Lukinator Lukinator komentáře u knih

Batman: Ticho: Kniha první Batman: Ticho: Kniha první Jeph Loeb

Skvělý začátek ale konec byl podle mě kratší než v druhé části kde je příběh delší. Celý příběh řeší záhadu kdo ovládá padouchy ? Nový Batmanův nepřítel ? Nebo starý nepřítel s novými triky ? To vše se dozvíte v téhle knížce. Podle mě nejlepší komiks Batmana :)

11.04.2017 4 z 5

Darebák David Darebák David Francesca Simon

Darebák David (Horrid Henry) patří mezi mé top knihy na světě a to jakýkoliv díl. Tedy něco ano a to příručky například: Darebák David a tělo a Darebák David a dinosauři což mi příjde hodně zbytečné. Naštěstí hodnotím každou knihu zvlášť takže tahle kniha má u mě 5 hvězdy z 5 jinak bych to hodnotil celkově za 4

26.12.2016 5 z 5

Kytice Kytice Karel Jaromír Erben

Kniha je dobrá a i trochu děsivá né tolik jako film např. Vodník, Polednice a Svatební košile jinak všechny 4 balady byli dobrý

01.09.2015

Simpsonovi - Prčou napakovaný potlach Simpsonovi - Prčou napakovaný potlach Matt Groening

Dobrej komiks s rodinou Simpsonovích. Marge Soudkyně, Homerova lod, Další Burnsuv zlý plán a spoustu jiných příběhu v téhle knize komiksu

05.09.2015 5 z 5

Lovci mamutů Lovci mamutů Eduard Štorch

Nejnudnější kniha kterou jsem kdy četl a k tomu byla ve škole povinná četba -,-

01.09.2015 odpad!

Povedená partička: Past na surovce Povedená partička: Past na surovce Michael Fry

Příběh o klukovi jménem Nick, který nemá žádné kamarády. Díky doktorce se setká s obří holkou Molly, která nesnáší když jí někdo říká obr apd. Jejich společní nepřítel je násilník Roy a udělají všechno, aby ho přinutili nešikanovat.

Mě se to líbilo rád si přečtu i další pokračování. Akorát mě to nezaujalo tolik jako Můj nejhorší školní rok proto dávám jen 4 hvězdičky a ne 5

03.02.2016 3 z 5

Můj brácha je vypečený sedmilhář Můj brácha je vypečený sedmilhář James Patterson

Třetí díl knihy The Middle School česky Můj nejhorší školní rok. Tentokrát to není o Rafeovi, ale o jeho mladší sestře Georgii, která má těžký školní život kvůli Rafeovi. Všichni jí říkají Rafeova sestra, protože si myslí, že je úplně stejná jako Rafe. Opak je ale pravdou. Georgie na rozdíl od něj měla dobré známky. Georgie se skamarádí s holkami z Airbrooku kde chodí Rafe se kterou založí kapelo. Její další kamarádka je také Rhonda, která též není oblíbená ani hezká. Bude mít problém i s princeznami a s Mini Millerem. Nakonec se vsadí i ze svým brácha

No o něco slabší než dvojka ale jinak je to dobrý. Mám radši příběh Rafea ale i tak se mi to líbilo snad vyjdou i jiné knihy Můj nejhorší školní rok s Rafeem nebo s Georgii

31.01.2016 4 z 5

Jste špatný člověk, pane Gumo! Jste špatný člověk, pane Gumo! Andy Stanton

Příběh o Páje, Pátku Doubravovi a hlavně o hlavním záporákovi této knihy o Panu Gumovy, který všechno nesnaší. Tato kniha se mi líbí je vtipná

14.09.2015 5 z 5

Neoficiální průvodce Harry Potterem Neoficiální průvodce Harry Potterem Ellie Down

Zajímavý miniprůvodce kde jsou zajímavostii ne jen o hlavní postaavě Harrym Potterovy ale i o jeho přátel Ron a Hermiona nebo i nepřátele Tom Rejvol Raddle alias Voldemort a jiných postav fakt paradní knížka škoda že jen do 6. dílu

31.08.2015