Lucinda566 Lucinda566 komentáře u knih

15 minus 15 minus Tomáš Zářecký

Opravdu úžasné. Jedna z nejlepších knížek, které jsem kdy četla :)

28.08.2013 5 z 5

Zelená jako smaragd Zelená jako smaragd Kerstin Gier

Podle mě to bylo opravdu pěkné zakončení celé série. Jenom se mi bude stýskat po Gwendolyn, Gideonovi, Xemeriusovi a dalších postavách..vlastně se mi začíná stýskat už teď :)

28.08.2013 4 z 5

Reset Reset Amy Tintera

Nebylo to, tak skvělé jak jsem čekala, že to bude. Ale i tak to stojí za přečtení. Jsem zvědavá na další díl :)

09.08.2014 3 z 5

Jako led Jako led J. Lynn (p)

Od knihy jsem nic nečekala. Čili mě překvapilo jak moc se mi kniha líbila. Četla jsem jedním dechem. No prostě úžasné. Určitě doporučuji :)

09.08.2014 4 z 5

V moci démonů V moci démonů Michaela Burdová

První díl se mi moc nelíbil. Ale druhý díl V moci démonů to bylo něco jiného. Kniha se mi líbila od začátku až do konce. Byla neuvěřitelně čtivá. Jsem ráda, že to autorka ukončila, tak jak to ukončila. Zakončení se mi moc líbilo. Rozhodně vám knihu doporučuji :)

09.08.2014 4 z 5

Příběh draků Příběh draků Rachel Hartman

Ze začátku se mi kniha moc nelíbila. Zdála se mi matoucí a prostě mi nesedla. Ale když jsem překonala prvních asi 100 stránek kniha začela být čím dál tím lepší a já se do ní čím dál tím víc zamilovávala. Až jsem se zamilovala úplně.
Serafína je dokonalá kniha. Je napsaná skvělým stylem, který je velmi čtivý. Postavy jsou reálné. Jejich starosti, jejich rozhodování.
Serafínu vám doporučuji! Stojí za to! :)

27.05.2014 5 z 5

Pokrevní pouta Pokrevní pouta Richelle Mead

Úžasný začátek série! Těším se na další díly!! :)

05.02.2014 4 z 5

Minotaurus Minotaurus Michaela Burdová

Skvělý závěrečný díl, jedné dokonalé série. U knížky jsem brečela. Hlavně teda na konci. Opravdu skvělá knížka, které mě emocionálně vyždímala.
Určitě doporučuji!!

05.02.2014 5 z 5

Mezi láskou a smrtí Mezi láskou a smrtí Meg Cabot

Chvilku mi trvalo než jsem se pořádně začetla ,ale potom když jsem se začetla byla knížka dokonalá! :)

17.10.2013 4 z 5