Majulle Majulle komentáře u knih

Hana Hana Alena Mornštajnová

Perfektni kniha, jak si rikam, dlouho jsem odolavala a chodila kolem obalky az sem se do ni taky pustila. Hold k nekterym kniham musi clovek dozrat :) jelikoz ctu jen detektivky a thrillery tak tohle pro me byla uplna, ale uplna premiera a jsem nadsena ze jaem docetla. Uplne jsem se vzila do jejich zivota, jak to muselo byt vse hrozne tezke. Jelikoz bydlim ve Valasskem Mezirici tak jsem si vsechny ulicky zacala uplne predstavovat, a ted na ne koukam uplne jinym smerem a vzdy si vzpomenu na tento pribeh. Nejtezsi pro me byla posledni cast.. urcite prectete! :)

06.02.2023 5 z 5

Listopád Listopád Alena Mornštajnová

Tentokrát jsem dostala chuť na něco smutnějšího a tak jsem si přečetla Listopád.. Knížka se velice dobře četla, je zde slušná dávka emocí a možná pár dní budete i v depresi.. V knize jsou psány i jak vypadaly dopisy z vězení.. No prostě mazec.. Paní Mornštajnová to prostě umí. Uplně jsem si oddychla že to není pravda a že jsme svobodní

21.04.2023 5 z 5

Les v domě Les v domě Alena Mornštajnová

Velice čtivá kniha, kapitoly rychle ubíhají. Je ale velice smutná..

30.08.2023 4 z 5

Matčin hrob Matčin hrob Lisa Regan

Absolutně perfektní. Od samého začátku jsem ji četla jedním dechem a pokaždé jsem se těšila až mi prcek doma usne a můžu pokračovat v četbě. Po druhém díle jsem si myslela že Lisa Regan už své knížky nemůže ničím předčít a vymyslet lepší příběh ale opět jsem se spletla. Nemůžu se dočkat dalších dílů. Jsem zvědavá co o soukromí Josie se dozvíme dále a čím nás překvapí. :)

29.12.2021 5 z 5

Co ukrývá jezero Co ukrývá jezero Barry Hutchison

Kdo četl první díl určitě se mu bude líbit i tento Spousta podezřelých, spousta skvělých hlášek a pohodové čtení.Kniha je napínavá a má spád

21.08.2023 5 z 5

Království z kostí Království z kostí Barry Hutchison

Perfektni kniha, uz se tesim na dalsi pripad inspektora. Dobre se cetla a mela opravdu originalni zapletku :) snad brzy prelozi dalsi dil :)

06.02.2023 5 z 5

Vražedná mysl Vražedná mysl Angela Marsons

Tento díl se mi líbil snad nejvíce, pátrání Vás přivede do společenství " farma jednoty" která se tváří velmi přívětivě a slibně, ale opak bude pravdou a asi to nebude tak slibné jak se zdá být. Určitě doporučuji

03.04.2023 5 z 5

Jeden za druhým Jeden za druhým Chris Carter

Skvěle napsaná a napínavá kniha. I když trochu brutální. Nemůžu zapřít že se mi při čtení knihy nezdály alespoň dvě noční můry :D Ale zase se spisovatel od jiných liší tím že to popisuje hezky do detailu. Na některé už to může být moc. :D

05.04.2022 4 z 5

Otevřený hrob Otevřený hrob Angela Marsons

(SPOILER) Přečteno jedním dechem za dva dny. Nechtěla jsem jít ani spát. Bylo mi líto co si některé děti musí prožít aniž by jim někdo pomohl. Velice zajímavá a čtivá zápletka. Dávám 10/10!

22.03.2022 5 z 5

Námi to končí Námi to končí Colleen Hoover

Jsem totálně rozložená a nadšená z této knihy. Tolik emocí, štěstí a smutku v jednom! Jestli Vás některá kniha dokáže totálně rozložit k slzám a následně přivést ke smíchu a tohle pořád dokola, tak si určitě přečtěte tuto. Protože Colleen je opravdu bohyně. Nechápu co dokážou její slova udělat čtenářem, a podotýkám že tohle se mi u knih téměř nikdy nestává Je to jedna z nejlepších knih co jsem četla

23.05.2023 5 z 5

Sedm manželů Evelyn Hugo Sedm manželů Evelyn Hugo Taylor Jenkins Reid

Jako oddychové čtení dobré, ale že by mě kniha nějak zvlášť unesla tak to bohužel ne :/ z recenzí jsem čekala opravdu pecku a tak mě to trošku zklamalo..

