mamakvocna mamakvocna komentáře u knih

Jeden plus jedna Jeden plus jedna Jojo Moyes

Nejsem zklamaná, ale přece jenom jsem byla namlsaná jejími předchozími romány a tak
mohu říct: Přečetla jsem.

18.12.2016

Dneska už se tomu směju Dneska už se tomu směju Adina Mandlová

Adinu Mandlovou jsem vždycky uznávala jako herečku. Moc se mi líbila. Dle této knihy byla zřejmě i ve skutečnosti taková sympatická "rošťanda" , Většina těch kdo píší o sobě trochu blafují a snaží se vzbudit dojem, že jsou úžasně hodní a podobně. Paní Mandlová nic nepředstírala a já si proto této knížky velmi vážím. Vlastně hlavně si vážím paní Mandlové. Je to herečka, která nic nepředstírala. Doporučuji si o ní přečíst dle jejích vlastních slov.

21.02.2017

Mořeplavec Mořeplavec Diana Gabaldon

Slátanina červené knihovny s Angelikou a pokud možno místy hodně rozvleklé.
Možná, že některé popisy míst a událostí měly co dočinění s historií, ale bude lepší si historii o Skotsku a o dalších aktivitách té doby přečíst někde jinde. Přečetla jsem tři díly i když je jich 7 nebo 8 a úplně mi to stačilo. Snad první díl "Cizinka" se přečíst dal, ale pokračování " Vážka v jantaru" a "Mořeplavec" bylo k nevydržení. Snažila jsem se, ale další díly nečtu.

27.11.2016

Až mě uloží do země Až mě uloží do země Peter Robinson

Chtěla jsem si přečíst detekivku, ale nelituji, že jsem začala číst tuto knihu. Řekla bych, že je to spíše psychologický román. Velmi mne zaujal. Pro čtenáře detektivek je psán trochu rozvláčně, ale mně se velmi líbil. Docela se mi líbil popis krajiny i obyvatel. Jsem moc ráda, že jsem na tento román natrefila.

11.09.2016

Abeceda sexu aneb 69 erotických překvapení Abeceda sexu aneb 69 erotických překvapení Radim Uzel

Tak jsem se rozhodla přečíst si nějakou písemnost od pana Uzla. Čekala jsem nějaký poučný traktát jak se má nebo nemá chovat lidský jedinec v sexu. No to jsem si dala. Byla jsem dotázaná manželem, jestli se mi něco nestalo, protože jsem každou chvíli vybuchovala smíchem. Současně mám ráda drbečky o známých osobnostech, tak tady mi jich bylo naservírováno slušné množství. Díky pane Radime Uzle, už dlouho jsem se takhle nepobavila i když přiznávám na úkor nešťastných lidí, kteří za to, co jim příroda nadělila, nemohou. Asi jsem škodolibá a kdo je škodolibý jako já tuto knihu si přečtěte.

21.02.2017

Odešla, ale vzpomínka zůstává Odešla, ale vzpomínka zůstává Phillip Margolin

Kniha byla napínavá od začátku až do konce, ale po druhé bych ji už nechtěla číst, vlastně ani žádné podobné příběhy. Jsem ze starší generace, která preferuje uhlazenější detektivní příběhy. Příklad spisovatelka Agátha Christi.

08.01.2017