Mikuše-Ivet Mikuše-Ivet komentáře u knih

Co se stane na Twitteru... Co se stane na Twitteru... Emma Lord

Musím uznat, že to nebylo špatný ale.... Na mě to bylo chvílemi zbytečně zdlouhavý. Četlo se to dobře, ale i tak to spíš doporučuji mladším ročníkům.

17.09.2021 3 z 5

Tři temné koruny Tři temné koruny Kendare Blake

Musím uznat, že že začátku jsem se do knihy musela hodně nutit to, ale nebyl jediný problém. Problém hlavně byl, že člověka hnedka že začátku spisovatelka zahltila nejen třemi dějovými linkami, ale hlavně tím, že každá ta linka měla plno postav, ve kterých se člověk že začátku muže ztrácet stejně jako já. Abych řekla pravdu kniha mě začala trochu víc bavit až někdy za půlkou. No uvidíme, jak to bude dál.

12.06.2021 3 z 5

Sníh nebo popel Sníh nebo popel Sara Raasch

Kniha se četla sama, ale přišla mi nezáživná a místy se na můj vkus dost táhla.

23.01.2021 2 z 5

Rozdělené království Rozdělené království Joelle Charbonneau

I tento se dobře četl, ale o proti prvnímu dílu jsem se od tohohle dílů nemohla odtrhnout. I když některá tajemství byla už od začátku zřejmá našli se i takové co mě překvapili.

07.01.2021 5 z 5

Neandrtálka hledá člověka Neandrtálka hledá člověka Penny Reid

Nemůžu říct,že by se kniha dobré nečetla, ale na mě tam bylo příliš mnoho zbytečných řečí kolem. Hlavní hrdinka mi přišla jako chodící encyklopedie a měla zdlouhavé odpovědi na vše. Co se ještě týče hlavní hrdinky, tak musím uznat, že čím dál jsem se v knize dostávala, tím víc mi ležela na nervy a přišlo mi, že ani neví co vlastně chce. Podle mě by knize prospělo, kdyby byla o takových 100-150 stránek kratší a bylo v ní míň řeči kolem a dej šel víc k tématu.

03.01.2021 2 z 5

Boháč z Park Avenue Boháč z Park Avenue Vi Keeland

Na knihu jsem se hodně těšila možná jsem měla až moc vysoká očekávání. Děj mě že začátku docela nudil. Nic moc se tam nedělo až na místy slovní přestřelky to bylo na mě táhlé. Od půlky se to trochu zlepšilo a nemusela jsem se do knihy pobízet. Za mě autorky napsali určitě lepší díla.

10.12.2020 3 z 5

Temné a osamělé prokletí Temné a osamělé prokletí Brigid Kemmerer

Knihu jsem dlouho odkládá a přitom nebyla špatná. Příběh se příjemně četla, ale na můj vkus to mohlo být o klidně 100 stran kratší, protože mi to ve třičtvrtě přišlo tak trochu natahovaný zbytečně.

07.12.2020 4 z 5

Krutá krása Krutá krása Rosamund Hodge

Tak tohle se moc nepovedlo. Nápad na příběh nebyl špatný, ale styl jakým to bylo napsané už ano. V knize se hodně věcí opakovalo. Než jsem se dostala za půlku chtěla jsem to vzdát, ale pak za půlkou už to začalo být o trochu lepší, ale i tak jsem se do čtení nutila.

25.11.2020 1 z 5