Mareckin Mareckin komentáře u knih

Svět přírodních antibiotik - Tajné zbraně rostlin Svět přírodních antibiotik - Tajné zbraně rostlin Josef Jonáš

Škoda jen, že tam není větší výčet bylin nacházejících se i na území ČR. Možná nejsou taková silná antibiotika jako rostliny v knize uvedené, ale určitě mají taktéž něco do sebe - např. Heřmánek.

24.11.2015 4 z 5

Tři svíce za budoucnost Tři svíce za budoucnost Václav Cílek

Celou jsem ji nepřečetl, ale najdete tam mnoho zajímavého a užitečného.

01.11.2015 4 z 5

Co kdyby? Co kdyby? Randall Munroe

Poučná a zábavná

22.08.2015 4 z 5

Ďáblův slovník ekonomie a financí Ďáblův slovník ekonomie a financí Pavel Kohout

Vtipná a poučná kniha, jen těch obrázku tam mohlo být méně a spíše více textu!

06.08.2015 4 z 5

Kniha, která pohladí na duši. 8,5/10

21.04.2015 5 z 5

Západ a ti druzí. Globalizace a teroristická hrozba Západ a ti druzí. Globalizace a teroristická hrozba Roger Scruton

Po přečtení této knihy porozumíte islámistům a jejich útokům. Není se bohužel čemu divit. Globalizace je viníkem snad úplně všeho co se dnes děje.

15.03.2015 5 z 5

Kalašnikov Kalašnikov Christopher John Chivers

90 procent

11.10.2014 5 z 5

Moje studená válka Moje studená válka René Benda

Tahle kniha nemá chybu !! 5/5 !!

10.09.2012 5 z 5

Dítě číslo 44 Dítě číslo 44 Tom Rob Smith

Hodně dobrá kniha !! DOPORUČUJI !!!

28.09.2011 5 z 5

Dokud srdce plane: Neoficiální biografie skupiny Rammstein Dokud srdce plane: Neoficiální biografie skupiny Rammstein Thorsten Schatz

Pro fanoušky RAMMSTEIN je tahle kniha jak stvořená ! 4 z 5 dávám jen proto, protože RM poslouchám od počátku a v této knize jsem se dozvěděl prakticky vše, co jsem věděl už dávno z různých www a časopisů až na pár věcí, které mě dostaly. Každopádně mít vše o RM pohromadě v jedné knize neuškodí. Doporučuju !

03.09.2011 4 z 5

Smrt je mým řemeslem Smrt je mým řemeslem Robert Merle

Kniha která opravdu za to stojí !! Dávám 5 z 5 !!!

03.09.2011 5 z 5