MarkétaI. MarkétaI. komentáře u knih

Scarlet Scarlet Marissa Meyer

Popravdě jsem si myslela, že mě tento díl nebude až tak bavit. Chtěla jsem totiž číst příběh o Cinder a ne o Scarlet..
Kniha mě ovšem zaujala hned a příběh o Scarlet "červené karkulce", vlkovi a babičce mě opravdu bavil.
Akce, napětí, romantika.. teď už hurá na další díl.

Cress Cress Marissa Meyer

Tak to bylo parádní čtení!
Uvidíme co poslední díl, ale zatím se mi nejvíc líbil tento. Cress a Thorna jsem si zamilovala. Akce, napětí, romantika, ale člověk se i zasmál.. jsem moc spokojená.
Kniha má něco málo přes 600 stran, ale čtení uběhlo neskutečně rychle.
A teď už jsem zvědavá na pokračování.

Winter Winter Marissa Meyer

Ach jo.. je tu konec a mně je to celkem líto. Sérii Měsíční Kroniky jsem si doslova zamilovala. Knihám jsem se vyhýbala docela dlouho, protože sci-fi není něco co bych četla. Ale toto? Určitě se ke knihám vrátím a to opakovaně. Vlastně už teď se těším až si příběh přečtu znova :-)

Pan Romantik Pan Romantik Leisa Rayven

Chtěla jsem si přečíst nějaký jednoduchý, nenáročný příběh a přesně to jsem dostala. Oddychová kniha, která se dobře čte.

Dokonalý zločin Dokonalý zločin Helen Fields

(SPOILER) Je prostě nemůžu dát plný počet, i když je kniha čtivá a bavila mě. Nechyběla akce, napětí, ale.. vraha jsem odhalila hned, i když jsem celou dobu doufala, že to tak nebude. Důvod jeho vraždění byl ale vymyšlený dobře. No a taky mě trochu naštvalo pokračování mezi Lucem a Avou. Když už se konečně začalo něco dít, tak byl vlastně konec.

06.05.2022 4 z 5

Zvolila jsem lásku Zvolila jsem lásku Scarlett Lewis

I když jsem věděla, že kniha nepopisuje masakr, který se stal na Základní škole, trošku jsem doufala, že to autorka rozepíše. Nestalo se, ale nevadí..
Kniha nemá moc stránek, takže je to čtení na jedno dopoledne.
Scarlett Lewis v knize popisuje vlastní cestu, která jí pomohla překonat smrt jejího malého syna.
Vzhledem k tomu, že jsou věci na které nevěřím, tak jsem si říkala, že nejsem vlastně vhodný čtenář. Na druhou stranu nelituji, že jsem si knihu přečetla.

Vikomt, který mě miloval Vikomt, který mě miloval Julia Quinn

Chtěla jsem si přečíst oddechovou, nenáročnou knihu a přesně to jsem dostala. Přečteno za dva dny a určitě se ke knize s radostí vrátím.
První díl se mi líbil, ale tento díl ho překonal.
Anthony a Kate. Pár, který jsem si zamilovala. A taky Newtona :-)

Vévoda a já Vévoda a já Julia Quinn

O knize jsem nevěděla dokud jsem se nepodívala na seriál. Ten se mi líbil a teď se konečně dostalo i na knihu.
Jsem spokojená. Kniha se čte skoro sama. A i když jsem věděla co a jak bude, kniha mě vtáhla do děje od první stránky.
Teď už hurá na další díly..

Suvenýr Suvenýr Tess Gerritsen

Tak toto mně hodně bavilo..
Jen jsem začala číst, tak byl konec. Od první stránky jsem se začala a kniha se mi nechtěla vůbec odkládat. Další skvělý díl od Tess..

