Mihal27 Mihal27 komentáře u knih

Hlbina Hlbina Jozef Karika

Úžasné niečo. Čo trochu vytknem je to nadprirodzené miesto kde sa odohrával posledný boj medzi súdruhom Martinom a Čierným králom. Nebuedem to tu spojlerovať. Výborná kniha, skvelé prostredie a rozprávanie príbehu. Za mňa top aj ked na Strach to nemá. Jozef Karika sa ukázal ako výborný spisovateľ. Len škoda toho konca hlavného hrdinu mi bolo ľúto. Bohužiaľ. Taká bola doba.
Knihu určite odporúčam a na tie zimomriavky čo som mal nikdy nezabudnem.

27.11.2023

Obřad Obřad Carmen Mola

Úplne TOP kniha, všetko bolo tak ako si predstavujem až na toho psíka. To mi bolo ľúto. Inak Elena a je tým bol ukážkový. Táto kniha bola skvelá, po prvý krát som bol znechutený vrahom a to čo robil svojim obedtiam bolo neskutočne nechutné ale ani sa nečudejem. Kedže zažil to čo zažil. Bol by som veľmi rád keby bolo pokračovanie. Dávam 4 hviezdičky za psíka uberám 1 bod ale kniha je na plný počet hviezdičiek. Určite ju doporučujem. Je síce trochu občas drsná ale skvelá. Príbeh vám nedovolí knihu odložiť.

26.02.2023 4 z 5

Vrah andělů Vrah andělů Andrew Mayne

"Jessica ma uchvátila. Páčilo sa mi spojenie vrážd a mágie. Som hltal ako Jessica vysvetluje ako to "Čarodej " dokázal. Niektoré tie ilúzie mi prišli pritiahnuté za uši ale nevadilo mi to až tak. A Damian bol božský. Ako držal ochrannú ruku nad Jessicou a neustále bol pár krokov pred ňou. Veľmi sa mi to páčilo a dúfam že sa dočkám podobných kníh. A autora si pridávam do obľubených a rozhodne budem pokračovať v čítaní jeho kníh.

27.12.2022 5 z 5

Najdi mě Najdi mě Anne Frasier (p)

Čakal som niečo iné a bol som veľmi milo prekvapený. Kniha sa dobre čítala a dej mi ubiehal ako voda. Reni bola neskutočná a s Danielom si sadli. Opäť máme tu česť sa stretnúť so psychopatmi (nič nove), síce jeden sa objaví na samom konci ale tak to má byť. Určite sa teším na pokračovanie. Za mna úžasná kniha, nesklamala. A asi skúsim ďalšie knihy od autorky.

"Poznej oběť,poznáš vraha"

15.09.2022 5 z 5

Na hraně Na hraně René Manzor

Knihu som si neskutočne užil, začiatok bol pre mňa taký neslaný nemasný ale potom sa to rozbehlo a strhlo. Julie tak skvelo zapasovala a s Novakem tvorili skvelú dvojicu.
Koniec bol pre mna dosť smutný ale dávam plný počet hviezdičiek.
Určite si ju túto knihu prečítajte. Je skvelá.

31.07.2023

Odkaz Odkaz Elle Kennedy

(SPOILER) Krásny záver série. Užíval som si každé jedno slovo a hltal kapitolu za kapitlou. Strašne ma pobavila bábika "Alexander". a ten koniec bol veľmi podarený. Sériu som si veľmi užil. Vrelo doporučujem.

01.07.2023

Plán Plán Elle Kennedy

Za mňa zatial najlepšia kniha tejto série. Veľmi sa mi to páčilo.

25.06.2023 5 z 5

Gladiátoři z táborů smrti Gladiátoři z táborů smrti Andrzej Fedorowicz

Toto je niečo pre mňa, téma 2 svetová vojna je moje NAJ. Príbehy ludí ktorý sa dostali do koncentračných táborov a prežili. Rôzny ludia a rôzne príbehy niektoré boli štastné a niektoré bohžial smutné. Ludia vedie byť veľmi zlý. Plný počet dávam tomuto dielu.

