luzajickova luzajickova komentáře u knih

Sladký nepřítel Sladký nepřítel Kristen Callihan

Luciana sem si zamilovala hned, docela aj chápu proč se tak choval, i když to po boku Emm neměl snadné, protože ona byla úžasná, uměla se vcítit do druhého, a také věděla co ten druhý chce nebo si myslí, jelikož byla herečka. Luciana babička byla moc milá a hodná žena, která Emmu přijala s otevřenou náručí, i když se v příběhu vyskytovala málokdy, i tak sem si ji zamilovala. Líbilo se mi, že nebyla namyšlená, jak některé bohaté paničky, uměla s každým komunikovat klidně a vstřícně. Lucian dělal vše možné jen aby se rozptýlil a zabavil a nemyslel na to o co přišel a proč o to přišel. Emma byla od začátku milá, hodná, i přes to čím si procházela se usmívala, to se mi na ní moc líbilo. Také se mi líbilo a byla sem ráda že se tam objevili Delila a Macon, alespoň na chvíli – Jejích příběh je již přeložen a jmenuje se DRAHÝ NEPŘÍTEL, kdo nečetl, velice doporučuji, je to stejně úžasný příběh jako je tento. Emma Luciana změnila, né doslova, ale bylo vidět, že s ní byl spokojený, bylo mu s ní příjemně, smál se s ní, bavil, a také se do ní tím pádem zamiloval, ale to je asi všem už jasné. Navzájem se uzdravili.

29.12.2022 5 z 5

Co když se utopíme Co když se utopíme Sarah Sprinz

Sarah čtu poprvé a ihned sem si ju oblíbila. Příběh se lehounce a rychle četl, snad nebyla chvíle kdy jsem se nemohla dočkat, co se bude dít dál. Příběh byl smutný, chvílemi aj veselý, a také zajimavý a opravdu krásně sepsaný. Jelikož je kniha o medicině, kterou po pravdě moc nemusím, tak jsem se toho obávala zbytečně, nijak moc do detailu autorka nezacházela, za což sem jí vděčná. Mezi Samem a Laurie byla už od začátku cítit ta silná přitažlivost, no prostě je to táhlo k sobě od začátku. Nejvíc mě dostala Teddie jak vyprávěla o seznámení se Samem, no z toho jsem nemohla. Tento příběh ve mně vyvolal silné emoce, opravdu nádherný přiběh, i když jak už jsem psala smutný chvílemi, některé scény mě naprosto dostali, vypadalo to tak realně. Laurie spolubydlící Emmett a Holly, no lepší si nemohla přát, určitě bych takové taky brala. Emmett má u mě plusové body za to co udělal. Těšilo mě jak se Sam snažil Laurie pomoct v medicině a podpořit ji jak jen mohl, podporoval ji když si nevěřila, však on by se kvůli ní aj doslova přetlhl jak moc po ní toužil a měl jí rád. ¨Mamča¨ Amber škoda že jí nebylo více, ale tak co už, více ji poznáme v druhém díle této serie. Ještě bych ráda dodala, že Teddie a Kian byli slaďouši už od začátku.

19.10.2022 5 z 5

Někdo nový Někdo nový Laura Kneidl

Tato autorka mě zaujala, jak díky obálce, tak i díky anotaci a musím uznat, že před ní smekám, protože má opravdové koule (obrazně řečeno), že se vůbec pustila do takového neobvyklého tématu, které se moc neřeší. Na začátek bych chtěla zmínit, že mě děsně štve, že v originále se hlavní postava jmenuje Micah, v anotaci Mickey a přímo v knize Mikey, to si má člověk vybrat nebo co? Adrian a Julian jsou svým způsobem stejní nebo alespoň v podobné situaci, která je naprd, ale naštěstí to oba zvládnou a každý to překoná po svém, ikdyž by mě nenapadlo že zrovna Julianovo tajemství bude až taková bomba.. Když jsem se dočetla, co za tím tajemstvím stojí, byla jsem v šoku, ale chápala jsem ho, ikdyž jsem si nic takového nezažila. Překvapí to, mě osobně to dost vykolejilo, soucítila jsem jak s Adrianem, tak i s Julianem, kterého jsem si mimochodem hned oblíbila, ikdyž byl k Mikey ze záčátku odtažitý a nedůvěřivý. Mikey si také protrpěla dost, sice ne tolik jako Julian a Adrian, ale i tak toho na ni bylo kolikrát až moc. Rodiče všech tří jsou všichni stejný zmetci (slušně napsáno, použila bych jinak jiné slůvko), chovali se hrozně sobecky a vše jen kvůli své pověsti...arhg jak já tyto rodiny, co si stojí na své pověsti a chovají se tak odporně nenavidím! Ale nějaký záporák být musí. Auri a Cassey, skvělý sousedi a kamarádi, měl každý svůj styl a byli jiní, i přesto jsem je chtěla spolu a také si mě ihned získali. To samé Lilly Link Tanner a Aliza byli skvělá opora pro Mikey. Na závěr bych chtěla jen dodat, že takhle to bohužel funguje i v realitě, měli by jsme si to uvědomit a hned neodsuzovat. Každý je už nějaký a to by jsme měli respektovat každý má právo se rozhodovat jak chce a co mu podle něj přijde nejlepší. Určitě stojí za to si na konci knihy přečíst krátký dodatek k danému tématu. Třeba pochopíte, že to pro toho člověka není opravdu tak snadné jak se zdá.

