátím. Celou knihou mnou zmítaly pocity, jako bych všechno prožívala já sama a ne jen hrdinka v knize. Úžasně napsáno (i když věřím, že velkou roli v tom hraje i překlad).

13.08.2020 5 z 5

Kafe @ cigárko Kafe @ cigárko Marie Doležalová

Je to něco jiného, než co obvykle čtu. A přesto nebo právě proto mě to výborně bavilo. Všechno bylo psáno svižně, vtipně a čtenář se dozvídá víc o Marii, ale i o divadle nebo herectví.. Kdyby bylo pokračování, určitě si ho přečtu.

04.10.2021 4 z 5

Bane: Prokletá láska Bane: Prokletá láska L. J. Shen

Hodně silná kniha, které jsem věřila každé slovo.

10.04.2021 5 z 5

Zasvěcení Zasvěcení Tijan (p)

Knížku jsem začala číst až po přečtení místních recenzí a proto jsem pořád čekala na tu zmatenou část. No dočkala jsem se jí až na konci, který je opravdu odbytý a zbytečně urychlený. Kash je boží i s těmi jeho tajemstvími. Bailey má hrozné jméno a chvílemi je protivná, ale autorka asi neumí psát sympatické hlavní hrdinky. Přesto všechno mě knížka opravdu bavila a nedokázala jsem ji odložit. Teším se na další díl.

04.01.2023 4 z 5

Drzý bastard Drzý bastard Vi Keeland

Meh. Jednu hvězdu musím dát dolů za Aubrey a to jak strááášně dlouho jí všechno trvalo a jak si nakonec s Chancem pohrávala. Knížka si nicméně drží standard, bylo to vtipné, vzrušující i romantické.

02.04.2022 4 z 5

Jedna noc s ním Jedna noc s ním Elle Kennedy

Nenáročná jednohubka k nedělní kávě. Nejde se tu v ničem do hloubky, prostě jen plujete po povrchu. Ale zasmála jsem se a zasnila.

13.03.2022 5 z 5

Trhni si, Ethane Trhni si, Ethane Whitney G. (p)

Přečetla jsem zatím všechny knížky od Whitney, ale tato mi teda vůbec nesedla. Celé nereálné, hloupé, melodramatické a ten závěr až příliš sladký.. Rachel byla protivná, unáhlená a Ethan tak docela sobec.. A to anotace zněla tak nadějně.

24.02.2022 2 z 5

Vytočenej na Maxx Vytočenej na Maxx Melanie Moreland

Snad všechny knížky autorky jsou psány podle šablony. Ale mě to taaak baví! Knížka je opravdu psána čtivě, tak, že se člověk dokáže vcítit do hlavních hrdinů. Maxx i Charly jsou skvělá výbušná kombinace a rozhodně jeden druhého nešetří. Bavilo mě to a ke knížce se určitě vrátím.

21.02.2022 5 z 5

Válka s láskou Válka s láskou Winter Renshaw

Taková příjemná oddechovka na sobotní odpoledne. Ale proč ne, všichni jsou tu jasní od začátku do konce - zlí zůstanou zlými, hodní hodnými, linka je taky docela předvídatelná. Kniha je velmi čtivá, až na erotické scény, které opravdu nejsou dobře napsané. Hodnotím jako lepší průměr.

13.02.2022 3 z 5

Zakázané noci Zakázané noci Liv Morris

Opravdu pohádka pro dospělé snílky. Mně sedla úplně přesně i do nálady. Je to naivní, místy přehnaný příběh, ale přesně tohle jsem čekala a i dostala.

30.12.2021 5 z 5