marek53 marek53 komentáře u knih

Velká šance Velká šance Jeffrey Patrick Kinney

Nový poseroutkové začínali být čím dál horší a horší ale tato knížka je dokázala zachránit.
Není to sice nic extra ale jestli budoucí poseroutkové budou mít takovou kvalitu tak si stěžovat nebudu.

10.01.2022 4 z 5

Bokovky Bokovky Gerry Duggan

Po prvním velice povedeném díle nic moc ,ale ještě to ujde.

27.12.2021 2 z 5

Parťácká romance Parťácká romance Joe Kelly

Velice dobrý komiks: humor funguje, postavy jsou skvěle a příběh taky nezaostává. Ale taky to není nic velkého takže od toho nečekejte nejlepší komiks všech dob. hodnocení: 8/10

27.12.2021 4 z 5

Invaders Invaders Roy Thomas

Tento komiks je naprosto skvělý a pokud si chcete koupit nějaký retro komiks tak tento vám rozhodně můžu doporučit. Hodnocení 10/10

27.12.2021 5 z 5

Na scénu! Na scénu! Matt Stanton

Velice kvalitní kniha. Ke knize není důležité číst předchozí díly.
8/10

Johan a duch ragby Johan a duch ragby Gerard Siggins

V pohodě knížka pro děti 7/10

26.12.2021 4 z 5

Na spadnutí Na spadnutí Jeff Kinney (p)

Tuto knihu neodsuzuji mám ji docela rád ale může mi někdo vysvětlit proč má tato kniha o 5 procent vyšší hodnocení než 1.díl a je na databázi knih nejlepší díl deníku malého poseroutky? Na tuto záhadu nejspíš nikdy nenaleznu odpověď. Kniha fajn 6,5/10

26.12.2021 3 z 5

Strašidelné historky báječného kamaráda Rowleyho Jeffersona Strašidelné historky báječného kamaráda Rowleyho Jeffersona Jeff Kinney (p)

Tak přesně v tento moment už toho začínám dospívat nebo co. Mám docela rád první dvě knihy ale v této se jen opakuje to co bylo v knize první ale u první knihy sem se tomu smál teď je to jen furt dokola to samé. kniha mi přišla opravdu jako totální odpad. hodnocení: 0,5/10

26.12.2021 odpad!

Dobrodružství báječných kamarádů Dobrodružství báječných kamarádů Jeff Kinney (p)

Tento díl jsem si užil mnohem víc než první. Překvapivě se mi Líbili více části kde Greg s Rowleym vymýšlí příběh než ty kde se ten příběh odehrává. Příjemná pohodová knížka. hodnocení: 7,5/10

26.12.2021 4 z 5

Deník báječného kamaráda Deník báječného kamaráda Jeff Kinney (p)

Kniha celkem v pohodě ale není to žádné mistrovské dílo. Lepší než deník malého poseroutky to v žádném případě není. Ale v době kdy jsem ji četl mě dokázala pobavit. Prostě pokud od tohoto nic čekat nebudete tak vás tato kniha nezklame. hodnocení: 7/10

Kosmičtí Avengers Kosmičtí Avengers Brian Michael Bendis

Docela dobrý komiks jenom mě mrzí že se příběh soustředí hlavně na star lorda a trochu i na iron mana ale ostatní postavy dostanou prostor až ke konci. Komiks mohli rovnou pojmenovat Star-Lord. A příběh vlastně taky nebyl nějak extra zajímavý a o konci ani nemluvím. Někdy si možná přečtu další díl a budu doufat že bude alespoň o trochu lepší.

26.12.2021 3 z 5

Deník malého poseroutky Deník malého poseroutky Jeff Kinney (p)

Toto je prostě legendární knížka a měl by si ji přečíst úplně každý. hodnocení 10/10

26.12.2021 5 z 5