"Podle měje box umění sebeobrany. Radši vyhrajuna body a budu mít situaci pod kontrolou, než aby se nechal knokautovať".

06.03.2023 5 z 5

Záblesk ve tmě Záblesk ve tmě Stacy Willingham

(SPOILER) "Přijde den, kdy se z toho stane jen vzádelná vzpomínka".

Skvelý príbeh. Príbeh ma dostal veľmi sa mi páčil a ako to celé bolo zamotané až do posednej vety. Chloe bola veľká bojovníčka a obdivoval som ju. Rodinu si nevyberieš. Veľmi dobrá kniha. Každý ma to nejaké tajomstvo a je len na ňom sa s ním podeliť ale iba tomu komu bezvýhradne dôveruješ. Veľmi sa páči ako "Chlo" spomína svoje detstvo a hned natoje v prítomnosti. To prelínanie minulosti a prítomnosti.

17.12.2022 5 z 5

Polibek bez duše Polibek bez duše Jennifer L. Armentrout

Super fantasy čítanie od skvelej autorky. Strašne sa mi páčia od Jennifer knižky. Layla, Roth, Zayne sú neskutočný. Príbeh nemá chybu podľa mňa. Dej je veľmy rýchly, žiadne zbytočné pasáže a ten koniec... Už aby bolo pokračovanie.

"Lidé s nejčistšími dušemi jsou schopni nevýslovného zla"

"Byl sem stracen ve chvíli, kdy sem tě spoznal"

22.09.2022 5 z 5

Kráľovstvo Kráľovstvo Jo Nesbø

(SPOILER) Ďalšia výborná kniha od Nesba. Dosť dlho som odkladal tútu knihu, chcel som mať kľud pri jej čítani a ten konečne prišiel. Dvaja bratia sa musia vysporiadať s rôznymi nástrahami. Roy svojho brata Carla chce chránit za každú cenu, dokonca je schopný aj zabíjať a nie raz. Roy sa zamiluje do bratovej ženy Shanon a začína boj. Čo zvýťazí láska k bratovi alebo k žene? Ja mam jasno. Nesbo je neskutočne dobrý autor severskej krimi. Aspoň podľa mňa.

"Kľúčom k vášni je moment nemožnosti získať celého človeka, ktorého ľúbiš"

"Rob, čo treba, Všetko záleží na tebe. Sprav to teraz"

11.02.2022 5 z 5

Šesté dítě Šesté dítě Jonathan Dylan Barker

Tak a séria je ukončena. Škoda. Vedel by som si predstviť jej pokračovanie. Skvelá séria Sam Porter a Anson Bishop opä ukázali čo sú zač. Ten koniec ma trochu mrzí a pevne verím že ten výstrel bol len do vzduchu. Aj ked asi nie...
Ansona som mal rád a dokázal oblafnút FBI i metropolitnú políciu. Na tieto knihy budem ešte dlho spomínať. Všetkému raz bude koniec.

"Všechno, co deláme, má následky"

"Pohybuj se po světe jako duch chlape. Čím méně lidí tě uvidí, tím budeš svobodnejší. Skutečnou svobodu znají jen ti, kdo jsou mrtví".

12.06.2022 5 z 5

Hloubka nenávisti Hloubka nenávisti Sharon J. Bolton

Úplne TOP. Lacey som si neskutočne zamiloval hned od prvých viet série.
Neskotočne sa mi táto kniha, séria páčila neskotčne som si ju užil a verím že bude pokračovanie. Vrelo odporúčam túto skvelú sériu. Kto ju ešte nezačal tak šup šup...