21.05.2022 5 z 5

Můj nejmilejší suvenýr Můj nejmilejší suvenýr Vi Keeland

Když jsem si vybírala knihu, tak jsem samozřejmě sáhla hned po Vi a Penelope, ony píšou úžasné příběhy. Velmi se mi líbilo, jak dobrodružství Maddie a Mila začalo. Nebudu tu psát jejich opravdová jména, nechte se překvapit, stejně až otevřete první stránku knihy, uvidíte pravé jméno Maddie. Obě postavy mi sedly okamžitě, i přesto že Maddie trvalo déle než si připustila své city. Milo byl zlatíčko, snažil se prožívat dobrodružství a rozesmívat Maddie. Vlastně si pomáhali navzájem, jelikož každý měl nějaký problém nebo blok. Dobrodružství do kterých se dostali, byli opravdu vtipná až kolikrát překvapivá nebo trapná. Též se mi líbilo, jak si z každého výletu vezli onen SUVENÝR.
Felicity mě nijak neoslovila, až nesedla. Stále Maddie tlačila do něčeho, co ona sama nechtěla, i když si to nechtěla připustit. Vědma, čili kartářka Zara, dávala nápovědy což byl oříšek a mě by to snad ani nenapadlo. Maddiin snoubenec...chápu to, ale zároveň nechápu. Nemá právo ji nutit do něčeho, co sama nechce (kdo četl snad pochopí). Mila rodiče jsem si zamilovala hned, ale u jeho matky to chvíli trvalo. Celkově mě kniha opět pohltila a konec, čili epilog, o pár měsíců později byl hodně dojemný, opravdu skvěle načasovaný a jsem ráda za to, co vše zahrnoval.

18.12.2021 5 z 5

Trhni si, Ethane Trhni si, Ethane Whitney G. (p)

Whitney G mě nepřestává udivovat opět úžasný příběh. Tato "Série" mě bavila zatím nejvíce od této autorky koukala jsem že žádné díly do této "Série" nejsou... pouze dodatkové knihy? Či jak se to jmenuje což je škoda ale i tak se těším na další zajímavé příběhy od autorky.. Opět nemám knize co vytknout hlavní postavy (Rachel Ethen) oblíbila jsem si je od začátku a to jsem čekala že Ethen bude pěkný hajzlík no zmýlila jsem se a jsem za to dost ráda protože oni jsou prostě dokonalost sama. Nemohla jsem se odtrhnout od příběhu.. Líbí se mi jak je psaná minulost i současnost celkově styl psaní mi od Whitney G sedí. I když je to z obou pohledů chybí mi nebo by mě zajímalo jak Ethen reagoval když Rachel viděl na plese a nebo jak reagoval když zjistil že odjela na Semestr na loď. Mě bylo hned jasné že ti dva nebyli nepřátelé protože kdyby byli nepřátelé určitě by se k sobě nechovali tak jak se k sobě chovali to jejich špičkování a naschvály mě moc bavili bylo to vtipné ale kolikrát mi bylo Rachel líto jak jí považovali za "Vyvrhela" a nikdo jí neodepsal na dopisy či se s ní nikdo nechtěl kamarádit alespoň jí zůstal Ethan.

