Lzicenka Online Lzicenka komentáře u knih

Hop nebo trop Hop nebo trop Eva Pelantová

Nemám moc možnost sledovat televizi a po shlédnutí jednoho dílu seriálu jsem sáhla po knize. Nezklamala a bylo mi líto, že už končí.

20.08.2013 5 z 5

Poklad ze Samarkandu Poklad ze Samarkandu Odil Jokubov

Kniha nic moc, kdyby nebyla z Uzbekistánu, vůbec bych ji nečetla...

20.08.2013 1 z 5

Matky Matky Jan Koubek

Takové milé počtení, sled životních osudů různých žen na připomenutí si, že pro každého je ta jeho starost ta největší... Ale zas na druhou stranu nic moc překvapivého, celkem dobře odhadnutelné konce příběhů...

09.07.2013 4 z 5

Uzdravení rodových kořenů Uzdravení rodových kořenů Kenneth McAll

Čtěte s nadhledem, ať nejste zklamaní, pokud by uzdravování rodových kořenů ve vaší rodině nefungovalo!!!

11.04.2013 4 z 5

Zakotvit svůj život v Bohu Zakotvit svůj život v Bohu Elias Vella

Kniha, kterou opakovaně brouzdám a která mi přináší nadhled nad problémy života.

11.04.2013 5 z 5

Dědictví v Champagni Dědictví v Champagni Sarah-Kate Lynch

Zajímavý námět na příběh, jen na můj vkus až příliš mnoho pasáží o jídle. Připomnělo mi to knihy Enid Blyton o Správné pětce, tam je taky každé napětí řádně proloženo svačinkami apod. Nicméně ačkoli mě kniha při čtení moc nenadchla po stylistické stránce, nyní ve mně teprve dozrává (asi jako to správné šampaňské :-) ) příběh sám a nutí mě nad obsahem ještě stále přemýšlet, což na knize oceňuji.

02.04.2013 3 z 5

Hodně štěstí, princezno Hodně štěstí, princezno Anina Jiřičková

Tato kniha vyšla dřív, ale bohužel jsem si ji přečetla až po knize Když rodiče pláčou, ve které se snad většina příběhů opakuje. Takže pokud čekáte od té či oné knihy nové příběhy, zážitky atd., budete pravděpodobně zklamáni.

19.03.2013 3 z 5

Když rodiče pláčou Když rodiče pláčou Anina Jiřičková

No tak tohle by si měl přečíst každý, kdo má doma rodiče či prarodiče nebo alespoň občas přemýšlí nad stářím. Pravdivé příběhy z velmi pravdivého života pomohou člověku nahlédnout do toho, jak to v životě opravdu chodí a co by se mohlo ve stáří stát. Ale nejen ve staří, některé z příběhů jsou i o hledání životního partnera.

25.02.2013 5 z 5

Hlava XXII Hlava XXII Joseph Heller

Tak tuhle knihu jsem nedala :-( ačkoli věřím, že je dobrá. Ale věda, o čem je pointa už dopředu, tak mě nic tak dalšího nenadchlo, abych se přinutila knihu dočíst. Čímž to ale nechci snižovat její kvality... třeba to zkusím někdy příště v jiném svém životním období, kdy se stane, že mě kniha chytne a dočtu ji s radostí až do konce.

25.02.2013 1 z 5

Sto dětí mi říká brácho Sto dětí mi říká brácho Marie Dvořáková

Knihu jsem dostala darem. Pohled na Indii pohledem českého muže a české ženy, spousta zážitků, srovnání, fotografií.

09.10.2012 4 z 5