lukonka lukonka komentáře u knih

Boháč z Park Avenue Boháč z Park Avenue Vi Keeland

Obálka hrozná, název taktéž, tak se nenechte odradit. Je to opravdu krásný příběh u kterého mi ukápla ke konci i slza.

12.02.2021 5 z 5

Kavárna v Kodani Kavárna v Kodani Julie Caplin

Pohodové čtení, líbí se mi autorčin styl psaní, i když tady někdo zmínil, že jede podle mustru. Mám přečteny dva díly a určitě si pořídím další. Každopádne mně se o malinko víc líbila cukrárna v Paříži, ta měla neskutečně kouzlo.

08.01.2021 5 z 5

Ruckus: Šílená láska Ruckus: Šílená láska L. J. Shen

Je, tak tahle dvojice mi byla tak sympatická a o to víc, že Dean šel za láskou i přes nemoc Rosice a nenechal se odehnat. Klasický příběh drsňáka, tady tedy i alkoholika, který se zamiluje.

01.03.2021 5 z 5

Scandalous: Šokující láska Scandalous: Šokující láska L. J. Shen

Knihy od L.J.Shen jsou jednohubky. Oba předchozí díly jsem přečetla za pár večerů, tak jsem se těšila i na příběh Trenta a Edie. Trent coby nemluva, mluvil až až :) Edie jako zasadova holka byla sympatická. Asi mám předsudky a srovnávám dnešní holciny ale pořád mi nešlo přes mysl, že 18 letá holka zvládne péči o postiženého bratra a Trenérovu dceru

01.03.2021 4 z 5

Rudá galerie Rudá galerie Tiffany Reisz

Ježíši, to bylo divné. Perverzní, úchylné a strašně zvláštní konec. S jistotou vím, že do dalšího dílu této spisovatelky nepůjdu

20.02.2021 odpad!

Cukrárna v Paříži Cukrárna v Paříži Julie Caplin

Příjemné čtení, za 3 večery přečteno. Milá kniha, není tam nic nečekaného, zároveň krásné navodí atmosféru, až máte chuť jít si upéct nějaký dortíček

06.01.2021 5 z 5

Moje nejoblíbenější jednorázovka Moje nejoblíbenější jednorázovka Christina Lauren

Postavy i příběh nejlepších přátel mě nalákal o to víc jsem byla překvapená, že se ke čtení musím postupně nutit. Začátek se četl hezký, potom to už vázlo. Mel měla zajímavé povolání, s Reidem se k sobě hodili. Od Ch. Lauren jsem četla všechny knihy jedním dechem, měla jsem na knihu vysokou laťku a té se prostě nedotkla

23.02.2021 3 z 5

Bez závazků Bez závazků Vi Keeland

Jedním dechem přečteno. Váhala jsem s pořízením a teď k tomu mohu dodat pouze ,,teda to byl hezký příběh". Konec byl jasný od první stránky, i tak kniha neztratila kouzlo a opravdu se četla jedním dechem. Mohu jenom doporučit

06.02.2021 5 z 5

Bez rozloučení Bez rozloučení Samantha Young

Dlouho jsem se nemohla začíst, az tak v polovině knihy jsem se chytila. Přišlo mi to strašné vleklé a až moc životních dramat na každou postavu. Chvilkami to byl citový mišmaš, ale chtěla jsem vědět jak to s Norou a Aidenem skončí

31.01.2021 2 z 5

Podlehni Podlehni Maya Banks

Kniha me bohuzel neoslovila. Silela jsem u preslazeneho osloveni ,,milacku". Nechapu, jak jedno slovo muzou vmestnant tolikrat na stranu.

05.01.2016 2 z 5

Nemilosrdný král Nemilosrdný král Meghan March

Tak teď se přiznám, že vůbec nevím, jak knihu hodnotit... Nečekaný, šokující závěr a jsem asi i natesena na pokračování. Sexem tam autorka nešetří a přijde mi škoda, že se kniha nacpala do tak málo stran, bylo by fajn víc ten příběh rozvádět.

25.01.2021 5 z 5

Řekni něco legračního Řekni něco legračního Penelope Ward

Ke knize jsem si odskočila od jedné rozečtené série, abych si dala pauzu. Chvilku trvalo než jsem se zacetla, proto dávám o jednu hvězdičku méně.
Líbilo se mi téma, které bylo zvolené a ke konci se víc rozvíjelo. Každopádně Lenny tam byl úlet, kterého klidně mohli vynechat a psát pouze o vztahu s Lilith, i tak by to byl hezký příběh

19.01.2021 4 z 5

Láska a tetování Láska a tetování J. D. Hawkins

Není to složité čtení, ale dalo se to. Na knihu jsem se těšila, proto ji hodnotím přísněji. Mělo to strašne slabou zápletku i přes ty potetované chlapy

20.02.2021 3 z 5

Zkrocení bouřliváka Zkrocení bouřliváka Samantha Towle

Druhy díl též fajn.
Lehce mi tam nesedla nehoda, jinak čtivý díl.

15.09.2020 5 z 5

Bouřlivák Bouřlivák Samantha Towle

Musím říct, že název mě moc nenadchl, ale po přečtení popisu knihy, jsem si řekla, že ji zkusím. Mám moc ráda hudební prostředí, tak jsem to riskla. Okamžitě jsem se zacetla a Trudy a Jake mi byli sympatičtí. Obzvlášť Jake, který měl hned jasno, teda až na jeho žárlivé výkyvy, těch bylo asi až moc.
Kniha je taková jednohubka a příjemně se čte

15.09.2020 5 z 5

Nabíječ Nabíječ Alice Clayton

Dobrá, čtivá kniha u které jsem se hodně nasmála.

14.10.2015 5 z 5

Hvězdný šéf Hvězdný šéf J. D. Hawkins

Ani nevím, co na ní napsat. Prostě ujde. Těšila jsem se na příjemnou prázdninovou knihu a pouze jsem ji prolétla

22.08.2020 2 z 5

Jedna jediná noc Jedna jediná noc Kyra Davis

Ačkoliv jsem se opravdu snažila a několikrát se ke knize vrátila, je nedočtená. Opravdu se nedala a hlavní hrdinka mě velice nudila :(

14.10.2015 odpad!