marlenkaXX marlenkaXX komentáře u knih

Pět kroků od sebe Pět kroků od sebe Rachael Lippincott

Wau, příběh umí krásně vtáhnout do děje a nemohla jsem se od něj odtrhnout. Kniha mě velmi bavila.

16.01.2023 4 z 5

Zmizela v mlze Zmizela v mlze Michaela Klevisová

Touto knihou začalo moje putování s Michaelou Klevisovou a jejími detektivkami. Poslouchala jsem je jako audioknihy a musím říct, že i když detektivky nemám vůbec v lásce a vlastně je vůbec nečtu, tato kniha mě hodně pohltila, potřebovala jsem rozuzlovat příběh a znát vraha.

27.11.2022 3 z 5

Prokletý rok Prokletý rok Kim Liggett

Musím říct, že tato kniha mě hodně zaujala a hodně dobře se mi četla. Příběh byl velmi poutavý a podle mě nápaditý. Mužská manipulace, ženská až přehnaná oddanost a vlastně i naivita. Ale konec byl velmi zvláštní, takový nedořešený

27.11.2022 3 z 5

Bílý tesák Bílý tesák Jack London

Milý příběh o vlkovi, Bílém tesákovi. O jeho životě, strastech a radostech pro všechny věkový kategorie. Posloucháno jako audiokniha.

Ostré předměty Ostré předměty Gillian Flynn

Knihu jsem poslouchala jako audioknihu a, i když thrillery moc nemám ráda, tento mě vtáhl do děje a nutně jsem potřebovala vědět, kdo je vrah. A musím říct, že mě konec velice překvapil.

16.08.2022 3 z 5

Nejšťastnější muž na Zemi Nejšťastnější muž na Zemi Eddie Jaku (p)

Knihu jsem přečetla prakticky jedním dech hned po Novém roce. Několikrát jsem si u ní pobrečela a když jí někdy znovu otevřu, abych si některé části připomněla brečím znovu. Po takových knihách si člověk uvědomí, že by si měl víc vážit vlastního života, děti a zdraví.

Prosím, nezapomeň být každý den šťastný, a také činit šťastnými druhé. Buď světu přítelem.

16.08.2022 5 z 5

Letní noci Letní noci Nofreeusernames (p)

Ze začátku knihy jsem se nemohla vůbec začíst a knihu na pár měsíců odložila. O prázdninách jsem se k ní vrátila, povedlo se mi začíst a zbývajících 250 stránek přečíst za tři dny. Kniha se mi ve finále moc líbila, moc se mi líbí autorky styl psaní.

Pravda, nebo lež Pravda, nebo lež Colleen Hoover

Wau.... Tak autorka opět nezklamala. Je to má třetí kniha od Colleen a zhltnula jsem ji během pár hodin. Musím říct, že jsem se chvílemi i bála a měla tě čtení špatný pocit, ale kniha mě nutila číst dál. A konec byl totálně nepředvídatelný......

26.10.2021 4 z 5

Jak přežít nevěru a zůstat spolu Jak přežít nevěru a zůstat spolu Christophe Fauré

Super knížka, která vám situaci ukáže z obou pohledu a dokáže poradit, jak se s tím vyrovnat

15.10.2021 4 z 5

Nevěra a co s ní Nevěra a co s ní Radim Uzel

Kniha mi nic moc nedala....

26.09.2021 1 z 5

R.U.R. R.U.R. Karel Čapek

Čapek opět nezklamal, nadčasové drama

25.07.2021 3 z 5

Život zn.: Hygge Život zn.: Hygge Rosie Blake

Jednoduchý, nenáročný oddychový román, který mě tedy ničím moc nenadchnul...

15.06.2021 2 z 5

Odvrácená tvář lásky Odvrácená tvář lásky Colleen Hoover

Musím říct wauuuu. Tak tato knížka mě dostala. Byla to moje první knížka od této autorky, ale určitě ne poslední. Vyvolala ve mě spoustu emocí, od smíchu a radosti, přes strach, bolest i pláč.

26.05.2021 4 z 5

Neopouštěj mě Neopouštěj mě Laura Kneidl

Konečně jsem se dočkala druhého dílu. Po přečtení prvního jsem hodně přemýšlela, kam asi bude vztah Lucy a Sage směřovat. A musím říct, že se mi to moc líbilo. Hodně jsem byla taky zvědavá, jestli se ve druhé knize objeví Alan. Kniha přečtena za dva večery. Hezká, romantická a velmi čtivá kniha z trochou napětí.

20.05.2021 4 z 5

Kniha se mi moc líbila, dozvíme se v ní spoustu věcí, které v knihách zazní okrajově nebo vůbec ne. Moc se mi líbilo nakonec vystřižené scény z knih.

18.05.2021 4 z 5

Volání divočiny (adaptace) Volání divočiny (adaptace) Jack London

Kniha mě moc nezaujala, četla se mi pomalu, asi nebudu fanda knih o zvířatech s velkou absenci přímých řečí.

06.03.2021

50 věcí, které jsem ti měla říct 50 věcí, které jsem ti měla říct kolektiv autorů

Kniha mi prakticky nic nedala.

06.03.2021 1 z 5

Miluji kouzelný svět Rowlingové a její knížky. Tato kniha je čtivá, zábavná a oddechová. Má krásné zpracování obálky i ilustrací.

27.01.2021 4 z 5

Bílá nemoc Bílá nemoc Karel Čapek

Knihu jsem přečetla v rámci Čtenářské výzvy 2021. Hru jsem měla přečtenou za jeden večer, dobře se četla.

15.01.2021 3 z 5

Nedotýkej se mě Nedotýkej se mě Laura Kneidl

Velmi čtivá kniha, která vás vtáhne do svého děje. U se moc těším na druhý díl a jsem velmi zvědavá, jak se bude vztah Lucca a Sage vyvíjet.

15.01.2021 4 z 5