mgraja mgraja komentáře u knih

Nežiaduci účinok: smrť Nežiaduci účinok: smrť John Virapen

Táto kniha je fakt sila, som farmaceutka, ale o niektorých veciach som naozaj nevedela.... niečo také sa nesmie zamlčovať !!! aj ako lékárnik som vždy obozretná a lieky beriem len keď to inak nejde a čo najkratšiu dobu .a to doporučujem vždy a treba hľadať aj iné cesty, nielen chemické !!! a pozor aj na potraviny a potravinársky priemysel, tiež nám vnucuje aj to, čo nám netreba !!!

16.12.2012 4 z 5

Půlnoční romance Půlnoční romance Lisa Kleypas

prečítaná jedným dychom :)

29.06.2013 3 z 5

Mé nepálské lásky Mé nepálské lásky Michaela Gautam

Knihu som prečítala za pár dní. Dúfam že v druhom dieli je viac Nepálu a najmä ma zaujíma ako sa vyvíja život tých detí. Bina sklamala...ale to nás sklamú i ľudia tu doma. A že by som častokrát reagovala inak? No mám tak o 20 rokov viac a iný životný pribeh...ale palec hore a teším sa na ďalšie pokračovanie.. kabelky a ledvinky sú úžasné.

06.12.2019

Zkorumpovaná farmacie Zkorumpovaná farmacie Ben Goldacre

Kniha je velmi poučná, člověk ma hned iný pohlad na liečenie "liekmi" a je potom už velmi opatrný na to, čo do seba "láduje" .
povinná četba pro pacienty

16.03.2014 5 z 5

Doba jedová Doba jedová Anna Strunecká

Táto kniha ma fakt zaujala, aj ako človeka vzdelaného v medicíne !! doporučujem ako povinné čítanie pre deti i dospelých !!! obe časti :)

16.12.2012 5 z 5

Jak mluvit, aby nás děti poslouchaly Jak mluvit, aby nás děti poslouchaly Adele Faber

Super, vysoká rodičovská, doporučujem každému, kto prichádza do tejto fáze života :)

04.02.2014 5 z 5

Prolhaná věda Prolhaná věda Ben Goldacre

super, doporučujem,,, informacie aj o veciach, ktoré som nikdy moc neriešila :)

14.11.2013

Nebezpečný svět kalorií Nebezpečný svět kalorií Leoš Středa

Doporučujem , zaujímavé čítanie, hlavne Dr.Cajthamlovej

23.09.2013

Aromaterapie v životě ženy Aromaterapie v životě ženy Adéla Zrubecká

Kniha je plná informácií o možnostiach aromaterapie :)
téma ma zaujíma, a občas i rada cielene používam eterické oleje.. ale chyba mi v knihovni nejaká nápoveda... a táto knižka je moc šikovne napísaná a ľahko sa v nej orientuje

06.07.2013

Ve rtěnce je olovo Ve rtěnce je olovo Gillian Deacon

Knihu práve čítam a je hoodne inšpiratívna, tú sa budem snažt zaradiť do svojej knihovny :) a opakovane sa vracať

24.06.2013

Ledové dvojče Ledové dvojče Jude Deveraux (p)

Kniha ma bavila a viac ako Ohnivé dvojče. Je zábavná, ale treba nadhľad, nakoľko je realisticky niekoho "prevychovať" :) a to ešte dospelého chlapa !!!

27.05.2013

Ohnivé dvojče Ohnivé dvojče Jude Deveraux (p)

Kniha ma celkom bavila, ale menej ako Ledové dvojče, ktoré je o sestre dvojčati :) ale je zábavné čítanie, čo sa može stať, ked sa dvojčatá vymenia a to sa dejú veci... aj dve navlas rovnaké dievčatá nie sú "rovnaké" vo všetkom :)

Hned to bude Hned to bude Igor Bukovský

úžasne napísaná. doporučujem, jednoduché, ale nápadité recepty :) hravým štýlom ku zdraviu

Varovné signály očkování Varovné signály očkování Anna Strunecká

Mám dieťa a dnes po prečítaní kníh tohto typu mám otázok viac než odpovedí... doporučujem... musíme mať veľa informácí aby sme sa mohli informovane rozhodnúť

28.03.2013

Klinická farmacie I Klinická farmacie I Jiří Vlček

pre mňa zaujímavá :) ale je to skor pre odborníkov... nie pre laikov , takže za mňa supr :)

28.03.2013

Zázračné ráno Zázračné ráno Jeff Sanders

Kniha ma nadchla a ráno začínam svižne a s chutí. A dokonca sa i učím podľa plánu vytvoreného podľa návodu. Je to super. Som pracujúca matka a učím sa na atestáciu. Času málo, ale čas sa dá nájsť i o 5 ráno. Za mňa 1*

15.02.2020

Debordelizace Debordelizace Erin Rooney Doland

Dobré tipy... človek sa stále učí...

12.04.2016 4 z 5

2x 101 knih pro děti a mládež 2x 101 knih pro děti a mládež Pavel Mandys

super tipy

12.04.2016 4 z 5

Jak přežít dobu jedovou? Jak přežít dobu jedovou? Anna Strunecká

Super, zaujímavé a poučné, asi bude táto autorka moja oblúbená

09.05.2014 5 z 5

Jak zůstat zdravý v každém ročním období Jak zůstat zdravý v každém ročním období Elson M. Haas

zaujímavý pohlad na prevenciu, kooopec inšpirácií :) rozhodne niečo vyzkúšam

02.02.2014