maličkán maličkán komentáře u knih

Stalker Stalker Lars Kepler

První moje kniha od autora, super, moc se mi líbila, škoda, že už je to navazování na předchozí díly, některé věci jsem si musela domýšlet. Ale napětí od začátku do konce, rozuzlení nečekané. Prostě bomba. Budu shánět další knihy .

14.12.2015 5 z 5

Bez srdce Bez srdce Chelsea Cain

Perfektní. Zase jednou knížka dle mého gusta. Ani jsem od ní tolik nečekala, protože jsem ji koupila za pár korun v LK, ale to dokazuje, že i tam se dá dobře nakoupit.

02.12.2015 5 z 5

Hlídej si svou holčičku Hlídej si svou holčičku Zdenka Hamerová

Tato kniha mě přišla spíš jako románek, o soužití matky s dcerou - svobodnou matkou. Dcera mi moc sympatická nebyla, zdála se mi na svůj věk a na to, že je matka, hrozně nesamostatná a závislá na ostatních. Oddychová četba, četlo se dobře, ale napětí mi tam chybělo. Až konec se lehce podobal detektivce.

26.11.2015 4 z 5

Tajnosti vdaných žen Tajnosti vdaných žen Carol Mason

Moc se mi do této knihy nechtělo, raději šáhnu po detektivce nebo thrileru. Nakonec mně mile překvapila, opravdu zajímavé téma,dobře napsaná, hodnotím pěti body.

22.11.2015 5 z 5

Až na věky věků Až na věky věků Åke Edwardson

Dobrá detektivka. Četla se dobře.

22.11.2015 5 z 5

Já chci přece žít! Naďa je HIV pozitivní Já chci přece žít! Naďa je HIV pozitivní Marliese Arold

Zajímavé téma i když dost smutné,přečteno za jeden večer. Vzhledem k tomu, že hrdinka je mladá studentka, myslím, že knížka je vhodnější pro mladé. Také by mě zajímalo, jak to s ní nakonec dopadlo.

09.11.2015 5 z 5

Řekni lituji Řekni lituji Michael Robotham

Kniha se mi líbila.Jen lituji, že jsem si ji vzala na dovolenou do Egypta, tam jsem moc nečetla, jen tak po kapitolkách a to není ono. Takže jsem si první půlku neužila, druhou půlku, kterou jsem již četla doma, jsem si pořádně vychutnala, nemohla jsem se od ní odtrhnout až do posledního řádku.

09.11.2015 5 z 5

Poslední chirurg Poslední chirurg Michael Palmer

Docela se mi líbila, dávám 4 hvězdy.

15.10.2015 4 z 5

Vyvolená k smrti Vyvolená k smrti Lisa Jackson

Úžasná, úžasná, úžasná. Co víc říct, Lisa je prostě moje krevní skupina.

08.10.2015 5 z 5

Lovec očí Lovec očí Sebastian Fitzek

Výborné pokračování Sběratele očí. Jak už tady bylo psáno, nejlépe číst popořádku. Napínavé, čtivé.
První knihy, co jsem od pana Fitzeka četla, ale opravdu mě dostal, výborný (zvláštní) styl psaní mě nadchl a určitě budu pátrat po jeho dalších dílech.

30.09.2015 5 z 5

Sběratel očí Sběratel očí Sebastian Fitzek

Výborná kniha, od začátku mě chytla a už mě nepustila. Po dočtení jsem hned začala číst další díl Lovec očí.

23.09.2015 5 z 5

Říjnový seznam Říjnový seznam Jeffery Deaver

Nevím co na to říct. Tuto knihu jsem vyhrála v soutěži. Vůbec se mi do ní nechtělo, říkám si, to budu muset u toho zapnout všechny mozkové buňky a kdoví jestli tomu porozumím, číst knihu pozpátku. Když jsem se do ní pustila, tak už se mi od ní nechtělo ani hnout, přečetla jsem za dva večery a Deaver mě opravdu příjemně překvapil. Z jeho knih s Lincolnem Rhymem jsem moc unešená nebyla.Tato kniha neměla chybu, nic nebylo tak, jak to vypadalo, nikdo nebyl ten, za koho jsem ho považovala, až konec (tedy začátek) odhalil souvislosti.

18.09.2015 4 z 5

Případ pro psychiatra Případ pro psychiatra Robert B. Parker

Klasická detektivka, celá knížka jen vyšetřování, žádné napětí. Nelíbil se mi styl.Pod louhé době jsem zkusila tuto autorku, ale není to pro mě to pravé ořechové.

16.09.2015 2 z 5

Spolubydlící Spolubydlící John Lutz

Pěkně se četla, sympatická hrdinka. Pro milovníky thrileru taková oddechovka.Dávám 4.

12.09.2015 4 z 5

Děti, které přežily Mengeleho Děti, které přežily Mengeleho Eva Mozes Kor

Moc dobře se četla,pro mě zatím jedna z nejlepších z této tématiky.

07.09.2015 5 z 5

Údolí slz Údolí slz Kevin O'Brien

Dost dobré, napětí, nečekané rozuzlení, za mě 5 bodů.

07.09.2015 5 z 5

Probuzení Probuzení Daniel M. Annechino

Výborná, moc se mi líbila. Napínavá od začátku do konce.

01.09.2015 5 z 5

Prozrazení Prozrazení Sam Hayes

Moc se mi líbila. Zajímavě protkáno třemi příběhy, ani ve snu by mě nenapadlo rozuzlení. Čtivé, napínavé, doporučuji.

26.08.2015 5 z 5

Dokonalý manžel Dokonalý manžel Lisa Gardner

Perfektní čtení, napínavé od začátku až do konce, autorka opět nezklamala.

17.08.2015 5 z 5

Švábi Švábi Jo Nesbø

Moje první kniha od autora. Dle recenzí jsem očekávala víc, nijak mě nenadchla. Dost nudné, bez napětí. Trvalo mi dlouho, než jsem ji přelouskala. Přesto zatím autora nezavrhuji ale zkusím ještě jinou z jeho pozdější tvorby, protože jsem se dočetla, že první 2 jsou nejslabší.

06.08.2015 3 z 5