Marlboro Marlboro komentáře u knih

Nebeské detektivky, senzace a záhady Nebeské detektivky, senzace a záhady Ludvík Souček

Terva: souhlas..

28.08.2015 4 z 5

Skautova dobrodružství na cestě kolem světa - díl druhý Skautova dobrodružství na cestě kolem světa - díl druhý Arnould Galopin

Můj děda nechal sešitové vydání svázat a jen co jsem se naučil číst, pustil jsem se do toho.. Úžasná dobrodružství, úžasné kresby.. Vřele doporučuji nejen pro mláďata..

28.08.2015 5 z 5

Skautova dobrodružství na cestě kolem světa - díl první Skautova dobrodružství na cestě kolem světa - díl první Arnould Galopin

28.08.2015 5 z 5

Podobně jako Memento.. Doporučuji nejen rodičům pubertaku.. Místy zdlouhave, ale poučné..

... a bude hůř ... a bude hůř Jan Pelc

Drsný příběh. Měli by si přečíst mladší čtenáři k lepšímu pochopení co to bylo za zku...... dobu..

Memento Memento Radek John

Mám třikrát přečteno a určitě ne naposled.. Víc nemám co dodat..

28.08.2015

Mayday Mayday Thomas H. Block

Vznikající četba.. Je to jedna z knih, která se v mém dětství zasloužila o mou zálibu číst..

28.08.2015 5 z 5

Jedna z knih, ke které se rád v budoucnu vrátím. Vřele doporucuji. I film..