25.12.2023 5 z 5

Pátá oběť Pátá oběť Jonathan Dylan Barker

(SPOILER) Proste nemám slov, neskutočne úžasné čítanie. Vtipný a zároveň adrenalínom nabitý príbeh. Sam Porter opäť pocítil čo je zač Anson Bishop. Neviem ako to všetko Anson dokáže ale obdivujem ho. Tak neskutočne zamotať to dokáže asi len on. Kapitoly rýchlo ubiehali a ani som sa nenazdal a čítal som poslednú kapitolu. Vrah stále uniká a mŕtvoly neustále pribúdajú....

"Nemúžeš sa hrát na Boha, aniž bys poznal Ďábla"

Rozhostilo sa nervózne ticho. Jako první promluvila Sophie. " Bude někdo jíst ten poslední koblížek? "Kloz praštil hlavou do stolu a hlasite si povzdechl . " Vezmete si ho ".

Debata 3 vyšetrovatelov o " koblihách " ma neskutočne pobavila, strašne som sa nasmial natom.

29.05.2022 5 z 5

Lesní duch Lesní duch Graham Masterton

Mám zmiešané pocity z tejto knihy. Začiatok ma zaskočil a vytočil. Príbeh bol zaujímavý a dobre sa čítal. V niekotých pasážiach som mal zimomriavky čo zbožnujem na knihách. Kniha ja celkom dobrá. Čítal som aj lepšie. Ako takú oddychovku určite odporučujem.

03.12.2023 4 z 5

Hlava plná strachu Hlava plná strachu Rob Ashman

Za mňa skvelé pokračovanie hlavnej hrdinky Roz. Skvelý príbeh o tom ako môže vojna a strata parťákov zničiť človeku život. Príbehy o vojnových konfliktoch sa mi veľmi páčia a je to moja srdcovka. Tu autor pekne popísal príbeh vraha ktorý vykonával vlastnú spravodlivosť. Skvelý vzťah medzi Roz a Tavernerom, veľmi sa mi to páčilo.A ako ich dokázal oklamať a na konci som sa zľakol že toho doktorka zabil. Ale nakoniec...

Kdyby jenom tušila, jak namále měla. Kdyby to jenom tušila

" Tak takhle to vypadá, když umřete?

15.01.2023 5 z 5

V temnotě V temnotě Mike Omer

Druhá časť je za mnou a som nadšený. Všetko bolo skvelé. Tatum a Zoe sú TOP dvojka. Vrah tem ma sklamal, čakal som viac. A Marvin opäť úradoval. Verím že bude pokračovanie.

15.12.2021 5 z 5

Most sebevrahů Most sebevrahů Taylor Adams

(SPOILER) Úplne pohodové čítanie ktoré neskutočne moc bavilo a nenechalo ma odložiť knižku. Ano možno trochu cez čiaru ale mne to vôbec nevadilo ba naopak ma to viac a viac bavilo. Lena bola neskutočná premôcť dvoch chlapov a navyše jeden bol policajt. Na všetko (skoro) bola pripravená. Na každej stránke sa niečo dialo a páčilo sa mi štýl písania a aj to ako vyrozprávala príbeh Cambry. Pekný thriler. Vyskúšam ja iné knihy od Taylora Adamsa.

"Když procháziš peklem , nezastavuj se".

"Proč ...proč jsi to udelala?"
Divnej pocit v žaludku, řekla málem.

08.01.2023 5 z 5

Pojď se mnou Pojď se mnou Ronald Malfi

Super kniha, pekný príbeh o láske dvoch ludí. Aaron si išiel svoje vlastné vyšetrovanie a išlo mu to náramne dobre. Takéto knihy zbožňujem. Z celej tej knihy sála láska k jednej žene.

27.12.2022 5 z 5

Království hříšných Království hříšných Kerri Maniscalco

Skvelá kniha. Skvelé, jednoduché čítanie pri ktorom som si oddýchol a neviem sa dočkať pokračovania. veľmi odporúčam. Neviem prečo ale takéto knihy môžem.

" Láska je najmocnejší magie. Všechno prekoná. Zapamatuj si to. Vždycky ťe dovede tam, kam budeš potrebovať".

08.07.2022 5 z 5