maja11231 maja11231 komentáře u knih

Tankový prapor Tankový prapor Josef Škvorecký

Nuda. Knihu jsem nedočetla a jsem za to ráda. Upřímně řečeno nelíbí se mi ani film.

08.04.2019 1 z 5

Saturnin Saturnin Zdeněk Jirotka

Knihu jsem četla jako povinnou četbu minulý rok a hned od první stránky mě nebavila. Po asi půl roce jsem ji konečně do dočetla.
Děj mě nebavil a taky jsem ho ani nepochopila, proto musím dát 1*

03.10.2018 1 z 5

Dvůr mlhy a hněvu Dvůr mlhy a hněvu Sarah J. Maas

Zase super kniha. Dokonce si říkám že je lepší než první díl. No už se těším co bude ve třetí díle ❤

08.08.2018 5 z 5

Říše bouří Říše bouří Sarah J. Maas

Tahle kniha byla ÚŽASNÁ. Zatím nejlepší z celé série. Konec knihy jsem vůbec nečekala, byl to pro mě šok. Taky se tam objevily postavy z Krvavého ostří jen je škoda že poslední díl ještě nevyšel, já ho nutně potřebuji jinak se zblázním.
Miluji tuhle série i postavy v knize a doufám že poslední díl bude ještě lepší než všechny knihy téhle úchvatné série
Doporučuji❤❤❤

24.07.2018 5 z 5

Selekce Selekce Kiera Cass

Velmi dobrá kniha. Strašně moc se mi líbí obálka knihy.

19.07.2018 5 z 5

Kanibal z Nine Elms Kanibal z Nine Elms Robert Bryndza

Dobrá kniha. Velice čtivá, děj je taky dobrý. Nenašla jsem žádnou chybu.

22.03.2020 5 z 5

Začít znovu Začít znovu Mona Kasten

Kniha mě mile překvapila. Četla se jedním dechem. Postavy jsem si hned zamilovala a děj taky. Jen mi připadalo, že se hodně podobá sérii After. Proto jsem musela odečíst jednu hvězdičku ale jinak se mi to líbilo. Doporučuji pro nenáročné čtenáře, u knihy si odpočinete.

14.01.2020 4 z 5

To To Stephen King

Stejně strašidelné jako film, možná dokonce i víc. Celý den jsem se bála chodit večer domů sama. Byl to skvělý zážitek i když hororový.

05.01.2020 4 z 5

Všem klukům, které jsem milovala Všem klukům, které jsem milovala Jenny Han

Super kniha, viděla jsem i film a připadá mi, že kniha je lepší

28.08.2019 4 z 5

Továrna na sny Továrna na sny Anie Songe

Velmi dobře napsaná kniha. Četla se jedním dechem, krásné myšlenky, které pohladí na duši.

15.07.2019 5 z 5

Zase skvěle napsaná

18.05.2019 5 z 5

Dobře se čte, já jsem s knihou spokojená.

18.05.2019 4 z 5

Králova klec Králova klec Victoria Aveyard

Od knihy mi nedělalo problém se odtrhnout a to je škoda

13.05.2019 3 z 5

Lov Lov Elle Kennedy

Oddechová kniha

13.05.2019 5 z 5

Postel, hospoda, kostel Postel, hospoda, kostel Zbigniew Czendlik

Moc mě nebavila

05.05.2019 2 z 5

Vysmátá krajta aneb Přízrak krásné modelky Vysmátá krajta aneb Přízrak krásné modelky Ivana Vostřáková

Zase mě to pobavilo

05.05.2019 3 z 5

Pomsta & rozbřesk Pomsta & rozbřesk Renée Ahdieh

Super, už se těším na další díl a doufám že bude ještě o trochu lepší než tehle

05.05.2019 5 z 5

Smrt před branami Smrt před branami Sabaa Tahir

To byla to jízda!!

02.05.2019 5 z 5

Ledová krev Ledová krev Elly Blake

Je pravda že podobné knihy už jsem četla ale mě to vůbec nevadilo. Mám ráda fantasy knihy a ráda se k těmhle knihám vracím. Takže se mi kniha velmi líbila, byla čtivá a něčím vymečná. Těším se co mě bude čekat v dalším díle.

20.04.2019 5 z 5

Hra o trůny Hra o trůny George R. R. Martin

Vážně super. Je pravda, že jsem se první dívala na seriál ale pak jsem sáhla po knížce a musím říct, že jsem udělala jen dobře.

20.04.2019 5 z 5