Mikuše-Ivet Mikuše-Ivet komentáře u knih

Válka s láskou Válka s láskou Winter Renshaw

Po dlouhé době jsem si čtení knihy užila

10.11.2021 5 z 5

Drzý kravaťák Drzý kravaťák Vi Keeland

Tak tohle se tedy moc nepovedlo. Začátek se mi hodně líbil, ale čím dál jsem četla tím víc jsem se nudila a do čtení jsem se musela nutit.

28.04.2021 2 z 5

Idol Idol Kristen Callihan

Na knihu jsem se moc těšila a první stránky vypadali na zajímavý příběh, ale ten se nekonal. Děj je na mě moc táhlý, nic moc se tam neděje. Ve skratce poznali se, zamilovali se a vzali se? Mě tam chyběl zvrat a nějaké napětí. Možná to bude tím, že jsem měla na knihu Moc velká očekávání

25.04.2021 3 z 5

S naším požehnáním S naším požehnáním Jo Spain

Určitě jako detektivka to byla příjemná oddychovka. Líbilo se mi, že vyšetřování putovalo do minulosti díky tomu byl příběh zajímavější. Co se mi už min líbilo bylo zdlouhavé seznamování s hlavními hrdiny. Kdyby měla kniha o 150-200 stran míň určitě by se nic nestalo

30.03.2021 3 z 5

Pan Romantik Pan Romantik Leisa Rayven

Určitě příjemná oddychovka se zajímavým tématem. Je pravda, že mě hlavní hrdinka chvílemi trochu štvala a kniha mohla být klidně i kratší, ale i tak se mi kniha líbila. Co se týče autorky, určitě jí i v budoucnu zase vyhledám.

02.03.2021 4 z 5

Sběratel přání Sběratel přání Mia Sheridan

Ze začátku jsem si myslela, že to bude jen moderní verze fantoma opery či krásky a zvířete jak už tu bylo v předchozích komentářích zmíněno, ale zmýlila jsem se.... Kolem půlky jsem začala knihu úplně hltat a byla jsem zvědavá jak to vše dopadne, i když mi bylo jasné, že konec dopadne stejně dobře jako v pohádce.

29.12.2020 5 z 5

S pozdravem Carter S pozdravem Carter Whitney G. (p)

Určitě musím uznat, že se příběh příjemně četl, ale pravda je, že autorka to umí i líp. Za mě 3,5*

19.12.2020 3 z 5

Graysonův slib Graysonův slib Mia Sheridan

Krásná oddechová pohádka, která se hezky četla.

13.12.2020 4 z 5

Zničená Zničená Rachel Van Dyken

Wau.... To byl teda příběh.... Po pár stránkách jsem věděla, že jsem ztracena a, že knihu neodložím dokud se nedozvím jak to dopadne. Ještě štěstí, že se kniha velmi dobře četla. Musím uznat, že to byla zatím nejlepší kniha od autorky co jsem četla.

11.12.2020 5 z 5

Napsáno krví Napsáno krví Chris Carter

Když jsem se dozvěděla že bude vycházet další díl byla jsem radosti bez sebe. Miluji tohle spisovatele. Miluji jeho styl, to jak dokáže čtenáře vtáhnout do děje. V tohle díle mě dojalo věnování, které věnoval nejen své zesnulé ženě, ale i vše, které zasáhl covid 19. Musím uznat, že tento díl byl slabší než ostatní, což i přesto mi nezabrání aby i tento 11 díl detektivní série nenašel krásné místo v mě knihovně. Doufám, že Chris bude dál pokračovat v tom co umí nejlíp a to ve psaní a brzy se snad budu moct těšit z jeho dalších knih.

09.12.2020 4 z 5

Říše upíra Říše upíra Jay Kristoff

Tak tomu říkám jízda....

25.09.2022 5 z 5

Na vlásku Na vlásku Lucy Score

Kniha začala velmi slibně. Bylo tam plno vtipných slovních přestřelek. Kniha se hodně dobře čte. Když přehlédnu fakt, že tam bylo hodně postav, tak co mi vadilo bylo to, že chvílemi, tam aspoň pro mě bylo moc zdlouhavých odstavců, které tam klidně nemuseli být.

02.10.2021 3 z 5

Hořím pro tebe Hořím pro tebe J. T. Geissinger

Osud je jen součet špatných rozhodnutí....

23.06.2021 4 z 5

V mysli vraha V mysli vraha Mike Omer

Určitě zajímavý psychologický detektivní příběh

23.05.2021 4 z 5

Přísně tajné Přísně tajné Elle Kennedy

Děj se příjemně četl a hezky ubíhal v před, ale i přesto mě přišlo jako by tomu něco chybělo..... Zatím se mi nejvíce s touto tématikou líbily knihy ON a MY

07.04.2021 3 z 5

Bez závazků Bez závazků Vi Keeland

Jo přesně, takový příběh jsem potřebovala. Další úžasné dílo. Knihu jsem během jednoho dne přečetla, tak moc jsem ji hltala.

09.03.2021 5 z 5

Dědička ohně Dědička ohně Sarah J. Maas

Hodně jsem se snažila dát této sérii šanci, ale bohužel. Chování hlavní hrdinky mě přijde čím dál víc dětinské a nesmyslné. I když se děj rozdělil na více pohledů jednotlivých postav, tak i tak to nestačilo k tomu, aby se spisovatelka vyvarovala zbytečného natahování. Nápad určitě to byl dobrý a při čtení jsem v tom cítila potenciál, ale to je vše. Děj se až moc zbytečně táhl a nic se tam nedělo, což u mě znamená, že jsem se hrozně nudila a do čtení jsem se musela hodně nutit. Už u prvního dílu jsem si všimla, že kniha se začne rozjíždět až na samém konci, což je dost blbý, když člověk musí přetrpět 500 stránek k tomu aby si mohl užít posledních 100-150 stránek a s dalším dílem je to stejný jako předchozí a tak dál? A pořád se člověk nikam neposouvá? To jako fakt? Omlouvám se všem co je tato série bere, protože mě se vůbec nelíbila.

23.02.2021 1 z 5

Pět Pět Ursula Poznanski

I já se přikláníme ke čtenářům, které zaujala úryvek a nakonec prošlo zklamání. Na mě až moc oddychová detektivka.

22.01.2021 2 z 5

10 rande naslepo 10 rande naslepo Ashley Elston

Tak tohle stalo za to :-D už jsem se dlouho u knihy tolik nenasmála, jako u tohle příběhu. Není nad úžasnou ale hlavně velkou rodinu co se vám snaží pomoc za každou cenu...

08.01.2021 5 z 5

Les bez srdce Les bez srdce Joanna Ruth Meyer

O když vím, že na takové příběhy jsem už stará, tak si nějak nemůžu pomoct.... Příběh, se četl příjemně. Byl to krásný pohádkový příběh o opravdové lásce a vykoupení.

17.02.2022 5 z 5