20.10.2023 3 z 5

Až na kost Až na kost Ellison Cooper

Dočetla jsem poslední díl co zatím vyšel této skvělé série s detektivkou Sayer a ostatními členy jejího týmu. Sayer je velice podobná Kim Stoneové takže se vám určitě bude líbit Porolíná se zde vyšetřování s pocitem obětí, také zde naleznete trošku egypské mytologie která spestří a zoriginalní příběh určitě doporučuji

28.03.2023 5 z 5

Pohřbení Pohřbení Ellison Cooper

Skvělá kniha! Skvělá série. Sayer mi připomíná Kim stoneovou :) Prolíná se zde vyšetřování s pocitem unesených obětí a jsou zde prvky řecké mytologie, ale je to opravdu výborné čtení :)

21.03.2023 5 z 5

Konečně jsem se dostala také k tomu, abych jako správná fanynka Harryho Pottera přečetla Tomovu biografii. A hrozně mě mrzí že už to mám za sebou. Ne jen že se dozvíte jaký Tom ve skutečnosti je.. Je důležité rozlišovat filmovou postavu od herce, což některým lidem bohužel nedochází. Ale také si přečtete spoustu vtipných pasáží z Tomova života, jeho rodiny a hlavně spoustu perliček z natáčení Harryho Pottera. Nádhernou předmluvu v knize měla Emma Watson u které mi dokonce ukápla slza, ale konec knihy? Nechám to pro Vás ať si to sami prožijete \ přečtete, opravdu to stojí za to!
Všichni si říkáme jak skvělé musí být hercem, člověk je bohatý, slavný, může jet kamkoli, mít cokoli... Ale je to opravdu pravda? Je to tak skvělé jak to navenek vypadá? Všechny tyto otázky popisuje Tom ve své knize, a klobouk dolů za jeho upřímnost a sebereflexi. Dávám 5/5 protože tohle je opravdu topka, a není určitě pro člověka jednoduché jít s tím vším ven a popsat svůj život ne jen ve slunci ,ale i ve stínu.

23.02.2023 5 z 5

V kleci V kleci Ellison Cooper

(SPOILER) Perfektní kniha, moje první od autorky. Nejprve mi Sayer připoměla Kim Stoneovou, ale i přesto byla kniha skvělá. Líbil se mi pohled jak z vyšetřování tak kapitoly z pohledu unesených dívek. Na to že kniha byla " tlustá"vtak se četla překvapivě rychle díky krátkých kapitolám. Určitě si hned přečtu druhý díl. Zajímavá byla taktéž z náboženského pohledu Mayu.

SPOILER:
Jediné co si v knize nedokážu představit je jak vraha "zabíjí" jeho/její dvojče zevnitř a na boku trupu rostou vlasy a zuby dvojčete? to jsem trošku nepochopila zda je to vůbec možné :)

21.02.2023 5 z 5

Kroky vraha Kroky vraha Michaela Klevisová

Kniha přečtena jedním dechem, velmi mě překvapilo že je od naší spisovatelky :). jen mě tam iritovaly ty příjmení jako je "Jahodová" atd :D jinak dávám palec nahoru :)

16.11.2022 4 z 5

Poslední paní Parrishová Poslední paní Parrishová Liv Constantine

Skvělý a oddychový psychothriller, sice by kniha mohla mít o pár stránek méně, někdy už se to vleklo ale na napínavosti to neubírá. Líbil se mi pohled na manželství ze strany manželky ale také milenky :) určitě doporučuji

04.09.2022 5 z 5

Ďábelské hry Ďábelské hry Angela Marsons

Další skvělá kniha s Kim, napínavá do samého konce. :)

17.05.2022 4 z 5

Zloba Zloba Chris Carter

Jedním slovem užasné, sice od začátku víte kdo je vrah, ale kniha Vás drží v napětí až do samého konce. Nedoporučuji sice slabým povahám ale tahle byla top.

10.03.2022 5 z 5

Mlha nad Shadow Sands Mlha nad Shadow Sands Robert Bryndza

Napínavé, čtivé. Nemám co vytknout. Těším se na další knihu :)

03.10.2021 5 z 5