Luciáš55 Luciáš55 komentáře u knih

Květy z půdy Květy z půdy Virginia Cleo Andrews

Uff konečně jsem jí zdolala, musím říct, že to taková bomba nebyla. Děj se neskutečně táhl, i když tam byly pasáže, které byly napínavé, ale těch bylo málo. Nesedl mi ani styl psaní autorky, nebo to možná bylo i špatným překlad, co mi nesedl. Při představě, že se tohle stalo, mi nahání husí kůži. Možná si přečtu další díly, ale jen proto, že jsem zvědavá jak to skončí.

22.06.2017

Nikdy neumírej sama Nikdy neumírej sama Lisa Jackson

Moje první a zároveň i poslední kniha od této autorky. Dočetla jsem do poloviny a víc jsem nedala. Je tam hodně moc postav a děj je zbytečně uměle natahovaný.

04.03.2018 1 z 5

Utajená sestra Utajená sestra Diane Chamberlain

Knihu jsem si koupila, na základě kladných komentářů. Musím říct, že mě zklamala. Příběh byl hodně přitažený za vlasy a podle mne nereálný, občas tam bylo napětí, jinak to byla nuda, ke konci jsem se už musela nutit číst.

14.04.2018 3 z 5

Padesát odstínů šedi Padesát odstínů šedi E. L. James (p)

Tuhle knihu jsem zhltla za chviličku, podle mne, je to nejlepší kniha z celé série.

04.08.2017 5 z 5

Manželé odvedle Manželé odvedle Shari Lapena

Tuto knihu bych přirovnala, ke knize od Joy Fieldnig Zmizení Samanthy Shipleyové. Vůbec nelituji, že jsem si jí koupila, je to skvělá kniha. Má sice svoje mínus a to, že je předvídatelná, od půlky knihy jsem věděla, kdo v tom má prsty. Ten konec mohl být jiný, ten jsem nečekala. Tuto knihu mohu doporučit.

18.06.2017 5 z 5

Tvář mojí dcery Tvář mojí dcery Kathryn Croft

Dneska jsem trhla rekord, přečetla jsem 150 stran, za jediný den. Musela jsem vědět jak dopadne a wau stojí za přečtení, nemohla jsem se od ní odtrhnout. Ten konec jsem vůbec nečekala. Napínavé od začátku do konce.

21.03.2018 5 z 5

Hříšnice Hříšnice Tess Gerritsen

Za mne super kniha, je skvěle napsané, má to spád a kniha se čte dobře. Myslím, že mám novou oblíbenou spisovatelku.

21.09.2017 5 z 5

Přiveď mě zpátky Přiveď mě zpátky B. A. Paris (p)

Dočteno a velké zklamání, podle anotace jsem čekala něco jiného, myslela jsem, že to v půlce vzdám, ale dočetla jsem do konce. Příběh začal dobře, ale pak se stále jen točilo kolem matrjošky a ten konec, podle mne nereálné..

22.04.2019 3 z 5

Myši Myši Gordon Reece

Musím říct, že jsem čekala podle anotace něco jiného. Hlavní hrdinky mne vytáčely, hlavně ta matka. Ta dcera se na to, že její šestnáct chovala, jako stará bába. Kniha se četla dobře, ale nemyslím si, že by to byla kniha pro náctileté.

12.06.2017

Sirotek č. 8 Sirotek č. 8 Kim van Alkemade

Od knihy podle anotace, jsem čekala něco jiného, hlavní hrdinka mne zklamala a zprotivila. Knihu jsem v polovině odložila, nemohla jsem jí dočíst.

18.06.2017 1 z 5

Deník Bridget Jonesové Deník Bridget Jonesové Helen Fielding

Příjemná oddechovka, u které se nemusí přemýšlet ....

13.06.2017 5 z 5