Martina99 Martina99 komentáře u knih

Medová smrť Medová smrť Hanni Münzer

Zajímavý příběh a obsahuje vše, lásku, špionáž, válku. Těším se, až si přečtu příběh o Marlene.

23.06.2018 3 z 5

Jeden kluk z milionu Jeden kluk z milionu Monica Wood

Hezký příběh, o lidech, kteří až když někoho ztratí, tak zjistí, že jim chybí a nebo že někoho takového potřebovali.

11.06.2018

Léto modelky Léto modelky Pavlína Pořízková

Začátek byl uvěřitelný, postupem času jsem si říkala, jak holka bez sebedůvěry může dělat hezké fotky. A v závěru se z holčičky stane sebevědomá žena. Konec to zkazil kýčovitou romantikou.

11.05.2018 3 z 5

Retro ČS 3 Retro ČS 3 Michal Petrov

Stejně dobré, jako predchozí díly. Opravdu líbí se mi fotografie a články.

26.04.2018 5 z 5

Siréna Siréna Kiera Cass

Taková červená knihovna. Konec byl na mě až moc přeromantizovaný, ale kniha na mě působila mile. Trochu mi vadilo - protože jsem měla pocit, že uprostřed knihy se změnil překladatel, protože čestina hlavně na konci knihy byla nespisovná a v tom romantickém příběhu zvláštně.

25.04.2018 3 z 5

Římské jaro paní Stoneové Římské jaro paní Stoneové Tennessee Williams (p)

Kniha byla zajímavá, jen jsem se nemohla zbavit představy mohutných rób a on se děj odehrával po válce.

18.04.2018 3 z 5

Přítelkyně z domu smutku Přítelkyně z domu smutku Eva Kantůrková

Budu si muset pustit i ten seriál, protože celou dobu jsem se snažila určit kdo koho vlastně hrál :-)

Ale kniha mě bavila, byla to směs různých osudů.

16.04.2018 4 z 5

A nakonec Vánoce A nakonec Vánoce Petr Šabach

Milý příběh. Takové čtení na večer.

07.04.2018

Skleněný pokoj Skleněný pokoj Simon Mawer

Zajímavý příběh. A těším se až v létě tu vilu navštívím.

14.03.2018 4 z 5

Boží a jiná muka Boží a jiná muka Tereza Boučková

Je to milé čtení a pobaví, musím přiznat, že párkrát jsem smála nahlas :-)

28.02.2018 3 z 5

Stalo se prvního září Stalo se prvního září Pavol Rankov

Občas jsem se v knize ztrácela, hlavně mezi vztahy Slováky a Maďary. Ale jinak to byl zajímavý příběh o třech kamarádech v historických souvislostech.

25.02.2018 3 z 5

Mám moc ráda ten seriál a oblíbila jsem si i knihu, která je rozšířena ještě o povalečné období až do porodu Anny Urbanové. Byla tam pasáž, která se odehrávala na zámku, která mi tam trochu vadila, ale jinak příjemné čtení.

21.02.2018 4 z 5

Nevídaní akademikové Nevídaní akademikové Terry Pratchett

Mám ráda, že v knihách o Zeměploše je více linií, ale v téhle jich bylo nějak moc. Navíc má kniha skoro 600 stran a fotbalem se zabývalo tak 150.

10.02.2018 3 z 5

Martina Martina František Bálek

Zajímavé téma - osídlování pohraničí i zajímavé osudy. Jde poznat, že se kniha psala v 50. ketech - Američani a podnikatelé mají špatný charakter, myslí jen a jen na sebe a raději umřou než se vzdát peněz. Naproti tomu komunisti jsou čestní a myslí na lidi.

09.01.2018

Po práci legraci Po práci legraci Jakub Šofar

Čekala jsem, že to bude něco na způsob Retra, ale jsou to jen hesla a jejich vysvětlení. Občas jsem se zasmála, ale jinak mě kniha nenadchla.

28.12.2017 2 z 5

Golem Golem Isaac Bashevis Singer

Konečně jsem zjistila, jak to bylo s Golemem :-)

11.12.2017 3 z 5