Maki21 Maki21 komentáře u knih

Poslední přání Poslední přání Andrzej Sapkowski

Moc dobré a trefné fantasy povídky.

19.01.2020 5 z 5

Pouta Pouta James Hankins

Miluji knihy s touto tématikou mafiáni, podsvětí a nebezpečí. Pěkná čtivá kniha s dobrým koncem protože v Americe to jinak neumí.

07.10.2019 5 z 5

Tajný život Usámy bin Ládina Tajný život Usámy bin Ládina Jean Sasson

Kniha je ojedinělá v tom že tam pocity vypráví blízký členové Usámi Bin Ládina. Zasvětí vás tedy přímo do jejich pocitů, jak se Usáma choval jako otec popř. manžel a ne jen jak vystupoval na veřejnosti. Vždy je nejlepší pokud o té osobě mohou mluvit nejbližší příbuzní. Hlavně pokud jde o tak kontroverzní postavu jako byl Usáma.

21.09.2019 5 z 5

Opus - Od vize k plánu a jeho naplnění Opus - Od vize k plánu a jeho naplnění Douglas Vermeeren

Opus je výborná kniha pro lidi, kteří se rozmýšlejí kam posunout svůj život dál. Pokud člověk zůstane na mrtvém bodě a nebo si jen obecně rozmýšlí kam chce svůj život směřovat je tato kniha ideální. Mě osobně tato kniha pomohla promyslet kam chci posunout svojí kariéru, tato kniha vám umožní zamyslet se sami nad sebou. (Ale jen pokud o to stojíte.)

23.07.2019 5 z 5

Krejčí z Osvětimi Krejčí z Osvětimi Martin Greenfield

Kupovala jsem si to z toho důvodu že mě zajímají příběhy přeživších koncentračních táborů. Nakonec se ukázalo že je jen zlomek knížky. Ale pokud někoho zajímají životopisy modních návrhářů tak je to přesně pro ně.

23.07.2019 2 z 5

Poslední Poslední Alexandra Oliva

Nejzajímavější na celé knize je konec. Začátek a prostředek nic moc, předvídatelný děj ale konec nečekaný.

02.06.2019 3 z 5

Skrytá píseň Skrytá píseň Valentina Nazarova

Knížka se mi líbila ale nevyhovoval mi styl kapitol psaných jako zpráva na Facebook. Děj byl zajímavý a konec opravdu nečekaný za to dávám velké plus.

08.02.2019 3 z 5

O slepici, která snila o létání O slepici, která snila o létání Hwang Sonmi

Kniha je kratičká, přečetla jsem jí za jedno odpoledne. Malinko mi to připomínalo příběh o Ošklivém kačátku. Je to velmi poučný a smutný příběh který zaujme nejen dospělé ale i děti. Za mě to nebyla špatná kniha ale taková ta na jedno přečtení.

31.01.2019 3 z 5