LucijeT LucijeT komentáře u knih

Závist Závist J. R. Ward (p)

moc pěkný díl.. občas mě při čtení knížek od Ward trochu ničí logická posloupnout jak jí vidí spisovatelka, ale vždycky se od toho v průběhu čtení odprostím, protože vím, že to má promyšlené dobře... ta má v hlavě tolik dimenzí, že po tom množství knih od ní už jí plně důvěřuju a příběhy si užívám. Padlí andělé jsou víc jako akční film než jako odpočinková literatura, ale i tak se mi moc líbí. V jednotlivých dílech nepolevuje a drží tomu pořád úroveň, za mě paráda.

09.01.2020 5 z 5

Chtíč Chtíč J. R. Ward (p)

Opět zhltnuto za 2 dny. Sice mě trochu zklamal závěr, ale to už je asi subjektivní, ostatně v mezích možností to pořád byl happy end a to mam na spisovatelce ráda, přes veškeré drama nenutí čtenáře ke smutku ale k nutkavé potřebě hned načít další díl. Mě osobně málem zabilo, jakej problém je knížky sehnat a musela nakoupit papírové ale co už.. Určitě to za to stojí (za tu tíhu knihy v kabelce)

04.01.2020 5 z 5

Chamtivost Chamtivost J. R. Ward (p)

Dost dlouho jsem odolávala zda číst tuto sérii jako vedlejší dějovou linku k bratrstvu, protože jak by se bratrům mohlo něco rovnat... Ale musím říct, že můj obdiv spisovatelce se ještě zvedl, protože to skvěle zapasovala a vytvořila něco zcela samostatného a přesto mám pocit, že jsem pořád doma.. Těžko to popsat, ale moc příjemně mě to překvapilo, zhltla jsem za 2 dny

04.01.2020 5 z 5

Průvodce Průvodce J. R. Ward (p)

No... Příběh o Zsadistovi se mi líbil, celkem vzato se mi líbily i interview s bratry i ty popisky na závěr, ale bylo to dost nudné a v paměti mi utkvělo toto: Zsadist má jizvu přes celý obličej od té doby, co byl
mučen, když ho zradil vlastní bratr. Rhage je divoký, každou
chvíli se rozčílí a miluje ženy. Vishous je stratég skupiny, má
děsivě silnou mysl, ale straší ho temné vize, které se často
uskuteční. Phuryho děti a uta-shellan zahynuli rukou nepřátel
před padesáti lety a po zranění v bitvě má umělou nohu.

Čož je asi nějaký překladatelský renonc, nebo zkouška bdělosti.. Nicméně mě to motivovalo k tomu zbytek knihy přeskákat...

22.12.2019 2 z 5

Spasitel Spasitel J. R. Ward (p)

Děj krásný jenom zase ten konec... Autorka je úplně posedlá Johnem zjevně... Tolik dílů o něm... A když konečně dojde happyendu s Murhderem, tak má jenom 4 stránky? 2 jsou o hledání domu a 2 o holém pozadí anděla... No... Mohla by to trochu vyladit... Ale i tak se mi moc líbilo a teskním, že teď aktuálně už není další díl ke čtení...

10.12.2019 5 z 5

Zběsilost krve Zběsilost krve J. R. Ward (p)

Přečteno jedním dechem. Hrozně se mi líbí jak autorka dává do příběhů i gaye, je to jiné, nevšední a zajímavé, jejich láska je prostě krásná. A i Payeton si u mě získal sympatie...

08.12.2019 5 z 5

Přísaha krve Přísaha krve J. R. Ward (p)

Příběh skvělý jako vždy, hltám jeden za druhým a trpím nedostatkem dalších dílů

07.12.2019 5 z 5

Polibek krve Polibek krve J. R. Ward (p)

Já to nechápu, ty knížky jsou lepší a lepší :)

07.12.2019 5 z 5

Zloděj Zloděj J. R. Ward (p)

Assasailovi a Marisol fandim už od začátku, je to hezký příběh, Vishous a Jane taky super, ale nějak jsem od toho čekala asi víc. Líbilo se mi to, ale ve srovnání s příběhem o Zsadistovi, Rhevovi nebo Xcorovi to byl slabej odvar. Doufám, že se k nim spisovatelka v budoucnu taky někdy ještě vrátí, protože mi to přijde jako hrozná škoda, že je každého vyřešila jen jedním dílem...

