Martinates Martinates komentáře u knih

Kdo jinému jámu kopá Kdo jinému jámu kopá Marie Rejfová

Příjemná oddechovka na léto :-) .

02.06.2019 4 z 5

Osamělost prvočísel Osamělost prvočísel Paolo Giordano

Ke knize jsem se dostala v rámci čtenářské výzvy, jsem nadšená, je to jedna z nejlepších knih, které jsem četla :-) .

17.01.2020 5 z 5

Nemám slov... Nádherná, milá knížka, která pohladí na duši. Mrzí mě, že už je konec, určitě se k ní někdy vrátím. Doporučuji :-)!

25.07.2019 5 z 5

Sítě Sítě Petra Dvořáková

Po Dědině opět výborná kniha. Naprosto mě zasáhla a i po dotčení ve mně dlouho vyvolávala emoce. Výjimečná kniha. Nejvice na mě zapůsobil první příběh, ale skvělé jsou všechny tři. Paní Dvořáková MOC DĚKUJI :-)

29.05.2019 5 z 5

Černobílý svět Černobílý svět Kathryn Stockett

Úžasná kniha, nemohla jsem se odtrhnout, neni co dodat - snad jen ROZHODNĚ DOPORUČUJI!!!

24.05.2019 5 z 5

Tiché roky Tiché roky Alena Mornštajnová

Bravo! Velmi čtivá kniha se silným příběhem, která mě okamžitě vtáhla do děje a už mě nepustila. Pět hvězdiček je málo. Doporučuji!!!

12.05.2019 5 z 5

Clayův most Clayův most Markus Zusak

Úžasná kniha!!! Krásný, strhující příběh, který rozhodně stojí za přečtení :-) !!!

13.11.2019 5 z 5

Zvuk slunečních hodin Zvuk slunečních hodin Hana Andronikova

Knihu jsem neměla v plánu číst,dostala jsem se k ní nahodou a jsem nadšená, chvíli mi trvalo, než jsem se začetla, ale pak už se nemohla odtrhnout. Nádherná, krásně napsaná!

05.08.2019 5 z 5

Rekonstrukce Rekonstrukce Viktorie Hanišová

Kniha se mi četla lehce,navzdory těžkému tématu, líbila se mi, dávám 5 hvězdiček. Tečka v závěru mi nechyběla, v životě se také nedozvíme vše :-) .

01.06.2019 5 z 5

Srdce na obrtlíku Srdce na obrtlíku Donal Ryan

Krásná kniha,skvěle napsaná, četla jsem na jeden zátah. Doporučuji!

30.08.2019 5 z 5

Plzeňské mordy, Nepohřbený rytíř, Případ s alchymistou Plzeňské mordy, Nepohřbený rytíř, Případ s alchymistou Vlastimil Vondruška

Příjemné nenáročné čtení, ideální na odreagování :-) .

25.06.2019 4 z 5

Krvavé jahody Krvavé jahody Jiří S. Kupka (p)

Strhující silný příběh. Vůbec jsem nevěděla, že po válce docházelo i k odsunům na Sibiř. Nedokázala jsem se odtrhnout a při čtení si i pobrečela. Kniha by měla být zahrnuta do povinné četby, aby se každý dozvěděl o této málo známé části historie. Doporučuji!

13.06.2019 5 z 5

Nulorožec Nulorožec Petr Stančík

Dost jsem se bavila, mám ráda humor pana Stančíka, líbí se mi, že je kniha nepředvídatelná :-). Akorát závěr trochu komplikovaný.

15.05.2019 4 z 5