Majulle Majulle komentáře u knih

Návrh Návrh Elle Kennedy

Perfektni ctiva kniha

27.12.2023

Každé další léto Každé další léto Carley Fortune

Knihu jsem dostala náhodou a okamžitě jsem se začetla. Řekla bych že je to nejlepší kniha co jsem v tomto roce četla, plná lásky, zrady a emocí. Něco mezi Collen Hoover a Nicholasem Sparksem.. V knize se střídá minulost a přítomnost a je prostě nádherná! Hrozně mě mrzí že už sem ji dočetla hlavní postavy jsem si hned oblíbila a doufám že autorka napíše další knihy!

22.11.2023 5 z 5

Uteč, dokud můžeš Uteč, dokud můžeš Rebecca Zanetti

Já jsem bohužel trošku zklamaná. Čekala jsem od knihy více. Kniha nenadchne, ale ani neurazí.

30.09.2023 2 z 5

Vězeňkyně Vězeňkyně B. A. Paris (p)

Přečetla jsem všechny knihy od spisovatelky, ale tato mě bohužel nějak neuchvátila. Přišla mi až moc přitažená za vlasy :)

17.09.2023 3 z 5

Poslední zrada Poslední zrada Patricia Gibney

Musím říct, že se mi moc líbil. Mám ráda knihy kde se vyšetřuje ale zároveň vidíme i do rodinného života vyšetřovatelky. Doporučuji

15.08.2023 4 z 5

Kosti v srdci Kosti v srdci Colleen Hoover

Nádherná kniha se silným příběhem, hned jdu sáhnout po další od colleen :)

08.07.2023 5 z 5

Nářek drozda Nářek drozda Tim Weaver

(SPOILER) Kniha je napínavá a velice čtivá, jediné v čem jsem se ztrácela byla hromada lidí pod svými pravými, falešnými atd jmény.. :) ale doporučuji

08.07.2023 3 z 5

Jiné místo Jiné místo Kateřina Karolová

Určitě stojí za přečtení, je to taková oddychovka se zajímavým a poutavým příběhem, jediné co mě zklamalo a strhávám hvězdičku je několik nezodpovězených otázek v knize které dle mého názoru byly celkem podstatné. Ale za přečtení určitě stojí

15.06.2023 3 z 5

Skryté obrázky Skryté obrázky Jason Rekulak

(SPOILER) Konečně se mi dostala kniha také do ruky a jedním slovem wau!! Od začátku do konce velmi originální příběh, který je originálně proložen obrázky a úplně vás vtáhne do děje Můžu říct že je to jedna z nejlepších knih co jsem tento rok četla! A ten konec? Takový zvrat? Těšte se! Úplně bych to nezařadila do hororu ale parádního psychothrilleru s prvky duchařiny :)

10.05.2023 5 z 5

Takový hněv Takový hněv Cara Hunter

Na totu knihu jsem narazila úplně náhodou v knihovně a opravdu stála za to. Jsou zde vcelku krátké kapitoly, dialogy z výslechu a vyšetřování. Jediné za co strhávám hvězdičku je, že občas jsem se v kapitolách ztrácela a nevěděla o co se jedná jelikož zde bylo mnoho postav Ale jinak parádní detektivka o tom, že někdo napodobuje zločiny za které, ale pachatel sedí v base. Sedí právem nebo neprávem? Je tento člověk nevinný? :

19.04.2023 4 z 5

Chlap snů Chlap snů Kim Jones

(SPOILER) Jako chtěla jsem nějakou oddechovku po všech těch krimi příbězích, takže mi tato kniha padla do noty. Penelope je přidrzlá holčina, a chlap snů je typický bohatý protiva. Na mě sice v knize bylo až příliš sexu, mohlo to mít trošku větší zápletku , ale byla fakt super vtipná :D takže doporučuji :)

07.03.2023 4 z 5

Tajemství živých Tajemství živých Carol Wyer

Právě jsem dočetla tento thriller a můžu říct, že super oddychovka Střídá se děj minulosti s budoucností, děj detektivky, vraha a dalších lidí a je opravdu čtivá a napínavá. Je tam sice více postav ale postupně se člověk zorientuje a vše mu dává smysl a navazuje na sebe

15.02.2023 4 z 5

Nepříliš šťastná rodina Nepříliš šťastná rodina Shari Lapena

Já musím přiznat že jsem byla docela zklamaná. Napsala už mnohem lepší knihy. V první čtvrtce knihy jsem se v těch postavách ani nemohla zoorientovat a zapamatovat si kdo je čí manžel nebo manželka, teta atd. Nakonec když jsem se zorientovala tak to bylo dokola to samé kdo to udělal, protože motiv vražd je zcela jasný. Doufám že příští kniha bude lepší

20.01.2023 2 z 5

Do posledního dechu Do posledního dechu Linda Castillo

Právě jsem dočetla tento díl ze série s Kate, kniha měla jak "romantickou" zápletku tak i napínavý případ. Místy je popsán život Amišů tak je to také zajímavé spestření knihy, určitě doporučuji. Do poslední chvíle jsem netušila kdo za celým případem stojí a kdo je vrah..:)

05.01.2023 5 z 5

Co jsi to za matku? Co jsi to za matku? Paula Daly

Skvělá kniha, od začátku napínavá. A konec? skvělé! nečekala jsem to :) určitě stojí za přečtení :)

17.11.2022 4 z 5

Hrob mé sestry Hrob mé sestry Robert Dugoni

Skvělá kniha, prolínání minulosti a součastnosti. Přečetla jsem za dva večery :) určitě doporučuji! :)

16.11.2022 4 z 5

Temné vábení Temné vábení Loreth Anne White

Parádní knížka, zezačátku jsem měla sice problém se v postavách vyznat a trochu jsem to nechápala, ale nakonec jsem si to dala dohromady a kniha se četla sama :) Bavila mě dokonce i romantická zápletka která se do knihy velice hodila :) určitě se těším na další knihu od autorky :)

09.10.2022 4 z 5

Špinavá tajemství Špinavá tajemství Helen Cooper

(SPOILER) Právě jsem si na dovči dočetla tento boží thriller, bavilo mě prolínání minulosti a součastnosti, příběhy pár hlavních postav a hlavně napínavý příběh o rodinných tajemstvích které jsou vzájemně propojeny.
Jde o autorčinu první knihu a rozhodně by si zasloužila i větší ohodnocení

SPOILER: Jediné co mě v knížce zamrzelo a zároveň mě to hodně zajímalo byl příběh malé Billie a Natalie který nebyl objasněn Klidně bych brala druhý díl ️

22.07.2022 5 z 5

Šesté dítě Šesté dítě Jonathan Dylan Barker

Skvělá trilogie, určitě stojí za přečtení! napínavé. Nejvíce mě bavilo střídání osob a čtení deníku z minulosti. skvělé!

22.06.2022 4 z 5

Ukradené životy Ukradené životy Patricia Gibney

Knížka se mi moc líbila, na konci tam bylo na mě už mnoho postav ale jakžtakž jsem se v nich vyznala. Lottie je sice na facku ale její role mě celkem baví :D rozhodně zajímavé téma :) a stojí za přečtení :)

29.05.2022 4 z 5