luckomar luckomar komentáře u knih

Spermie v kelímku Spermie v kelímku Ivana Kulhánková

Každý jsme nějaký... Pokud mám soudit knihu jako celek, tak jednohubka,která měla i napětí :) Jinak tady nejsem od toho abych soudila autorku a její počínání... Vážím si toho,že dokázala napsat knihu o svém trápení a jít ven s popisem svého snažení se o dítě.

21.08.2020 3 z 5

Losos v kaluži Losos v kaluži Markéta Lukášková

AUDIOKNIHA

Musím říci, že nevím jestli by mě kniha bavila pokud bych ji četla sama, ale v audioverzi je skvělá!!!
Dojemná, vtipná a odpočinková. Také ale k zamyšlení.

28.07.2020 5 z 5

Bajky barda Beedleho Bajky barda Beedleho J. K. Rowling (p)

Vcelku hezké kouzelnické pohádky.

14.07.2020 4 z 5

Prvok, Šampón, Tečka a Karel Prvok, Šampón, Tečka a Karel Patrik Hartl

Typická Hartlovina...Líbilo se mi to

12.07.2020 4 z 5

Hlas kukačky Hlas kukačky Hana Marie Körnerová (p)

Opet silny a prekvapujici, dojemny pribeh.

27.04.2020 5 z 5

Velká kuchařka Čech a Moravy Velká kuchařka Čech a Moravy Roman Vaněk

Skvělá kuchařka

10.04.2020 5 z 5

Zimní oheň Zimní oheň Anders de la Motte

Až moc ponuré prostředí a dost dlouhé. Konec byl překvapující, jak ostatní píšou, ale od druhé třetiny jsem četla už jen přímou řeč protože toho bylo moc

08.04.2020 3 z 5

Zvíře: Příběh o klukovi, který promluvil Zvíře: Příběh o klukovi, který promluvil Torey L. Hayden (p)

Mne to zase až tolik nevzalo, ale bude to tím, že srovnávám se spratkem.

27.03.2020

Chuť jablečných jadýrek Chuť jablečných jadýrek Katharina Hagena

Neoslovilo

27.03.2020

Maličkosti z lásky Maličkosti z lásky Jiří Žáček

Za mě moc hezká sbírka

21.02.2020 5 z 5

Vrány Vrány Petra Dvořáková

Zaujala mě obálka ale obsahu jsem se bála a moc jsem od něho nečekala. Přece jenom Dědina byla zklamáním a nakladatelství Host vydává knihy s tak těžkou tématikou, že mám vždy depku jako blázen. Ani tato tématika nebyla jednoduchá ale musím říct, že kniha je čtivá, smutná a poučná.

20.02.2020 4 z 5

Boh plače potichu II. Boh plače potichu II. Hana Repová

Zapletený romantický, dojemný, příběh.

03.02.2020 4 z 5

Bůh pláče potichu Bůh pláče potichu Hana Repová

Vcelku jiná romarťárna. Vlastně jednou i rozbrečela. Jen mě štve že je na pokračování... Ale mám oba díly a jdu na To! ;)

30.01.2020 4 z 5

Unesená Unesená Mo Hayder

Docela napínavá detektivka. Oceňuji krátké kapitoly. Kniha se tak čte opravdu svižně. Zklamání nastalo, když jsem v 1/3 zjistila kdo je únosce,ale nerikam, že to každý musí taky prokouknout. ;)

20.01.2020 3 z 5

Mengeleho děvče Mengeleho děvče Viola Stern Fischerová

Je to pravda, je to mazec a člověk si zase trochu rozšíří vědomosti a hlavně prohloubí vděčnost za to, že žijeme ve svobodě.

06.01.2020 5 z 5

Sucho Sucho Neal Shusterman

Kniha byla napínavá do samotného konce. Člověka nutí zamyslet se nad důležitostí vody a musím říct, že jsem nad knihou přemýšlela často, ikdyz jsem nečetla.

02.01.2020 5 z 5

Dědina Dědina Petra Dvořáková

Hm, vtip jsem tedy neobjevila a kniha celkově nijaká. Nářečí fajn, ale jinak nic moc.

25.12.2019 2 z 5

Kavárna v Kodani Kavárna v Kodani Julie Caplin

Taková hezká romanťárna :)

24.11.2019 4 z 5

Prázdniny v Evropě Prázdniny v Evropě Ladislav Zibura

Zibura píše hezky. Člověk se u četby pobaví, vzdělává a vlastně i cestuje.. Alespoň pomyslně. Jen se nemohu zbavit pocitu, že knihy naberou od poloviny na monotónosti a já už se těším na poslední stránku. Možná neumím tento typ knih číst a procítit. Další věc je, že sama bych nikdy nic podobného nedokázala, takže klobouk dolů...jen jsem náročný čtenář. :) ;)

17.11.2019 3 z 5

Jednoduše buďte šťastní – 7 klíčů k lehkosti bytí Jednoduše buďte šťastní – 7 klíčů k lehkosti bytí Pierre Franckh

Není to špatná kniha, ale více mi život změnila kniha,, jak si správně přát''

09.11.2019 4 z 5