m2056 m2056 komentáře u knih

Duch domu Ashburnů Duch domu Ashburnů Darcy Coates

Mě osobně se kniha líbila a dobře četlo je tam dobro a zlo a vždy to nějak dopadne.

06.09.2023 4 z 5

Říkali mu Terazky Říkali mu Terazky Miloslav Švandrlík

Klasika potěší ale dá i myšlenky do hlavy jako to byla divná doba jak se žilo bohužel to kolikrát veselé nebylo.

05.09.2023 4 z 5

Kniha se čte dobře čtení dobře ubývá nezklame vás když po knize v knihovně sáhnete.

05.09.2023 5 z 5

Tajuplný ostrov Tajuplný ostrov Jules Verne

Klasika která vás nebude nudit.

03.09.2023 5 z 5

Anatomie lži Anatomie lži Dan Brown

Moje první kniha od autora co jsem četl přečtené za dva dny nemohl jsem toho nechat.

01.09.2023

Billy Summers Billy Summers Stephen King

Moc pěkný příběh od mistra Kinga nezklame už teď se těším na filmové zpracování které se chystá.

12.08.2023 4 z 5

Vetřelec Vetřelec Kristýna Trpková

Autorka má potenciál na super psaní třetí kniha série je nejlepší ze všech moc zajímavá zápletka. Dobře se čte kniha.

08.08.2023 4 z 5

Stříbrná cesta Stříbrná cesta Stina Jackson

Kniha se četla překvapivě dobře jen si člověk musí zvyknout já jiný jména příběh se odehrává ve Švédsku tak jsou tam taková jména. Kniha nemá kapitoly ale má dvě části první část je lepší o maličko než druhá.

13.03.2024 4 z 5

Zbouchnul jsem Satanovu dceru Zbouchnul jsem Satanovu dceru Carlton Mellick III

Kniha není dlouhá proto ji máte rychle za sebou jinak je to takové nenáročný čtení někdy i humorný jindy vás to třeba bavit nebude když Démonů tlupa masakruje lidi. Kniha se dobře četla je uzavřená je to takový lepší průměr.

24.12.2023 3 z 5

Není cesty zpět Není cesty zpět Tim Weaver

První příběh od autora co jsem četl líbil se mě hodně hlavně i to že vše kolikrát nedopadne dobře a překvapivě zvraty v příběhu co jsou upoutá člověka k dalšímu čtení.

09.09.2023 5 z 5

Tajemství sídla Craven Manor Tajemství sídla Craven Manor Darcy Coates

Čte se dobře je to takový pohodové duchařeni.

06.09.2023 4 z 5

Templářské dědictví Templářské dědictví Steve Berry

Nebudu zbytečně psát tohle si musíte zkusit přečíst Bomba.

02.09.2023 5 z 5

Šifra mistra Leonarda Šifra mistra Leonarda Dan Brown

Kniha se dobře čte neschází napětí a spousta zvratů ale největší podíl na prodeji má reklama na film.

01.09.2023

Hodná a zlobivá holka Hodná a zlobivá holka Michael Robotham

Nemá chybu jedním dechem se čte.

30.08.2023 4 z 5

Dlouhý pochod Dlouhý pochod Stephen King

Kniha je tak dobrá že máte kolikrát pocit že ten pohod šlapete také.

14.08.2023 5 z 5

Dallas 63 Dallas 63 Stephen King

Moc dobrá kniha a ten konec jak autor vyřešil nádhera.

13.08.2023 5 z 5

Řbitov zviřátek Řbitov zviřátek Stephen King

Příběh vás vcucne do sebe a pustí až na konci.

13.08.2023 5 z 5

Čekání na kocoura Čekání na kocoura Michaela Klevisová

Kniha je jednoduchá přesto velmi příjemná milá kdo má rád kočky tak ho potěší.

12.08.2023 3 z 5

Pohádka Pohádka Stephen King

Prvních 17 kapitol je super na 5 hvězd pak do 25 je to na 3 hvězdy a pak za 4 hvězdy zbytek. Jinak kniha je to zajímavá původně jsem ji číst ani nechtěl ale syn ji četl a začal vyprávět tak jsem neváhal a raději si to přečetl a nelituji příjemný překvapení.

27.07.2023 4 z 5

Nečekané přiznání Nečekané přiznání Lisa Regan

Hodně dobrá knížka. Jen mě vadí že že série se musí číst od první knihy že na sebe navazuji a vadí mě pořád v každé knize popisování co bylo jak bylo dříve.

31.05.2023 4 z 5