Luciela Luciela komentáře u knih

Hana Hana Alena Mornštajnová

Kniha mě úplně rozdrtila. Autorka píše skvěle a touto knihou mě zaujala natolik, že jsem si musela přečíst i její předcházející dvě knihy a na její novinku se už moc těším.

Osvětimská ukolébavka Osvětimská ukolébavka Mario Escobar

Ta kniha mě úplně dostala. Nemám slov, pohltila mě, nutila číst dál a dál... a konec pravdivý... člověk chce doufat, že bude krásný, ale byl pravdivý. Kniha je víc realistická, vyvolá přímé pocity okamžiku té doby. Za mě ta kniha v mém žebříčku stoupá nahoru!

30.05.2019 5 z 5

Tatér z Osvětimi Tatér z Osvětimi Heather Morris

Nevím jak popsat takovou knihu, ve které se píší fakta o skutečnosti života stráveném v Osvětimi, o smrti a lásce. Moc se mi líbila!!!

Slepá mapa Slepá mapa Alena Mornštajnová

Moc se mi kniha líbila!

Válečný kůň Válečný kůň Michael Morpurgo

Nejprve jsem četla knihu - dojala mě a hltala jsem stránku po stránce. Pak viděla film a můžu říct, že kniha je lepší.

Hotýlek Hotýlek Alena Mornštajnová

Nejprve jsem myslela, že knihu nedočtu. Vůbec jsem se nemohla do příběhu vžít, ale pak to začlo a nemohla jsem se odtrhnout!

Tiché roky Tiché roky Alena Mornštajnová

Kniha se mi moc dobře četla, pohltila mě, netušila jsem jak skončí a najednou byl konec.
Oproti předcházejícím knihám se mi až tak nelíbila, ale nad paní Morštejnovou jsem nezanevřela a těším se na další knihu!

14.05.2019 4 z 5