Spouštěč Spouštěč Wulf Dorn

Kdo je neznámá pacientka, která beze stopy zmizela? A kdo je Černý muž, kterého se tak bála? Odpovědi na tyto otázky se bude snažit najít psychiatrička Ellen Rothová.
Tak toto bylo super čtení od první stránky až po poslední. Začetla jsem se prakticky hned a kniha se mi vůbec nechtěla odkládat.
I když jsem něco tušila, tak konec mě rozhodně překvapil. Samozřejmě v dobrém.

Smrt v oblacích Smrt v oblacích Agatha Christie

Smrt v oblacích jsem poslouchala jako Audioknihu.
Poslech to byl pěkný a oddechový, děj i závěr knihy se mi líbil.

Rudá galerie Rudá galerie Tiffany Reisz

Tak to bylo.. divné.
Erotické romány si ráda přečtu, ale toto už bylo moc. Kniha mě nebavila, občas jsem přeskakovala a opravdu se těšila na konec.

31.12.2021 2 z 5

Pro tvoje dobro Pro tvoje dobro Ellen Marie Wiseman

Tak tato kniha byla opravdu výborná.
Kniha je psána z pohledu Lilly a z pohledu Julie, které dělí několik let.
Do knihy jsem se začetla snad od první stránky a nechtěla ji vůbec odkládat. Chtěla jsem vědět, jak příběh bude pokračovat. Co mají Lilly a Julie společného? Co je spojuje?
Knihu určitě doporučuji.

Políbená ledem Políbená ledem Amanda Hocking

Druhý díl mě rozhodně nezklamal. V knize bylo určitě víc akce než v prvním dílu.
Kniha se čte, stejně jako první díl, sama. Od první stránky jsem se ponořila do děje a jen četla a četla..

Opravdové zločiny Opravdové zločiny Lucie Bechynková

Podcast Opravdové zločiny miluju, takže jsem se na knihu hodně těšila.
Příběhy v knize jsou příběhy, které jsou vyprávěné i v podcastu, takže sice žádné nové vraždy, ale osobně mně to nevadilo.
Kniha se mi líbila a rozhodně nejsem zklamaná..

Noční lov Noční lov Robert Bryndza

Další případ Eriky Fosterové a jejího týmu..
Kniha mě opět vtáhla do děje od první stránky a bavila mě do poslední stránky.
Noční lov je další parádní kniha, která určitě stojí za přečtení.

Nevhodný návrh Nevhodný návrh Julia Quinn

Sophie jako nemanželské dítě, macecha, dvě nevlastní sestry, maškarní ples a Benedict. Začátek knihy jako příběh o Popelce.
I když příběh o Popelce miluju, tak tady mi to nějak nepasovalo. Jako bych ani nečetla knihu o Bridgertonovi.
Kniha vůbec nebyla špatně, ale zatím nejslabší.

Nebezpečná hra Nebezpečná hra Camilla Läckberg

Čtyři dospívající kamarádi, kteří spolu slaví Silvestr a rozhodnou se hrát monopoly se svými vylepšenými pravidly. Alkohol teče proudem a na povrch vyplouvají tajemství, které před sebou skrývali..
Je to má první přečtená kniha od autorky a vlastně se mi celkem líbila.
Kniha má pouze 110 stránek, takže přečtení netrvá dlouho.
Akorát je škoda, že kniha měla takový konec. Rozhodně bych si ráda přečetla pokračování.

Na pokraji sil Na pokraji sil Samantha M. Bailey

Předá ti své dítě a pak... skočí.
Kniha se čte velmi dobře. Děj, napětí, zvrat..
Měla jsem svoji teorii, která se nakonec ukázala z poloviny správná, ale i tak se mi kniha hodně líbila.

Mrazivý oheň Mrazivý oheň Amanda Hocking

Jednoduchá, nenáročná knížka, která se dobře čte. Těch 269 stránek uteklo hrozně rychle.
Je pravda, že v knize se toho moc neděje, ale mě se i přesto líbí a ráda se k ní budu vracet.

31.12.2021