maminaOlina maminaOlina komentáře u knih

Chawtonské dopisy Chawtonské dopisy Jane Austen

Jane Austenovou mám skoro přečtenou a dopisy jsou velmi zajímavé.

20.11.2023 4 z 5

Má poslední vévodkyně Má poslední vévodkyně Daisy Goodwin

Konec se už četl sám, jinak to bylo zdlouhavé , nechytilo to u srdce, ale na dovolenou knížka, když pršelo akorát.

17.10.2023 4 z 5

Neprofesionál Neprofesionál J. D. Hawkins

No byla to opravdu odpočinková kniha, dala se kdykoliv odložit a potom pokračovat, ale jinak to šlo.

17.09.2023 3 z 5

Bublinky štěstí Bublinky štěstí Helen Fripp

Úžasná kniha, četla jsem jí jedním dechem, já bych asi takhle na vinicích nedřela a ještě ta špatná doba. No prostě nádhera.

03.03.2023 5 z 5

Temný smaragd Temný smaragd Lisa Jackson

No jelikož jsem citlivá nátura, knihu jsem několkrát odložila a četla jsem ji po kouskách, takže se mi líbila. Je to o zlu a dobru, lásce a nenávisti.

15.01.2023 3 z 5

Viking Viking Edison Marshall

je to kniha, od které člověk může odejít a zase se k ní vrátit, četla jsem ji na pokračování, ale moc mě zajímala a líbila se mi.

30.11.2022 5 z 5

Panský dům Panský dům Anne Jacobs

přečetla jsem všechny díly a přesto mě to nezaujalo, bylo to tak strašně vychvalované, že jsem byla Eva zvědavá, ale už vím, že to není můj žánr.

21.11.2022 2 z 5

Den, kdy jsem tě ztratila Den, kdy jsem tě ztratila Fionnuala Kearney

ještě teď mi z toho mrazí, ale takový je život, krásné

16.07.2022 4 z 5

Rytíř v mém loži Rytíř v mém loži Sue-Ellen Welfonder

Nic moc, začátek byl těžko překousatelný a potom už to šlo. Vzala jsem si knihu jako odpočinkouvou, ale nic moc

07.07.2022 2 z 5

Strom duchů Strom duchů Barbara Erskine

Kniha mě vůbec nezaujala, riskla jsem pro mne neznámou spisovatelku a radši tento styl psaní a jeho čtení přenechám jiným.

29.05.2022

Rozum a cit Rozum a cit Jane Austen

Mě se zamlouvala víc Pýcha a předsudek, i když jsem ráda, že nemusím v tom období žít.

24.05.2022 3 z 5

Emily z Novoluní Emily z Novoluní Lucy Maud Montgomery

Přečetla jsem od této spisovatelky tuto knihu jako první a ano líbila se mi.

20.04.2022 3 z 5

Pekárna s vůní skořice Pekárna s vůní skořice Ruth Kvarnström-Jones

Hezky napsané, trochu poučné a hlavně pohodové a odpočinkové

07.04.2022 3 z 5

Královna rebelů Královna rebelů Lynette Noni

Četla jsem ji jedním dechem, originální příběh

05.03.2022 5 z 5