Majulle Majulle komentáře u knih

Pacient Pacient Sebastian Fitzek

Od začátku jsem četla knihu bez dechu. Skvělá myšlenka, skvělý a napínavý příběh. Klidně tam mohlo být víc rozepsané prostředí léčebny.. A konec,? no uff.. Doufám že jsem vše na konci pochopila správně.. Určitě doporučuji :)

14.06.2022 4 z 5

Slušní lidé Slušní lidé J. P. Delaney (p)

Napinavé, čtivé, zajimavá zápletka o záměně dětí. Citlivé téma pro ženy po porodu :) Akorát konec byl na mě až moc odfláknutý a rychlý co se Milese týče :)

01.05.2022 4 z 5

Galerie mrtvých Galerie mrtvých Chris Carter

Skvělé, napínavé, čtivé. Je to již několikátá kniha od spisovatele. Sice je čtu na přeskáčku ale trošku mě mrzí že jsem zatím narazila na ty které jsou sobě hodně podobné. Prostě sériový vrah a nachází se těla.. Snad v některé z knih změní techniku a bude to trošku o něčem jiném než o sériovém vraždění :) ale určitě doporučuji :)

25.04.2022 4 z 5

Nejsem z ledu Nejsem z ledu Anne Frasier (p)

Vývorná knížka, bohužel jsem ještě nečetla knihu "nejsem živá" tak tam občas bylo pár spoilerů co mě zamrzely. ale jinak kniha od začátku do konce napínavá :)

19.12.2021 4 z 5

Pád do tmy Pád do tmy Wendy Dranfield

Byla to jízda. Nechtěla jsem knihu odložit. Jedná se sice o sérii, ale slibuji Vám že to stojí za to! Když se dva soukromí detektivové dají do pátrání zmizelé holčičky.. Kde bude pravda? Jsou v tom zapleteni rodiče? Nebo neštastná náhoda? Co se na dětském táboře doopravdy stalo?

12.02.2024 5 z 5

Penzion Penzion Robin Morgan-Bentley

Perfektní thriller, bude bavit spíše ženy. Ale nemohla jsem odložit. Střídá se pohled postav a přítomnost s minulostí :) Ne vše je tak jak vypadá :)

15.08.2023 5 z 5

Trosečníci Trosečníci Lucy Clarke

Kniha má krátké kapitoly a prolíná se zde minulost s přitomností při havarii letadla. Minulost vypráví jedna ze sester která s byla v letadle které havarovalo a přítomnost druhé která své hledání a pátrání nevzdala a stále se snaží dozvědět co se s letadlem stalo. Kniha je velice čtivá takže všem doporučuji

24.03.2023 5 z 5

Pravda, nebo lež Pravda, nebo lež Colleen Hoover

Včera jsem dočetla tento thriller, první jsem se bála že to nebude nic pro mě, ale nakonec mě kniha úplně pohltila, bylo tam na mě sice až moc romantických prvků kde jsem si chvílema přišla, že čtu spíše padesát odstínů šedi, ale i tak byla napínavá a každá stránka mě bavila. Pro ženy může být kniha těžce čitelná jelikož se tam chybí mateřská láska a jsou tam kapitoly které se mi jako mamince dost špatně četly. Konec mě také uchvátil i když někdo může být "rozuzlením" konce naštvaný

15.02.2023

Odbočka v lesích Odbočka v lesích Kateřina Karolová

Knížka měla od začátku spád a četla se dobře, jednotlivé kapitoly byly napínavé a příběh byl super, i když musím popravdě říct že jsem od knihy čekala že bude trošku o něčem jiném. Kniha mi trošku připoměla stopy hrůzy a podobné horůrky.

28.09.2022 3 z 5

Máš mě v krvi Máš mě v krvi Elizabeth Norebäck

Skvělá knižka která Vás neustále drží ve střehu a napětí, pohled tří žen a krátké kapitoly se mi velmi líbily, a příběh o to více :) doporučuji :)

28.09.2022 5 z 5

Sběratel motýlů Sběratel motýlů Dot Hutchison

Od začátku do konce napínavý a hlavně jedinečný příběh, skvělá byla ta originalita a hlavně to že jsem nikdy nic podobného nečetla Takže určitě budete stejně nadšení jako já když si knihu přečtete

29.08.2022 5 z 5

Propast smrti Propast smrti Robert Bryndza

Napínavé, čtivé. Závěr jsem nečekala :) Knihy od Bryndzy se čtou jedním dechem :)

07.08.2022 3 z 5

Nebezpečná místa Nebezpečná místa Patricia Gibney

Skvělá knížka, jediné co bych vytkla bylo mnoho postav, hodně jsem se v nich ztrácela, rodina, synové, jejich přítelkyně, snachy a všichni a pak další rodiny a další lidé. No na mě už to bylo moc postav a musela jsem se zamýšlet kdo je kdo. Ale rozhodně stojí za přečtení! :)

08.05.2022 4 z 5

Jeden z nás Jeden z nás Shari Lapena

Kniha velice ctiva. Prectena za par dni. Ale bylo v tom zamotano az moc lidi. Konec je sice prekvapivy ale myslela jsem ze nektere veci budou vice vysvetleny. A ne s otevrenym koncem. :) nejspise jsem cekala neco vic a nejaky jiny zamer vrazdy. :)

14.04.2021 3 z 5

Mizející dívky Mizející dívky Lisa Regan

Napinavy pribeh, knihu jsem mela behem par dni prectenou :)

16.03.2021 4 z 5

Chladnokrevně Chladnokrevně Robert Bryndza

Velice čtivá kniha, která se mi od něj líbila asi nejvíce. Příběh měl spád a bylo to napínavé od začátku až do konce.. Nevadilo mi ani že autor popsal velmi krutě některé detaily. Za mě určitě palec nahoru a více takových knih :)

01.03.2020 5 z 5

Maminčin mazánek Maminčin mazánek Sarah Flint

Kniha se mi velice líbila, byla napínavá. Bylo zajímavé jak vrah přemýšlel a jak autorka jeho mysl důkladně popsala. Pro někoho nechutné, pro mě pravá napínavá kriminálka bez cenzur. Doporučuji.

06.04.2018 4 z 5

Někdo cizí v domě Někdo cizí v domě Shari Lapena

Knížku jsem "zhltla" během jednoho odpoledne. Od prvních stránek až do konce velmi zajímavá a neustále napínavá. Za sebe můžu říct že jsem nadšená, jelikož konec knihy byl velice neočekávaný. :) Určitě doporučuji přečíst i když je odrazem knihy "manželé od vedle" :)

09.03.2018 5 z 5

Nespoutaná Aljaška Nespoutaná Aljaška K. A. Tucker

Taková oddechovka, mě kniha trošku zklamala:/ čekala jsem podle hodnocení větší wow. Ale pro mě se to trošku táhlo a chyběla mi větší romantická zápletka. :)

12.02.2024 2 z 5

Hluboký sníh Hluboký sníh Brian Freeman

Nejlepší kniha autora. Skvělá zápletka, spád a kniha celá o sobě mě celá bavila :)

27.12.2023 4 z 5