31.08.2021 5 z 5

Turbulence Turbulence Whitney G. (p)

Od této autorky je to již třetí kniha co zatím vyšla u nás v Čr a také jsem jí přečetla jako druhou místo první.. Možná sem ráda že sem si knihu přečetla jako druhou jelikož ''Výpoveď'' byla lepší tedy alespoň podle mě.. Stále sem si myslela a spojovala knihu s autorkou ale blbost jen mi to tak celou knihu co jsem jí četla přišlo.. Knihu sem si přečetla až teď jelikož mě zaujala obálka a také Anotace samozřejmě..
Gill Rodina - No rodina jí opravdu vůbec nepodporovala naopak jí stále uráželi a lezli na nervy.. Jaka Rodina - No tam už je to složitější.. otce a jeho bratra sem opravdu nenaviděla až ke konci sem začala trochu s nimi soucitit a věřila sem že jeho bratrovi a otci je to opravdu líto za to co provedli.. Bylo zvláštní číst Turbulenci od autorky a pak v knize od Gill nevím za mě to byla krásná story a hlavně ten konec ten byl krásný (myslím epilog) ale bohužel musím dát o jednu hvězdu méně jelikož mě ta kniha maličko zklamala čekala sem asi víc jako bylo v knize ''Výpověď''...

06.12.2020 4 z 5

Legenda Legenda Katy Evans

Mě opravdu už nepřekvapuje jak tahle serie je dokonalá tedy alespoň pro mě je.. ♥
Autorka naprosto vystihuje box a vše kolem toho...mám ráda její styl psaní a nikdy mě to snad ani neomrzí protože k tomu můžu napsat opravdu jedině jedno slovo a to je PERFEKTNI! Tohle je snad první díl z této serie kde muž (Mav) nešel tak po ženě (Reese) nedával to hned najevo jako to dělali ostatní (Remy,Grey,Kenna) ale strašně se mi to líbiloo... Já nějak měla tušení kdo je Maveho otec ale stále se mi tomu nechtělo věřit i když jsem se utvrdila v tom že moje tvrzení bylo správné.. Každý Syn není stejný jako jeho rodiče a Mav byl o dost lepší než jeho fotr spíš bych je neměla srovnávat to prostě nejde... protože jeho otec byl opravdu parchant který neuměl jednat fér za to Mav to uměl... Jakože Racer? To je tak zlatý kluk milovalaa sem hoo to jeho Meviku a Uí to bylo tak zlatéééé ♥♥
Remy,Brooke,Pete,Riley,Diana,Lupe ♥ Celý tým milujuu ale to už jsem psala u jejich knih). Moc se mi líbilo jak tým Rema přijal Mava.. Remy mu pomáhal pokud se to tak dá nazvat Mav ho prostě zaujal ne nezaujal Remy v něm uviděl sám sebe a choval se k němu tak jako Mava otec ne.. Remyy je prostě jedinečný a hodný i když si to o sobě kolikrát nemyslí ale s Brooke jsou k sobě jako stvoření ♥

10.11.2020 5 z 5

V ringu V ringu Katy Evans

Tuhle Sérii jsem odkládala hodně dlouho a konečně jsem se dokopala číst ♥
Její styl psaní se mi hodně líbí a zaujal mě strašně krásně se četla..
A jsem moc ráda že jsem se k tomu přemluvila protože ta knížka je prostě Boží
Brooke mi hned padla do oka to samé Remy skvělá dvojka ♥
Remy a jeho nemoc moc mě to mrzí musí to být strašně zákeřná nemoc...
Občas mi ukápla aji slza protože to co Remy udělal pro Brooke bylo tak strašně smutné až nádherné... ♥♥
Riley Pete Trenér a Diana skvělý Remyho tým lepší snad nemůže být jak se o něho starali pomáhali mu strašně se mi to líbilo.. ♥

08.09.2020 5 z 5

Lov Lov Elle Kennedy

♥ ELLE KENNEDY naprosto MILUJU ♥
Summer a Fitz zlatíčka ♥
Samozřejmě mě Fitz chvíli štval že neuměl vyjádřit co cítí ale tak každý na to není nebo to neumí takže se to dá i celkem pochopit.. A to co udělal ke konci mě vážně dojalo♥ ale tak když někoho milujete uděláte pro něho cokoliv že? (teda jak kdo samozřejmě)..
Brenna tu sem si zamilovala! těším se na její příběh..♥
Dean jak chrání Summer to bylo zlatéé♥
Ten učitel se mi už od začátku nezdál a teď už vím proč!!..parchant jeden!
Summer rodiče sice se tam moc neobjevovali ale i tak sem si je zamilovala ♥
Hunter no bylo mi ho maličko líto :/ ale jen maličko protože Summer si s ním tak trochu pohrávala nevěděla co chce...
DOPORUČUJI jako Oddechovku a vtipné scény se tam taky sem tam najdou.. :)

