martinka07 martinka07 komentáře u knih

Májové růže Májové růže Dot Hutchison

Tahle kniha byla zvláštní. Příběh jako takový se mi líbil, i když pro mě byl nepochopitelně propojený s motýly. Ovšem zpracování byl téměř propadák. Šíleně dlouhé kapitoly, dá li se to tak vůbec nazvat, a přeskakování z jednoho tématu na druhý. Chvilkama jsem se ztrácela a trvalo mi než jsem pochopila o čem se píše.

19.07.2019 4 z 5

Na dostřel Na dostřel Taylor Adams

Co k téhle knize napsat? Chvilkama mě vůbec nebavila a přišla mi strašně zdlouhavá, když se blížil konec, tak mě to chytlo. Není úniku byla ale mnohem lepší.

08.04.2019 3 z 5

Infernum: Každé zlo má svou příčinu Infernum: Každé zlo má svou příčinu Mark Maria Kraft

Kniha byla psána čtivě, ale obsah byl totální slátanina. Hlavní hrdinka byla na ránu. Za mě veliké zklamání.

14.02.2018 2 z 5

Hadrový panák Hadrový panák Daniel Cole

Od samého začátku mě příběh pohltil a nemohla jsem se odtrhnout. Připadala jsem si jako součást týmu, který honí sériového vraha a chtěla jsem ho co nejdřív dopadnout. Bohužel rozuzlení případu mi přišlo přitažené za vlasy a kapku mě zklamalo. I přesto dávám plný počet, protože mě kniha naplno vtáhla do děje a užila jsem si ji na maximum.

12.12.2017 5 z 5

Kafe @ cigárko Kafe @ cigárko Marie Doležalová

Kniha se mi líbila, četlo se to dobře. Mám ráda tento typ knížek a dost jsem se u čtení nasmála. Jediné co mi vadilo, byl formát knihy. Špatně se drží a je celkem těžká.

07.02.2017 4 z 5

Láska z Paříže Láska z Paříže Alexandra Potter

Milá a romantická knížka s napínavou zápletkou. Do poslední chvíle jsem byla napnutá, jak to dopadne. Zároveň mě kniha přesvědčivě přenesla do ulic Paříže a i přesto, že jsem v Paříži dosud nebyla, mi přišlo, že se tam prochází společně s Ruby.

24.01.2017 4 z 5