marcela9850 marcela9850 komentáře u knih

Hotýlek Hotýlek Alena Mornštajnová

Skvěle napsaný a vystavěný příběh, který mě vtáhl “do rodiny Hotýlku a nepustil až do konce. Přečteno za 2 dny. Doporučuji

01.05.2024 5 z 5

Kód růže Kód růže Kate Quinn

Skvělé… prostě skvěle napsaný příběh, od kterého mě neodradila ani tloušťka knihy…. To prostě musíte dočíst do konce. Četla jsem už Lovkyni a ta byla také super. Doporučuji všem, kteří mají rádi příběhy s napětím a překvapením na podkladě historických skutečností.

28.04.2024 5 z 5

Chalupa Chalupa Pavlína Křivánková

Poslouchala jsem audio na Českém rozhlase, skvěle načtené. Příběh ze života, který není vždy růžový. Příběh hezky plynul, dobře se poslouchal a poslechla jsem ho za 2 večery- tak moc mě zajímalo, jak to dopadne. Na prvotinu dobré. Těším se na další knihy této autorky.

08.04.2024 4 z 5

Severka Severka Nina Špitálníková

Tragický příběh skvěle napsané. Jak jsem ráda, kde žiji.

24.02.2024 4 z 5

Žítkovské bohyně Žítkovské bohyně Kateřina Tučková

Knihu jsem poslouchala v audioverzi skvěle namluvenou Drahomírou Hofmanovou. Nevím jestli bych ji stejně nadšeně četla- čekala jsem trochu víc - o bohynich a tajemství dávných časů a méně o STB a jednoduché zlobě a mstě ale vlastně proč- vždyť takhle to přesně bylo. Takže překvapivě jiné než jsem čekala, ale skvěle napsané

18.02.2024 3 z 5

Pláňata Pláňata Petra Dvořáková

Tak nějak jsem tušila, že to nebude veselé čtení. Z příběhu šel smutek a chlad z vztahů i doby. Prožila jsem stejnou dobu ve stejném věku jako Pavlína, takže jsem mohla vzpomínat na stejné- nedostatek zajímavého obleceni, jídla, barev nadšení z každé dnes bezvýznamné věci- igelitka, rozbitá hračka. Ještěže jsme dnes jinde.

17.02.2024 4 z 5

Lovkyně Lovkyně Kate Quinn

Skvěle napsané, napínavé, příběh má spád a vývoj. Doporučuji a hned jdu hledat jiné knihy od této autorky.

08.02.2024 5 z 5

Koloušek Koloušek Jana Bernášková

Třetí knížka, kterou jsem od autorky četla - zraje jako víno - četla se skoro “ jedním dechem a nebojí se otevřít i lechtivá- sex. pomůcky- a hlavně komplikovaná- svatba - a smutná témata- smrt. Za mě super

16.01.2024 4 z 5

Veselí Veselí Radka Třeštíková

Podle mě asi nejopravdovější= nejuvěřitelnější kniha, kterou jsem od autorky četla. Dávám

13.01.2024 4 z 5

Coura Coura Jana Bernášková

Pohodové ženské čtení s trochou erotiky, neurazí.

24.09.2023 3 z 5

Až uvidíš moře Až uvidíš moře Scarlett Wilková

Skvělé. Když jsem se začetla, nedokázala jsem se odtrhnout..

27.08.2023 5 z 5