Michal R10 Michal R10 komentáře u knih

Čisté radosti mého života Čisté radosti mého života Jan Šmíd

Tyto knihy o Natu Jesselovi přímo zbožňuji. Náhoda tomu chtěla, že jsem je objevil když jsem bydlel před 10 lety v USA a další náhoda tomu chtěla, že jsem se letos mohl podívat přímo do Cedar City a do hor nad ním... i ledové jezírko jsem našel... :)

09.09.2014 4 z 5

Zodiac - nejnebezpečnější ze všech zvířat Zodiac - nejnebezpečnější ze všech zvířat Gary Stewart

Super čtení. Vzal jsem to jedním dechem :-)

21.03.2015 3 z 5

Kruh Kruh Bernard Minier

Kruh se mi četl super, stejně jako Mráz. U Mrázu byla o něco lepší atmosféra, ale Kruh jsem přelouskal s chutí za 3 dny během pooperační rekonvalescence na odd. ortopedie. Už teď se těším na další díl.

26.12.2015 4 z 5

V lesích V lesích Tana French

Po prvních pár stránkách už jsem se od knihy nemohl odtrhnout. Skvěle popsaný příběh a hlavní hrdina mi též sedl. To, že nedošlo k vyřešení staršího případu mi nijak nevadilo a rozhodně to knize neubralo na zajímavosti. Naopak se těším na další příběhy a doufám, že se k této linii autorka ještě vrátí.

21.09.2015 5 z 5

Já, Poutník Já, Poutník Terry Hayes

Ani nevím proč, ale musel jsem ji číst nadvakrát. Poprvé jsem se dostal na stranu 100 a knihu opustil, jelikož se mi zdála nezáživná. Podruhé - asi po roce a půl - jsem ji zhltal za 3 dny. Skvělé čtení!!!

02.09.2016 5 z 5

Zpověď sériových vrahů Zpověď sériových vrahů Christopher Berry-Dee

K těmto knihám se stále vracím. Teď nedávno jsem z nudy vytáhl druhý díl a nepustil jsem ho z ruky, dokud jsem ho nedočetl celý. Velmi čtivé a smutné.

02.09.2016 5 z 5

Nechte ďábla spát Nechte ďábla spát John Verdon

Moc dobře se mi četla...

21.01.2015 4 z 5