30.11.2019 4 z 5

Vyvolená Vyvolená J. R. Ward (p)

Úžasný díl, Xcor má charakter a Ikdyž mě Quin pěkně naštval jak je výbušnej a iracipnální, tak nakonec si to u mě vyžehlil. Už teď je mi smutno co budu číst... Zbývají jen poslední dva díly :(

27.11.2019 5 z 5

Bestie Bestie J. R. Ward (p)

Rhage umí mluvit, je tak bezprostřední... Ta jeho psycholožka je vedle něj amatér. No a tu jeho bestii už musí každý milovat... Prej prokletí... Čupr kérka a dráček mráček na hraní pro Bitty :)

27.11.2019 5 z 5

Prokletý milenec Prokletý milenec J. R. Ward (p)

Dle očekávání úžasný díl

22.11.2019 5 z 5

Král Král J. R. Ward (p)

Jak jsem si myslela, že další díl o králi a o Johnovi už mě bude nudit, tak spisovatelka překvapila a úplně mě odstavila. Moc se mi to líbilo a příběh Soly už nevnímám jako vložený děj, ale moc se mi líbí. Paráda, těším se na další díl

17.11.2019 5 z 5

Vytoužený milenec Vytoužený milenec J. R. Ward (p)

Celá série se mi hrozně líbí, už teď mam obavu co si najdu až jí dočtu... Nicméně příběh byl moc hezký, ale s každým dílem mě mrzí, že se spisovatelka trochu víc nerozepíše o šťastném konci... Tolik a tolik je napsáno o strastech, že když jsou konečně překonány, tak je konec knihy... A případný návrat je až v situaci, kdy dotyčného zase postihne nějaký průser... Nebránila bych se chvíli se radovat z happyendu :)

10.11.2019 5 z 5

Znovuzrozený milenec Znovuzrozený milenec J. R. Ward (p)

Četlo se samo, líbilo se mi moc, závěr překvapil a upřímně mi navodil při čtení pocit, kdy čtu, nechávám příběh plynout (neodhadnu co bude) a moc se těším až si s knížkou zalezu. Super. Jediné co bych oželila byl příběh Johna, hrozně mě nudí... Je to jouda... Chtěla bych další vsuvky s Rhevem :)

05.11.2019 4 z 5

Milenka pout zbavená Milenka pout zbavená J. R. Ward (p)

Tento díl se mi opravdu moc líbil, hltám tyto příběhy s nadšením. Upřímně doufám, že v nějakém z dalších dílů bude víc o Revhengovi, jeho příběh mě opravdu oslovil :) a Vishous? Teď mám o něm mnohem lepší mínění než po přečtení dílu o něm :)

01.11.2019 5 z 5

Milenec jen můj Milenec jen můj J. R. Ward (p)

John je pro mě jouda a jako jouda se i projevil, závěrečný zápas byla Xheh zraněná jen kvůli jeho hlouposti a on se pak ještě vlastně smíří s její smrtí.. hm... v dané situaci mě happy end dost šokoval. Nicméně se to hezky četlo, jen John není můj favorit no... no a tak vzhůru za dalším dílem, už se těším. Trochu mě znepokojuje stvořitelka, která nám nějak zhasíná a všichni na ní nějak zapomínají.. jsem upřímně zvědavá jak to bude pokračovat

29.10.2019 4 z 5

Pomstěný milenec Pomstěný milenec J. R. Ward (p)

Po dílu se Zsadistem, skvělý! Brečela jsem jako želva :)

25.10.2019 5 z 5

Vyvolený milenec Vyvolený milenec J. R. Ward (p)

To jsem četla nezvykle dlouho.. Phury je jako esmeralda, všechno mu hrozně trvá a jeho drogové veselí bylo taky dost úmorné.. Jsou to hrdí válečníci, ale mysl jim občas funguje jako hormonálně nevyrovnaným ženám :D

21.10.2019 3 z 5

Nespoutaný milenec Nespoutaný milenec J. R. Ward (p)

Nějak nevím co si o tomto dílu myslet, Vishous si prošel peklem o tom není pochyb, ale Jane bych mu přála živou... Nicméně... Náhled do bytí stvořitelky je poměrně zajímavé a trochou mám dojem, že si s Omegou hrají dětskou hru

17.10.2019 5 z 5