22.11.2019 5 z 5

Zůstaň Zůstaň Elle Kennedy

Téhle knize není co vytknout NAPROSTO JÍ MILUJU ♥♥
Hailey (Hottie) a Matt byli naprosto DOKONALÝ ♥
Matta dcerky June a Libby ♥ Zamilovala sem si je♥
Kara no tak ta mě štvala a Jaxe otec to samé ._.
Blake a ty jeho kecy :D ŽIŠI!
Musím říct že Jax (Jakson) mě překvapil svým chováním mile překvapil..
Bylo by fajn kdyby serie WAGs pokračovala například by mě zajímal příběh Lemminga...:)
DOPORUČUJI Musím uznat že tenhle díl se obzvlášť povedl o proti prvnímu dílu!.

21.11.2019 5 z 5

Hodnej kluk Hodnej kluk Elle Kennedy

Konečně jsem se dokopala přečíst další knižku!!
Elle Kennedy sem si naprosto zamilovala ♥
Už když jsem četla serii Off Campus kterou NAPROSTO ŽERU ♥♥ (Krom 4 dílu do kterého se mi moc nechce)
Teď se chystám na Matta a Hailey..tak sem zvědavá
Jessica mě ze začátku malinko štvala ale potom to bylo v pohodě.
Blake naprosté zlatíčko ♥
Ach ta Molly tu nenavidim.. za to co udělala..
DOPORUČUJI JAKO ODDECHOVKU občas jsou tam vtipné scény.. :)

20.11.2019 5 z 5

Barva půlnoci Barva půlnoci L. J. Shen

Indigo sem si zamilovala ♥
Alex byl parchant ale taky sem si ho oblíbila teda když zrovna nemluvil o Fallon ._.
Fallon provedla teda pořádnou svinarnu ja chapu že měla v sobě drogy ale stejně bych ji to v životě neodpustila bylo to od ní odporné že to tajila jen jednomu člověku to řekla ale Alex to nebyl...
Oddechovka tentokrát sem to četla déle jelikož sem na to popravdě moc neměla čas :)

08.10.2019 5 z 5

Pokud se ještě setkáme Pokud se ještě setkáme L. J. Shen

L.J. Shen po delší době - ano, trvalo mi dlouho, než jsem se k tomu konečně dokopala. Zalíbily se mi anotace, ale nikdy jsem tento příběh nečetla, až doteď. Shen poznámky různých postav jsou psané tak, aby jste pochopili, že nejsou tak zlí, jak se zdá. Přeci jen i padouch má srdce, i když to občas u některých postav nevypadalo. Poznámky Shen tomu dávají nádech a pochopení, že to není tak zlé, jak se zdá. I přes to mi některé postavy lezly nehorázně na nervy! Obzvlášť Mallachy se choval jako idiot a občas mi přišlo, že je to naprostý psychopat, jaké věci prováděl a jak se choval. Rory tam bylo celkem v pohodě, nemohla za nic z toho, co se tam dělo. Ta jizva - vůbec jsem nečekala, že to bude mít takový spád a bude to takové... jako jo, myslela sem si, že to bude mít souvislost s jejím otcem, ale toto bylo opravdu moc. Rory matka udělala špatné, ale i dobré věci, hlavně to dělala proto, že chtěla Rory chránit, a to se dá pochopit, i když to, co dělala, nebylo vůbec hezké. Kathleen mi naprosto lezla na nervy! Calluma komentovat nebudu, ale myslela sem si to správně, jaký bude. Některé poznámky byly vtipné a rozesmály mě, například (kráva, ubrousek). No, nebylo to lehké čtení, obzvlášť kvůli veškerému tajemství, co tam bylo.

