luckomar luckomar komentáře u knih

Když se introvertka vdá Když se introvertka vdá Debbie Tung (p)

Vdaná introvertka mě bavila víc než Introvertka v hlučném světě... Viděla jsem v tom sebe a manžela na každé stránce :-D

03.01.2022 5 z 5

Introvertka v hlučném světě Introvertka v hlučném světě Deborah Tung

Mám radši komiksy Dospělost je mýtus a další... Ale i v introvertce jsem se našla

03.01.2022 4 z 5

Nevítaný host Nevítaný host Shari Lapena

(SPOILER) Za mě slabší. Vadila mi podobnost s Deseti černoušky a vadilo mi vzájemné absurdní obviňování. Ani vyšetřovatelka moc nevyšetřovala, spíše hloupě prudila. Najednou příliš jednoduché rozuzlení pomocí ztraceného předmětu? No... Četla jsem lepší knihy

30.12.2021 3 z 5

Námi to končí Námi to končí Colleen Hoover

Velmi silný příběh lásky, odpuštění a síly

27.12.2021 5 z 5

Plodnost Plodnost Helena Máslová

Šíleně zajímavá kniha. Dozvěděla jsem se spoustu nového!! :-)

11.12.2021 5 z 5

Oskar a růžová paní Oskar a růžová paní Éric-Emmanuel Schmitt

Uf.. Půjčka. Kdo četl pochopí. Moc hezká

04.12.2021 5 z 5

Mimoňka Mimoňka Sarah Andersen

Předchozí byly lepší, ale i tak super.. Chci další a další

04.12.2021

Knihu jsem poslouchala. Audiokniha je to výborná. Souhlasím s tím, že současnost je super, ale popisy minulosti jsou jakýmsi zaplněním stránek.

27.11.2021 4 z 5

Anežka Anežka Viktorie Hanišová

Příběh se mi nelíbil a poslední stránky byly až moc zdlouhavé. Spisovatelka napsala už lepší knihy.

08.11.2021 2 z 5

Máma není služka, máma je dáma Máma není služka, máma je dáma Marek Herman

Knížka mě bavila. Když jsem četla například o prarodičích jako o majácích života...tolik jsem si uvědomila, jak souhlasím a jak je mi z toho smutno. Našla jsem i kapitoly po kterých bych se trochu dohadovala, ale o tom to je ne?

04.11.2021 4 z 5

Nejšťastnější muž na Zemi Nejšťastnější muž na Zemi Eddie Jaku (p)

Nedozvíme se nic moc nového, ale líbí se mi motivující směr knihy. Touha probudit v lidech dobro a snaha motivovat lidi, aby hledali štěstí v sobě.

25.10.2021 3 z 5

Prokletý rok Prokletý rok Kim Liggett

Za mě moc hezký příběh. Určitě doporučím dál. Duchařinky mám ráda. Navíc to mělo super zápletky a i zamilovanou linku jejíž vrchol byl velmi dojemný.

07.10.2021 5 z 5

Zvon Zvon Neal Shusterman

První dva díly mě bavily více než trojka. Taky jsem na třetí díl hrozně dlouho čekala a zapomněla jsem mnoho důležitých věcí. Dokonce mi přišel Zvon nakolik zdlouhavý, že jsem 2x přemýšlela, že to prostě nedočtu a odložím na důchod ! Ale překonala jsem to a musím říct, že konec byl zajímavý a stál za přečtení.

29.08.2021 4 z 5

Myšlenky za volantem Myšlenky za volantem Marek Eben

Milá a vtipná jednohubka

08.08.2021 5 z 5

Wim Hof – Ledový muž Wim Hof – Ledový muž Wim Hof

Mně se kniha líbila, ale beru celou metodu jako metodu Věř a víra tvá tě uzdraví!

01.08.2021 4 z 5

Houbařka Houbařka Viktorie Hanišová

Kniha byla napsána opravdu čtivě. Opět jsem se přesvědčila o složitosti knih vydávaných pod nakladatelstvím Host. Domácí násilí, drogy, alkoholismus. Vždy téma, které je nějak ponuré. Nebo mám na tyto knihy jen štěstí?

16.06.2021 3 z 5

Jako hvězdy v temné noci Jako hvězdy v temné noci Jojo Moyes

Na začátku jsem se nemohla začíst. Celkově neurazilo, ale ani nenadchlo.

11.05.2021 3 z 5

Jak nezemřít Jak nezemřít Michael Greger

Prostě bible zdravého životního stylu.

03.04.2021 5 z 5

Jak si hýčkat zdravá střeva Jak si hýčkat zdravá střeva Adrian Schulte

Mne tato kniha bavila a přečetla jsem ji opravdu rychle, ale je fakt, že mnoho napsaného jsem již věděla. Člověk by si ale měl čas od času připomenout nebo spíš osvěžit, co je ta správná cesta. Beru tyto publikace, jako motivace něco změnit.

24.03.2021 3 z 5

Cukrárna v Paříži Cukrárna v Paříži Julie Caplin

Trošku mi vadila průhlednost příběhu, ale jinak hezké, odpočinkové čtení!

16.03.2021 3 z 5