Bella09 Online Bella09 komentáře u knih

Není úniku Není úniku Taylor Adams

Přečteno za jednu noc. Prostě jsem večer začala a nemohla přestat dokud jsem nedočetla.Četla jsem místy s otevřenou pusou a vykulenýma očima. Strach jsem u čtení nepociťovala, ale prožila jsem noc plnou napětí. Někdo má ke knize výhrady, ale mě kniha tak vtáhla, že o žádných nevím. Jsou čtyři ráno a já můžu jít konečně spát.

08.10.2018 5 z 5

Musím to vědět Musím to vědět Karen Cleveland

Velice čtivá kniha. Nebyla zde žádná hluchá místa. Vlastně mě nepřekvapil ani konec, ale vůbec mi to nevadilo. Prostě příjemná detektivka, kdy slova přirozeně plynula až do samého konce.

29.09.2018 5 z 5

V cizí kůži V cizí kůži Allen Eskens

No to byla síla. Od knihy jsem se nemohla odtrhnout. Byla ještě lepší než Pohřbený život. Kniha se skládá z poměrně krátkých kapitol. Napínavá od začátku do konce. Je fakt, že to byla mrtvola za mrtvolou a s hodně drsným popisem.

08.09.2018 5 z 5

Bez duše Bez duše Martin Stručovský

Pěkná česká detektivka. Místy napsáno zbytečně složitě, občas dost nelogické. Hlavní hrdina je za Supermana.

02.09.2018 4 z 5

Ta přede mnou Ta přede mnou J. P. Delaney (p)

Kniha se mi moc líbila. I když se skáče v čase, tak je děj přehledný a jasný.

28.07.2018 5 z 5

V pasti lží V pasti lží B. A. Paris (p)

Kniha se mi moc líbila.

21.07.2018 5 z 5

Někdo tě vidí Někdo tě vidí Clare Mackintosh

Nejdřív jsem se nemohla na knihu soustředit. Ale později jsem se od knihy nemohla odtrhnout. Nějak jsem moc nepochopila proč pachatelem byl zrovna tento člověk. Myslím, že by se našel někdo s lepším motivem. Ještě, že jsem nevynechala epilog. Chci pokračování knihy.

08.07.2018 5 z 5

Má je vina Má je vina Clare Mackintosh

No bezva. Kniha mě hodně bavila. Písmenka jsem hltala jedno za druhým. V polovině knihy jsem utrpěla šok, buď jsem četla nepozorně nebo to byl záměr autorky. Rozuzlení jsem tušila už delší dobu, až na nějaké drobnosti. Hned zítra se pustím do další knihy autorky.

24.06.2018 5 z 5

Pokrevní sestra Pokrevní sestra Jane Corry

Autorka udělala velký pokrok. Úžasná kniha, napínavá od začátku.

14.06.2018 5 z 5

Poslední dívka Poslední dívka Riley Sager (p)

Moc povedená kniha. Napínavá od začátku do konce. Takhle si předtavuju thriller. Žádná hluchá místa, postavy jsem si nepletla a nemusela jsem se vracet v textu. Celá kniha je napsaná jasně, srozumitelně.

09.06.2018 5 z 5

Zmizelé z Cooley Ridge Zmizelé z Cooley Ridge Megan Miranda

Ještě než jsem začala číst, tak jsem věděla z komentářů, že kniha je psaná zpětně. Asi nikdy jsem takto psanou knihu nečetla. Udělala jsem chybu, že jsem se snažila si děj v myšlenkách obracet a tím jsem se úplně ztrácela. Udělala bych mnohem líp, kdybych prostě četla dál a dál a nepřemýšlela o posloupnosti. Během celé knihy jsem necítila žádné napětí, občas jsem měla chuť ji odložit. Jsem ráda, že už to mám konečně za sebou.

10.04.2018 3 z 5

Ledové sestry Ledové sestry S.K. Tremayne (p)

Tak tohle bylo něco pro mě. Podle hodnocení tady (76%) jsem moc nečekala, spíš jsem si myslela, že to zkusím a když tak knihu odložím. Ale jaké bylo moje překvapení, když mě kniha chytla od první stránky a až do konce nepustila. Ten konec mohl být podrobněji vysvětlen, ale i tak jsem se dozvěděla co bylo potřeba. Knihu bych zařadila spíš mezi psychologické drama. Určitě si koupím další knihu od autora.

04.03.2018 5 z 5

Maminčin mazánek Maminčin mazánek Sarah Flint

Kniha se mi moc líbila. Četla jsem s napětím, v části kde se popisuje jak pachateli ubližovala matka, tak i s odporem. Charlie je na můj vkus až moc dokonalá. Že by byl pachatelem tento muž, mě ani nenapadlo. Určitě si koupím i další knihu autorky, která vyjde v dubnu.

01.03.2018 4 z 5

Před pikolou za pikolou Před pikolou za pikolou Linda Green

Kniha se mi četla celkem dobře. Čekala jsem knihu plnou napětí, ale toho jsem se dočkala až v poslední třetině. Je to pěkně napsaný příběh, který se může stát v každé rodině. Kapitoly jsou psané střídavě z pohledu matky a z pohledy únoskyně. V pozadí příběhu je občas kapitola o synovi únoskyně.

26.02.2018 4 z 5

Jeden z nás lže Jeden z nás lže Karen M. McManus

Chvílema mě kniha bavila, ale po stránce 200 jsem usoudila, že je to škoda mého času a můžu si přečíst knihu která se mi bude líbit. Hvězdičky dávat nebudu abych nekazila hodnocení knize pro kterou evidentně nejsem cílová skupina.

11.02.2018

Heřmánkové údolí Heřmánkové údolí Hana Marie Körnerová (p)

Přečteno během 24 hodin. Autorka píše úžasně. Kniha nešla odložit, kam se hrabe kdejaký thriller. Opět těžký život hlavní hrdinky Anny a její až idilická povaha. Příběh vypráví Anna už v pokročilém věku, formou vzpomínek.

11.02.2018 5 z 5

Až na konec všech dní Až na konec všech dní Jodi Picoult

Moc pěkná kniha. Lehce se četla, nemusela jsem přemýšlet kdo je kdo nebo se vracet v textu. Táhlo mě to číst stále dál a dál. Chvílemi se mi tajil dech. Mít v krvi po vypití trochy piva 2 promile? A limit za volantem 8 promile? To mě docela rozesmálo.

10.02.2018 5 z 5

Žena z kajuty č. 10 Žena z kajuty č. 10 Ruth Ware (p)

Kniha se mi líbila. Četla se lehce, nemusela jsem přemýšlet o předchozích událostech, ani o postavách. Bylo jasné kdo kam a ke komu patří. Samozřejmě až na ženu z kajuty č.10. Byl to pro mě takový oddych mezi thrillery.

18.01.2018 4 z 5

Ostrov Ostrov Victoria Hislop

Úžasná kniha. Moc se mi líbí, že jsem se dozvěděla něco o malomocenství. Kniha se četla výborně.

18.01.2018 5 z 5

Beze stopy Beze stopy Mary Torjussen

No tak tak tomu říkám thriller. Napínavá kniha od začátku do konce. Nejdřív mi Hannah bylo líto, ale potom bylo pro mě její chování nepochopitelné. Takové rozuzlení příběhu jsem nečekala. A úplný závěr šokující.

26.11.2017 5 z 5