Merlin_CZ Merlin_CZ komentáře u knih

Ultimátum Ultimátum Vince Flynn

Po přečtení kompletní serie Jacka Reachera jsem se vrhl na podobnou serii (aspon mi to tak přijde) a musím říct, že první (resp. nultý) díl mě fakt bavil :) je to svižné, děj odsýpá, nejsou tam hluchá místa ... asi jsem si našel dalšího oblíbeného autora :)

14.07.2022 5 z 5

Čisté zlato Čisté zlato Lee Child

Nebylo to špatné, serii Trent neznám, četl jsem jen Reachera takže z mého pohledu to byla docela fajn povídka, jen mohla být delší a trošku propracovanější - ale to už by zase byla kniha a ne povídka :)

16.06.2022 3 z 5

Pravý věřící Pravý věřící Jack Carr

tenhle žánr mám rád a příběh mě hodně bavil. Sice mi první díl přišel takový trošku lepší, ale na druhou stranu, pokračování je fajn a rozhodně doporučuji.

02.06.2022 5 z 5

Pomsta Pomsta Lee Child

Klasický Reacher, tentokrát ale žádná kráska v posteli s Jackem neskončí :) to je snad poprvé za 19 dílů :)
každopádně výborný díl, jeden z nejlepších a bavil opravdu hodně :)

23.05.2022 5 z 5

Svatyně Svatyně Raymond Khoury

nebylo to úplně špatné, jen trošku zdlouhavé a takové trošku naivní. Nicméně, dalo se to :)

17.05.2022 2 z 5

Nevracej se Nevracej se Lee Child

Bavilo a to dost :D Schválně jsem si po dočtení pustil film s Tomem Cruisem a zase se potvrdilo, že kniha je lepší než film, i když Sam mi byla asi sympatičtější ve filmu, stejně tak major Turnerová :)
Všechny knihy s Jackem Reacherem co jsem zatím četl mají jedno společné - čtou se až moc rychle :))

12.05.2022 5 z 5

Zítra bude po všem Zítra bude po všem Lee Child

Další fajn díl, napínavé, čtivé, prostě ideál na dlouhé večery

07.05.2022 5 z 5

Nepřítel Nepřítel Lee Child

fajn díl. Tentokrát z Reacherovy minulosti v armádě, dozvíme se více o jeho matce, bratrovi a spiknutí generálů v době pádu berlínské zdi.
Četlo se to dobře, není to žádná "vyšší literatura" ale prostě fajn oddechovka, docela napínavá.

02.05.2022 5 z 5

Zásah Zásah Lee Child

Fajn napínavý další díl Jacka Reachera. Tentokrát v utajení

01.05.2022 5 z 5

Otrávené pírko Otrávené pírko Matthew FitzSimmons

začátek byl docela slibný, pak se to zvrhlo :)
krátký provaz se mi líbil víc, tohle nebylo špatné, ale kvalit prvního dílu to úplně nedosáhlo. Jen doufám, že tohle není poslední díl, protože by mě to docela naštvalo.

16.04.2022 4 z 5

A přece nezemřeš A přece nezemřeš Lee Child

jak už tu psali dříve, občas jsou v termínech spíše termity :D ale na druhou stranu, je to oddechové čtení, chyby v překladu se dají prominout. Mě to bavilo, četlo se to lehce, dobře a docela zábavně. Je to moje druhá kniha serie, a těším se na další :)

01.04.2022 5 z 5

Analytik Analytik John Katzenbach

Tahle kniha mě fakt bavila. Sice slabší začátek, ale pak se to fajn rozjelo a druhá kniha byla pecka :)
konec jsem tak trošičku nečekal, resp. čekal jsem brutálnější zakončení, ale tohle bylo ještě lepší :) Víno a lilie na konci byly prostě bez chyby.

31.03.2022 5 z 5

Lov levharta Lov levharta Ralph Pezzullo

další fajn díl serie.

29.03.2022 5 z 5

Lov zmije Lov zmije Ralph Pezzullo

Dobře napsáno, fajn pokračování celé serie.

28.03.2022 5 z 5

Okovy osudu Okovy osudu Jakub Hoza

je to napínavé, čtivé a občas i docela humorné.
jen jsem se chvilkama ztrácel v dějových linkách :)

26.11.2021 5 z 5

Iustus: část druhá Iustus: část druhá Martin Moudrý

První díl mě tedy bavil o dost víc. Když pominu popisy homosexualnich hrátek, miláčku sem, miláčku tam, tak jediné zábavné v druhém díle byla Entropy (smrt).
Jinak to bylo fakt o dost slabší, zbytečně překombinované a zmatené.

Nicméně dočteno, ale vracet se k tomu v budoucnu asi nebudu.

03.10.2021 2 z 5

Iustus: část první Iustus: část první Martin Moudrý

Kdo má rád Kulhánka, Kotletu atd tak se bude bavit.
Není to bůhvíjak hluboké, ale na odreagování je to fajn.
Defacto pokračování deváté sféry, opět se objeví Loki a božský komplex :)
Každopádně čtení hezky odsejpá a člověk se baví :)

30.09.2021 4 z 5

Devátá sféra 2 Devátá sféra 2 Martin Moudrý

Druhý díl mě bavil ještě víc než první :) na diskuse s lucíkovou hlavou v Kulhánkově Vyhlídce na věčnost to sice nemá, ale zábava na dlouhé (v tomto případě tedy spíš kratší - zase tolik stránek to nemá) večery je zaručena. :)

28.09.2021 5 z 5

Devátá sféra 1 Devátá sféra 1 Martin Moudrý

Tenhle styl psaní mám rád, spousta krve, magie, sexu ... prostě ideální čtení na odreagování, při kterém se nemusí nějak hluboce přemýšlet, ale prostě si to jen užívat :)

Holt jsem fanoušek Kulhánka a Kotlety :)

27.09.2021 5 z 5

Temné záblesky Temné záblesky Martin Moudrý

Po několika kingovkách jsem potřeboval trošku relax a něco jednoduchého co si člověk přečte a nemusí nad tím přemýšlet.
A to tahle kniha plní výborně. Sice je tam inspirace mistrem vidět úplně všude, nicméně je to zábavné, dobře se to čte a a bavil jsem se výborně.
Takže doporučuji všem co rádi čtou knihy kde je postapo svět, ufoni a hektolitry krve :)

02.09.2021 4 z 5