30.08.2023 3 z 5

Ramsay Ramsay Mia Sheridan

Toto byla fakt jízda! Kniha mě zaujala díky tématu pomsty, kterou hlavní hrdina chce provést hlavní hrdince. Je to divné, já vím, ale zaujalo mě to. Začnu Broganem - měl srdce ze zlata, i když si to odmítal připustit. Měl problém odpustit sám sobě, což nakonec díky Lydii dokázal. Lydia také měla srdce ze zlata a její charakter mě zaujal. Měla jsem ji svým způsobem ráda, stejně jako Brogana. Ale kdo si získal nejvíc mé srdce, byl Fionn. Sice to nebyl jeho příběh, ale pro mě to byl největší hrdina tohoto příběhu. Zamilovala jsem si ho nejvíc ze všech postav (Promiň, Brogane). Líbilo se mi, jak do Brogana šil a tak nějak mu kecal do života. Také se ho snažil navést správným směrem. Z Eileen jsem ze začátku neměla dobrý pocit, ale jsem ráda že sem se zmýlila. Stuart byl parchant - udělal toho hodně a myslela jsem si, že to všechno dopadne jinak. Autorka příběh sepsala úžasně - každé slovo, každá věta dávala smysl až mě to zasáhlo v dobrém slova smyslu. Také dávám plusové body za irská slova, která příběhu a postavám vdechla život, něhu a cit. No, já jsem unešená, hltala jsem každé slovo.

04.04.2023 5 z 5

Na jedné vlně Na jedné vlně Jenn Bennett

K této knize mě nic nenapadá ale jdeme na to. Styl psaní mi sedl ale asi mi tam trochu chybí pohled Portera v některých okamžicích bych uvítala co si myslí jinak se mi kniha líbila i styl mi celkem sedl... Porter si toho zažil opravdu hodně zlého to samé Bailey a nebylo to hezké když jsem to tak četla tak mě z toho mrazilo nevím jak bych se zachovala v jejich situaci. Autorka v knize celkem dobře popisuje jak se Bailey posunuje překonává a vyvíjí jak psychicky tak emočně (nebo nevím jak jinak to popsat snad pochopíte až přečtete). Davy Portera bývalý kámoš. Porter dělal vše aby mu pomohl jenže Davy to neuvítal takže klesl na totální dno. Bailey mi sedla hned to samé Porter líbilo se mi to jejich špičkování a Porter jak otravoval stále s těmi kvízy to mě vážně bavilo :D. Smutná,Veselá a s nějakou tou romantikou.

14.07.2021 4 z 5

Jen jeden rok Jen jeden rok Penelope Ward

Zase tu máme Penelope po nějaké chvíli jsem se vrátila ke čtení kvůli zdravotním problémům jsem číst ani nemohla a přečetla knihu samozřejmě jsem si musela vybrat hned novinku od Penelope :) Kniha mě chytla a jelikož já moc hodnotit knihy neumím ani psát recenze tak to nějak ohodnotit musím :D... Milovala jsem jak se k sobě Teagan a Calleb chovali jak si byli svým způsobem blízký. Hlavně jsem se musela smát jak se Teagan naštvala na Calleba a posílala mu emaily a on jí stejně odpověď nedal :D u toho jsem nemohla a také mě pobavily další trapasy co se Teagan staly a čirou náhodou u toho byl i Calleb :D též jsem si zamilovala jak Calleb byl s Teagan u ohně a dělali si S´mores... Opravdu si toho oba zažili v minulosti i v přítomnosti hodně.. Ukápla i párkrát slza protože jsem prostě cíťa.. Knihu jsem hltala tak že jsem se nemohla absolutně vůbec odtrhnout a dopadlo to tak že jsem šla spát v 7 ráno :D. Ze začátku jsem si myslela že Maura (macecha) bude nějaká mrcha ale opak se ukázal pravdou byla hodná nevlastní matka pro Teagan i když si od ní Teagan držela odstup.. Calleb přinesl dobré ale i špatné.. Špatné bylo to že mohl zůstat jen rok a tím Teagan ublížil i jemu to nebylo zrovna jedno i on si lámal srdce tím že musel odjet domů za maminkou která ho též potřebovala.. Nemohu si pomoct za mě to nemělo chybu takže 5* ♥♥.

