lucianusamedved lucianusamedved komentáře u knih

Mýtonoši Mýtonoši Tracy Deonn

Musím přiznat, že kniha byla pro mě malinkatým zklamáním. Viděla jsem všude na internetu spoustu chvály, tudíž jsem na ni byla opravdu natěšená a měla obří očekávání. Přesto hodnotím 4/5 hvězdiček. Líbil se mi svět magie, mýtů o Artušovi, "babrání se" v minulosti a prostředí univerzity. Nejlepší postava = Sel . Kniha má spád, přečetla jsem ji za dva dny. Dle mého názoru Mýtonoši stojí za přečtení.

26.03.2022 4 z 5

Eleanor & Park Eleanor & Park Rainbow Rowell

Tahle kniha se mi líbila, z důvodu, že jsem se v ní mohla chvilkami najít, třeba s tím, jak se Eleanor ze začátku před Parkem stydí kvůli tomu jak vypadá. Knížka dobře popisovala i spolužáky které neměla ráda, každý jsme určitě někoho takového ve škole zažili. Kniha mi přišla jiná v tom, že Park, nebyl jen hezký kluk, ale Asiat, který se snaží vypadat ve třídě "neviditělně" , a Eleanor, i když byla při těle, nosila oblečení, které na ni upozorňovalo, tím pádem opravdu nezanikala v davu. Ještě na mě zapůsobilo, jak ze začátku byl Park na Eleanor zlý, a potom až ji lépe poznal, zjistil, že pro něho hodně znamená, což mi přišlo taky hodně reálné, protože první dojem je velmi klamavý. O téhle knize bych mohla, toho hodně napsat, a myslím si , že by jste si ji měli určitě přečíst. :)

29.10.2015 5 z 5

Dvojčata zpátky ve škole Dvojčata zpátky ve škole Enid Blyton

Kniha je dobrá na zahánění nudy.

13.02.2014 2 z 5