m2056 m2056 komentáře u knih

Hana Hana Alena Mornštajnová

Kniha je velice dobře napsaná dobře citová a čtivá že ji každý pochopí. Vypráví smutný příběh rodiny z Valašského Meziříčí z let 1933 až 1964 příběh vás pohltí a nepustí někdy bude muset i na chvilku knihu odložit příběh není veselé čtení ale přesto se rychle bude ke čtení vracet a chtít vědět jak Míra a Hana svůj příběh budou dál vyprávět.

17.10.2023 5 z 5

Les v domě Les v domě Alena Mornštajnová

Kniha se čte rychle a dobře jen je smutná jak chudák holka žije svůj život.

05.08.2023 4 z 5

Čtvrtá opice Čtvrtá opice Jonathan Dylan Barker

První kniha série ve které budete muset pokračovat ať víte jak to celé dopadne já vám to neřeknu jen to že kniha se dobře čte a příběh vás bude bavit i překvapovat.

13.09.2023 5 z 5

Jiné místo Jiné místo Kateřina Karolová

Kniha je přímočará vypráví příběh z pohledu hlavní hrdinky který vás bude bavit přímo budete Monice fandit když ji nikdo nechce věřit tak budete přímo cítit beznaděj že ji nikdo nechce věřit ani rodiče tak je vám ji přímo líto. Moc dobře napsáno.

10.09.2023 5 z 5

Zabijáci Zabijáci Jussi Adler-Olsen

Druhý díl oddělení Q je Kniha co člověka baví při čtení nechybí napětí i humorná uvolnění jo jo četlo se to dobře.

03.02.2024 4 z 5

Složka 64 Složka 64 Jussi Adler-Olsen

Kniha má svůj náboj od začátku do konce napětí , humor, akci tohle čtenáře baví.

03.02.2024 4 z 5

Kroky vraha Kroky vraha Michaela Klevisová

Kniha je příjemné napsaná dobrá Česká krimi určitě stojí za přečtení a neodradí vás od dalšího pokračování.

02.02.2024 3 z 5

Jiné místo Jiné místo Kateřina Karolová

Kniha mě úplně chytla a pohltila četl jsem stránku za stránkou co bude dál,kdo váha ať si to přečte není to dlouhé čte se dobře.

14.06.2023 5 z 5

Dívka v ledu Dívka v ledu Robert Bryndza

Příběh je dobrý Kniha se čte svižně těším se na další akci. Jen mě trochu vadí jak je popsáno postup vyšetřování v Anglii že se to tak liší než je si člověk zvykne.

12.01.2024 4 z 5

Mlha nad Shadow Sands Mlha nad Shadow Sands Robert Bryndza

Kniha přináší další příběh hlavní hrdinka je o dva roky starší a příběh je kratší než první díl. Jinak se čte celkem dobře i když mě v jednu chvíli příběh nebavil když se řešil sexuální život Tristana. Jinak konec vyvrcholení příběhu je velmi dobré a první kniha podle mého je lepší.

12.12.2023 4 z 5

Stvůra Stvůra Kristýna Trpková

Za mě hodně dobrá kniha co mě překvapilo je věk autorky tak skvělou knihu jsem vážně nečekal určitě si půjčím v knihovně další.

22.07.2023 4 z 5

Odbočka v lesích Odbočka v lesích Kateřina Karolová

Kniha má pomalejší začátek ale jak se odbočí do lesa je to jízda až do konce budete v napětí jak vám čas dovolí bude brát knihu do ruky a číst dál jak příběh dopadne. Čte se hodně dobře.

10.09.2023 4 z 5

Někdo z nás Někdo z nás Kristýna Trpková

Kniha není to co jsem čekal bohužel jsem čekal takovou jízdu jakou byla kniha Stvůra nebo Vesnice. Kniha Někdo z nás mě přišla myšlenka dobrá ale zpracování mě nechytlo hodně popsáno charakter a psychologie osob jak si žijí vlastní životy a jak se mají bohužel tohle mě dlouho nebavilo prostě tohle je slabší kniha od autorky trochu je to pro mě zklamání.

06.04.2024 2 z 5

Kanibal z Nine Elms Kanibal z Nine Elms Robert Bryndza

Kniha se super četla a příběh vás bude plně bavit a chytne od počátku po konec. Dvojice Kate a Tristan vás budou bavit skvělé se k sobě hodí a doplňují těším se na další pokračování téhle dvojice.

06.12.2023 5 z 5

Harry Potter a Kámen mudrců Harry Potter a Kámen mudrců J. K. Rowling (p)

Kniha je krásná bude člověka bavit ať je vám 5 let nebo 105 let super knižní zážitek a bude chtít další a další příběh číst.

23.09.2023 4 z 5

Dva proti Říši Dva proti Říši Jiří Šulc

Tak tohle je super kniha pěkný čtení a nový pohled jak probíhal Atentát nová i fakta které člověk neznal.

14.09.2023 5 z 5

Noční lovec Noční lovec Chris Carter

Výborná Kniha co vás nenechá v klidu spát.

07.09.2023 5 z 5

Dvojitý kříž Dvojitý kříž Chris Carter

Super kniha čtení přímo letí před očima až je konec.

07.09.2023 5 z 5

Listopád Listopád Alena Mornštajnová

Kniha se četla dobře jen já taková ponurá a smutná konec jsem takový nečekal. Bohužel mě kniha nepřišla tak skvělá jako kniha Hana nebo Les v domě.

24.10.2023 3 z 5

Vzkaz v láhvi Vzkaz v láhvi Jussi Adler-Olsen

Kniha se čte dobře asi nejlepší z celé série.

13.09.2023 5 z 5