30.03.2021 5 z 5

Chci tě Chci tě Jen Frederick

Jen Frederick znám jen jak psala s Elle Kennedy knihy pod přezdívkou Erin Watt
U této knihy mě zaujala jak obálka tak anotace jenže nemůžu napsat že by zrovna toto byl můj šalek kávy.. Proto sem se rozhodla bohužel dát o 1 hvězdu méně.. Kniha byla skvělá ale jelikož nemám absolutně vůbec ráda kruté věci které se tam děli nedávala sem to nějak moc... Ale zase jedna věc se musí uznat a to že to byl zajimavý,originalní příběh a hlavně krásně napsaný.. Nemohla sem se od knihy odtrhnout i když sem třeba měla jít spát prostě sem nemohla nešlo to a když se vrátím k těm ošklivým mučícím věcem tak ty sem nějak překousla i když abych pravdu napsala nebylo mi z toho nějak nejlíp.. Leka byl skvělý a bylo od něho krásné jak se staral o Bitsy ♥ Bitsy sem měla také ráda byli spolu s Lekou skvělá dvojka ♥
Popravdě Beefera sem měla chvílemi ráda ale jen občas teď už sem změnila názor rozhodně to dobrý člověk nebyl... Cesar o tom ani nemluvím a Mary? ta se chovala taky strašně... Teď bych chtěla jen dopsat pokud někdo nemá problém s krutými věcmi (např.. lamaní a řezaní prstu) tak si jí určitě přečtěte :)

18.11.2020 4 z 5

Remy Remy Katy Evans

Popravdě abych pravdu přiznala knihu jsem už tak trochu odsuzovala aniž bych si jí přečetla proto se mi do ní moc nechtělo ale pak sem se nakonec přemluvila a vůbec toho nelituju naopak jsem ráda že jsem si jí přečetla... spousta věcí jsem konečně pochopila a dávají smysl.. Remyho a Brooke naprosto milujuu i když je Remy nemocný tak to nic nemění na tom že je prostě úžasný snaží se a to fakt hodně naprosto mě dostal a opravdu mě mrzí co prováděli jeho rodiče jak ho rychle odsoudili Remy si toho zažil opravdu hodně a dost bolestivých situací no takže za mě je to nejspíše 5 hvězdiček.♥♥

14.09.2020 5 z 5

Šance Šance Katy Evans

Tenhle díl byl o něco slabší než 1 díl ale odpad to nebyl alespoň pro mě ne...
Trochu mě štvalo jak se Brooke občas chovala ale tak dalo se to někdy pochopit a někdy taky ne..
Ten konec mě strašně dojal a zaroveň rozbrečel protože to co Remy podstoupil a musel podstoupit už dříve to je síla..
Vůbec by mě nenapadlo že existuje zas až tak zakeřná nemoc věděla sem že to není nijak skvělé ale že je to až takhkle
strašné to sem nečekala...
Pete Riley Diana Lupe jak stále podporovali Remyho bylo to prostě nádherné takový tým mýt je každého sen..
Remy bylo mi ho vážně líto v hodně situacích a hlavně prostě to co prožil strašné..
Konec jsem naprosto hltala a nemohla se odtrhnout ani když mi spadli oblibené lupínky které jsem u toho křoupala :D
Za mě je to skvělá kniha ale nedám 5 hvězdiček protože byla slabši.. takže dávám 4 ale i tak tu knihu miluju...♥♥

09.09.2020 4 z 5

Věřit znovu Věřit znovu Mona Kasten

Já tu MONU KASTEN PROSTĚ MILUJU ♥♥
Kniha mě opravdu zaujmula a bavila to samé 1 díl
Dawn a Spencer byli sladcí ♥
Nate je takový parchant chudák Dawn vůbec sem se nedivila že pro ni bylo těžké si pustit někoho k tělu po tom co se stalo..
Spenc to také neměl zrovna lehké :/ taky mi ho bylo chvilkama líto...
Profesor Nolan no kdo by takového profa nechtěl no ne? :D
Allie ♥ Kaden ♥ Monika ♥ Ethan ♥ Sawyer ♥ Dawn tatíno ♥ Scott ♥ Micah ♥ profe Nolan ♥ Isaac ♥ Everly ♥ Maureen ♥ Livy ♥ Spence mamina ♥
Těším se až si přečtu další díly už se nemůžu dočkat až výjdou :)
URČITĚ JAKO PRO ZASMÁNÍ NEBO ODDECHOVKU MOHU DOPORUČIT taktéž 1 Díl Kdo nečetl♥

05.01.2020 5 z 5