marek1278 marek1278 komentáře u knih

Imprimatur Imprimatur Rita Monaldi

Přiznám se, že mě kniha dala pořádně zabrat, protože těch popisů a reálií je tam tolik, že mě to zahltilo :) Každopádně skvělé skloubení čtivé detektivky se skutečnými událostmi, těším se další

04.07.2017 4 z 5

Rakev pro dva Rakev pro dva Quintin Jardine

Skvělé pokračování prvního dílu, ze začátku hodně rozvláčné, ale skvěle končící. Těším se na další pokračování

13.04.2017 4 z 5

Bestie uvnitř Bestie uvnitř Liselotte Hammer

4+ U knížky jsem se skvěle bavil, sice místy trochu více popisné, ale zajímavé a moji pozornost si kniha udržela po celou dobu. Těším se další díly

04.04.2017 4 z 5

Případ šťastných nožek Případ šťastných nožek Erle Stanley Gardner

Skoro půl knihy jsem byl trochu zmatený ze všeho toho dění a zbytek jsem se nemohl odtrhnout, jak to dopadne :) Už se těším na další díly

23.02.2017 4 z 5

Tichá čepel Tichá čepel Robert Anthony Salvatore

Další dobrodružství Drizzta a jeho přátel a jejich cesta za zničením mocného krystalu. Závěr mě trochu zklamal, bylo to moc rychlé a překvapivě dobré pro všechny strany, uvidíme, jak se příběh rozvine v dalších dílech.

14.02.2017 4 z 5

Žena s mateřským znaménkem Žena s mateřským znaménkem Håkan Nesser

Další případ jako stvořený pro Van Veeterena - perfektní oddychová detektivka. Těším se na další díly

02.01.2017 4 z 5

Na pódiu Na pódiu Carol Higgins Clark

Další povedená záhada, kterou Regan zvládla - tentokrát s houslemi. Pěkné odpolední čtení ke kávě, těším se na další díly

24.11.2016 4 z 5

Poirotova pátrání Poirotova pátrání Agatha Christie

Pěkná sbírka povídek, kde řešení může dát jen skvělý Poirot :)

11.11.2016 4 z 5

Profesionál Profesionál Ed McBain

Obě povídky naprosto perfektní - nutnost přečíst pro každého :)

08.11.2016 5 z 5

Legenda o Humovi Legenda o Humovi Richard A. Knaak

Pro mě byla tato kniha příjemným překvapením - perfektně odvyprávěný příběh o Humovi, nicméně ten konec mi přijde takový nedopsaný, moc rychlý, nicméně kniha super, doporučuji

24.10.2016 4 z 5

Velké vody Velké vody Arne Dahl (p)

Ze začátku jsem se trochu nemohl zorientovat ve všech postavách a dějových linkách (už je to chvíle co jsem četl předchozí díly), ale jakmile to všechno docvaklo, děj nabral neuvěřitelný spád a od knihy jsem se už neodtrhl :) Skvělé, doporučuji

17.10.2016 5 z 5

Soumrak Soumrak Paul S. Kemp

3+ / Ze začátku jsem se do knihy nemohl vůbec začíst - hodně postav, žádné vysvětlivky, jen narážky na nějaké minulé události atd, ale cca od půlky už jsem se začetl a děj už běžel mílovými kroky do cíle - těším se na další díl

16.09.2016 3 z 5

Před úsvitem Před úsvitem Viktor Arnar Ingólfsson

3+ Zpočátku jsem se vůbec nemohl začíst, ale postupem času mě příběh lovců lidí co loví divoké husy pohltil. Lepší průměr, určitě stojí za přečtení :)

26.08.2016 4 z 5

Páté roční období Páté roční období Mons Kallentoft

Malin je konečně střízlivá a je to hnedka znát :) Kniha se dobře četla, žádná slabá místa, jen je trochu víc brutální než zbytek. Každopádně se těším na další díl / díly :)

15.08.2016 5 z 5

Shannarovo dědictví Shannarovo dědictví Terry Brooks

Většina Brooksových knížek je prakticky o tom samém, ale stejně se člověk nedokáže odtrhnout a "znovu" si to musí přečíst :) Pěkný úvod do boje s Přízraky, těším se na další díly

08.08.2016 4 z 5

C... jako corpus delicti C... jako corpus delicti Sue Grafton

Další vyřešený případ pro Kinsey, i když tentokrát pro mrtvého klienta. Knížka se četla moc pěkně a už se těším na další díly a setkání s Kinsey

17.06.2016 4 z 5

Předmět doličný Předmět doličný Patricia Cornwell

Perfektní detektivka se vším všudy, Kay mám opravdu rád a už se těším na další díly :)

30.05.2016 4 z 5

Blackstoneovy úklady Blackstoneovy úklady Quintin Jardine

Velice příjemné překvapení, příběh Oze s Prim byl prostě skvělý a styl psaní mě také seděl - už se moc těším na další díly

06.05.2016 4 z 5

Ten se mi líbí Ten se mi líbí Brigitte Aubert

Zajímavý a pořádně krvavý příběh pomalu ve stylu Jamese Bonda s docela překvapivým závěrem, doporučuji přečíst

11.03.2016 4 z 5

Cesta k úsvitu Cesta k úsvitu Robert Anthony Salvatore

Další povedený díl o Drizztovi a jeho přátelích, už se těším na jejich cestu za zničením krystalu :)

08.03.2016 4 z 5