Bella09 Bella09 komentáře u knih

Pekáč buchet Pekáč buchet Kateřina Petrusová

Knihu jsem vzala do ruky ve chvíli, kdy jsem se potřebovala rozptýlit a odpočinout si od detektivek. Byla jsem nadšená, bylo to přesně co jsem potřebovala.Při čtení jsem se neustále usmívala a bylo mi dobře na duši.A pak najednou zvrat i když už z náznaků jsem věděla, že se něco pokazí. Ale nakonec příjemný pocit z knihy zůstal i když s hořkou kapkou.
Kniha mě zklamala po technické stránce, na str 107 "Zbytek soboty" měl být zbytek pátku. Mám ve zvyku číst knihy velmi opatrně, i přesto se mi ke konci knihy vysypaly stránky.

15.07.2016 5 z 5

Dvojitý kříž Dvojitý kříž Chris Carter

Jedním slovem perfektní. Nemohla jsem se od knížky odtrhnou.

10.07.2016 5 z 5

Pamatuji si vás všechny Pamatuji si vás všechny Yrsa Sigurðardóttir

Moje první kniha od této autorky. Moc se mi líbila. Poslední stránku jsem si musela přečíst podruhé abych se ujistila, že jsem správně pochopila.

08.07.2016 5 z 5

Nezkrotná Nezkrotná Sylvia Day

U tohoto dílu jsem se nudila, až na pár stránek kdy se něco dělo.Posledních 100 stran bylo pro mě utrpením, jsem moc ráda, že je to za mnou.Místy jsem přeskakovala erotické pasáže, protože se vše jen opakovalo.

03.07.2016 3 z 5

Sedmilhářky Sedmilhářky Liane Moriarty

Tahle spisovatelka mi prostě nesedla. Nedokázala jsem přečíst ani 50 stran.

28.06.2016 2 z 5

Dvojče Dvojče Tess Gerritsen

Výborná kniha. Ani chvilku jsem se nenudila, nemusela přemýšlet kdo ke komu patří atd. Zkrátka 5 *

24.06.2016 5 z 5

Cizinec Cizinec Harlan Coben

Moc pěkná kniha. Napínavá od začátku, jen trochu uspěchaný nečekaný konec.

28.05.2016 5 z 5

Třináctý příběh Třináctý příběh Diane Setterfield

Se čtením této knihy jsem dlouho otálela. Neměla jsem pocit, že by se mi mohla líbit a počítala jsem s tím, že ji když tak odložím. To jsem se hodně spletla. Zaujala mně od samého začátku. I když se v příběhu odehrávají nehezké věci, děj je moc pěkně popsaný, tak jemně, pokud se to tak dá říct. Řekla bych, že je to moje největší příjemné překvapení v posledních letech.

17.05.2016 5 z 5

Na co Alice zapomněla Na co Alice zapomněla Liane Moriarty

Z počátku mi trvalo než se mi povedlo se začíst. Kniha se četla dobře. Vyvolala ve mě vzpomínky. Škoda, že se nemůžeme vrátit o 10 let zpět.

17.01.2016 4 z 5

Skrýš Skrýš Johan Theorin

To byla jízda. Super kniha. Pravda konec trochu zvláštní. Ale nemusí všechny knihy končit podle našich představ. Chtělo by to pokračování.

10.01.2016 5 z 5

Manželská zkouška Manželská zkouška Jennifer Probst

Kniha je čtivá, přečetla jsem ji za dva dny. Opakují se stejná slovní spojení jako v předešlých dílech a vlastně už víte co se stane(většinou). Ke konci dojde k překvapení, což knihu oživilo.

02.01.2016 4 z 5

Manželská past Manželská past Jennifer Probst

Kniha se mi celkem líbila. Škoda, že hlavní téma knihy bylo stejné jako u předešlé knihy z této série. Často se dalo lehce odhadnou jaký děj bude následovat i jaká slova budou použita.

25.12.2015 4 z 5

První První Kiera Cass

Kniha splnila mé očekávání. Byla výborná, stejně jako 2 předešlé. Těším se na další díly.
Ale je pravdou, že konec je takový uspěchaný. Jako kdyby autorka zjistila, že má posledních 20 stran a tam se musí vejít.

25.11.2015 5 z 5

Hvězdy nám nepřály Hvězdy nám nepřály John Green

Knihu jsem nedočetla. Vyvolávala deprese. Asi jsou moje pocity ovlivněny nemocí v rodině.

28.10.2015

Učedník Učedník Tess Gerritsen

Knihy Chirurg a Učedník jsem četla s moc velkým odstupem.I když na sebe nenavazují, postavy jsou stejné .Učedník mě tolik nezaujal.

08.09.2015 4 z 5

S hlavou v oblacích (pejru) S hlavou v oblacích (pejru) Kateřina Petrusová

Nádhera, krásná knížečka která mi zpříjemnila dva večery. Moc se mi líbilo spojení humoru a romantiky. Občas jsem se nahlas smála, občas se chtěla opřít o takového chlapa.

15.09.2014 5 z 5

Dýchání pod vodou Dýchání pod vodou Alex Flinn

Autorka opět nezklamala. Je pravda, že v knize byla i slabá místa, kdy jsem se nudila a knihu odložila, ale druhý den jsem pokračovala. V poslední čtvrtině dostává příběh spád a jsem ráda, že jsem ji četla.

07.09.2014 4 z 5

Podivný Thomas Podivný Thomas Dean Koontz

Kniha se mi moc líbila, ale ten konec mě hodně překvapil. Určitě budu ve čtení knih od Koontze pokračovat.

21.08.2014 5 z 5

Milostná strategie Milostná strategie Simona Monyová (p)

Nádherná kniha. Úžasně popsané pocity hlavní postavy Soni, jako bych je sama prožívala. Při čtení této knihy si člověk uvědomí, že ne každá žena touží po dítěti tak jak si většina společnosti představuje.A také co je ochotna udělat žena, aby si udržela svého muže jen pro sebe.

18.05.2014 5 z 5

V plamenech V plamenech Rosamund Lupton

Výborná kniha. Mnohem lepší než Sestra.

02.05.2014 5 z 5