Velké vody přehled

Velké vody https://www.databazeknih.cz/img/books/23_/232638/bmid_velke-vody-EGv-232638.jpg 4 29 29

Dag Lundmark byl velitelem rychle a efektivně provedené razie, při níž zemřel Winston Modisane. Byla ale Jihoafričanova smrt nezbytná? Paul Hjelm a Kerstin Holmová vyšetřují případ, který začíná v prostředí ilegálních přistěhovalců a končí ve lživé idyličnosti švédského léta. Nic není náhoda a detektivové začínají tušit, že se blíží velká voda, která smete vše... -- zdroj: pitaval.cz --... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi
Vydáno: , Mladá fronta

De största vatten , 2002

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Velké vody. Přihlašte se a napište ho.

konicekbily
07.12.2022 3 z 5

Dvě paralelní linky, které postupně splývají jsem pochopil. Nesedí mi však způsob psaní autora, připadalo mi to násilně psané. Závěr se zvraty, trochu napětí - ale celkově podle mne je to průměr.

hrusisek
03.08.2022 5 z 5

Knížku jsem si koupila před pár lety za 79kč, švédská detektivka a za pár kaček,...no nekup to, když je to tak levné! Musím ale říct, že se skvěle vyrovnala všem ostatním detektivkám, které jsem doposud četla a které jsou v dnešní době drahé až hrůza.
Z počátku chvíli trvá než se zorientujete v ději, ale pak to nabere na obrátkách a nemůžete se odtrhnout (jak už psal marek1278). Björn Hagman, ten mě bavil, dobře vloupnutá postava, která to trochu okořenila.
Jinak je natočen i film, kdyby někdo neměl dost.

kolacky
02.09.2021 5 z 5

Tak tady dávám bez váhání pět hvězdiček. Dobře se to četlo, děj odsýpal a Kerstininy můry konečně dostaly smysl.
Mimochodem - kapitola 33 ja úžasně fantastická... !

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Velké vody v seznamech

v Právě čtených3x