michaella03 michaella03 komentáře u knih

Pán prstenů: Dvě věže - Podrobný obrazový průvodce k filmu Pán prstenů: Dvě věže - Podrobný obrazový průvodce k filmu Jude Fisher

Krásně zpracované! Mnoho fotografií, nových a doplňujících informací a také úvodní slovo představitele Aragorna - Vigga Mortensena. A překvapení v podobě rozkládacího plánku, který zobrazuje bitvu o Helmův žleb, mě velmi potěšilo. Příznivcům by ve sbírce určitě chybět neměla :).

10.05.2022 5 z 5

Pán Prstenů: Oficiální filmový průvodce Pán Prstenů: Oficiální filmový průvodce Brian Sibley

Pěkné fotografie, nové informace. Kniha je ale zaměřena pouze na úplný začátek této filmové série, něco mi tam zkrátka scházelo. O něco více se mi líbily knihy od Jude Fisher.

10.05.2022 4 z 5

Shrek Shrek Mark Evanier

Na knížku jsem se těšila, jelikož filmy miluju. Už během čtení však přišlo lehké zklamání - příběhy vlastně o ničem, dialogy a samotná slovní zásoba žádná sláva. Abych ale jen nehanila, ilustrace jsou opravdu povedené.
Pokusím se na tyto tři krátké kapitolky více nevzpomínat a dále si budu užívat skvěle vytvořených filmů.

27.10.2021 3 z 5

Hra o trůny: Mytologie Hra o trůny: Mytologie Gwendal Fossois

Zklamání. Za mě hodně velké zklamání. Obálka krásná, anotace mě oslovila, ale čekala jsem něco úplně jiného. Jen další člověk, co se snaží na celosvětově známém jménu vytěžit peníze.

10.01.2021 2 z 5

Princ Princ Sylvain Reynard

Knížku jsem přečetla až po dočtení Florentské trilogie - trochu chyba. Myslím, že by mi dost pomohla se zorientovat v nových postavách okolo Prince. Ale znovu mě potěšil pohled do života Gabriela a Julianne.
Kniha je jinak velmi tenká, přečteno za večer :).

01.08.2020 3 z 5

Zloděj čísel Zloděj čísel Hayley Barker

Na to, jak jsem byla nadšená z prvního dílu a strašně se těšila na druhý, jsem trochu zklamaná. Kniha se čte opět skvěle díky kapitolám, které jsou krátké a jsou utnuté v pravou chvíli - musíte číst dál a dál. Ale jinak jsem měla pocit, že autorka v podstatě staví na prvním dílu. Vymizela i ta trocha romantiky mezi Benem a Hošiko, která byla v prvním dílu. Knížka pěkná, ale Poslední číslo se mi líbilo víc.

13.02.2020 4 z 5

Mudrosloví urozeného pána Tyriona z Lannisterů Mudrosloví urozeného pána Tyriona z Lannisterů George R. R. Martin

Ze všeho nejdřív mě upoutala velikost knihy - čekala jsem normální formát (ale to je moje chyba, měla jsem si přečíst rozměry :D). Další překvapení bylo, že na každé stránce je pouze a jen ten citát, jinak vůbec nic. Kniha mohla být lépe zpracovaná - alespoň napsat, z jaké situace, popř. knihy citát je.
Jinak je to milé, je hezké mít pohromadě Tyrionovy výroky :)

07.10.2019 3 z 5

Tajemství katakomb Tajemství katakomb Tom Egeland

Příjemné, oddechové čtení, skvělá zápletka :)

07.02.2017 5 z 5

Přes okraj propasti Přes okraj propasti Norah McClintock

Pěkná knížka, pro mě neočekávaný konec. Doporučuji. :)

23.10.2016 4 z 5