Luci136 Luci136 komentáře u knih

Žijte jógu Žijte jógu Václav Krejčík

Tuhle knihu vlastně nejde dát do přečtených. Já jí nikdy nedočtu... Mám ji u postele a pokaždé, když hledám inspiraci, radu, útěchu, uklidnění, nakopnutí je po ruce...

Jsem ráda, že ji mám a o to víc, že se nedá dočíst ;)

17.09.2018 5 z 5

Díky za vzpomínky Díky za vzpomínky Cecelia Ahern

Dlouho, hodně dlouho jsem nedostávala u knížky výbuchy smíchu, tak jako u Díky za vzpomínky. Těšila jsem se na další knihu z Dublinu, které mám ráda, a netušila o co půjde.

Tam, kde mi neseděl příběh, tam to doháněly scénky otce s dcerou, a já se smála, že nešlo dál číst. Hned po pár listech jsem si myslela, že vím jak to dopadne, ale cesta byla plná překvapení ....
Tam, kde byl příběh předvídatelný, tam se situace měnily ve výbuchy smíchu :D

Stojí za přečtení.

07.05.2018 4 z 5

Kroky ke slunci Kroky ke slunci Corban Addison

JE VELICE SMUTNÉ co nám tato KRÁSNÁ KNIHA ukazuje. Svět, který tu je kolem nás.

Knihu jsem nevnímala jen jako knihu, ale zároveň jsem myslela na všechny dívky, ženy.. děti, které, zatím co já si o tom čtu, právě teď někde se strachem pláčou. Je to smutný příběh.
Chtělo by to více takových knih, třeba se pak svět vzpamatuje.

29.08.2017 4 z 5

Bábovky Bábovky Radka Třeštíková

Klobouk dolu především Autorce. Takhle skvěle proplést osudy žen a jejich rodin dohromady, pěkná práce. Knížku jsem přečetla jedním dechem a moc hezky se mi četla.
Člověk si u některých příběhů uvědomí spoustu věcí.
Myslím, že určitě stojí za to si ji vzít do ruky a darovat knížce pár dní našeho času :)

28.09.2016 4 z 5

Dívka, která ztratila budoucnost Dívka, která ztratila budoucnost Barbora Walterová Benešová

Od prvních vět kniha, která ví jak zaujmout to se musí nechat. Příběh k zamyšlení. Realita je to hrozivá, knížka tedy pojímá téma s nadsázkou.
Byly tam momenty, kdy mne příběh přišel směšný, a to díky manželovi coby doktora. Nechci prozrazovat z děje, ale jeho chování mne občas přišlo z cesty...
I tak plný počet, báječná kniha. Snad jen ten konec?

24.07.2020 5 z 5

Beznadějný případ? Beznadějný případ? Corban Addison

Krásná knížka, která si mne sedla na ret při nádechu a s výdechem byla dočtena.
Dobře čtivé, napínavé a příběh je vypravován až se v něm dokážu octnout.

Myslím si, že nejde ale o příběh jako takový, jak první díl Kroky ke slunci, tak i druhý Beznadějný případ jsou knihy s určitým posláním. S určitou myšlenkou.

Celý příběh se ve mne odehrával boj... Je moc smutné, že v dnešním světě je dovoleno takto zacházet s dívkami a ženami. Je smutné vidět všude kolem sebe dokonalý svět a vědět, že pro některé je život jen o strachu a bolesti.
Soucítím a knížku doporučuji.

17.09.2018 4 z 5

Ostrov doktora Moreaua Ostrov doktora Moreaua Herbert George Wells

Dnes mi tato kniha dělala společnost v práci, nee nemůžu si tam číst, byla to audio verze a já jsem ráda, že jsem ji slyšela. Knížka se mi líbila a ráda se podívám i na jiná díla p. Wellse.

27.11.2017 3 z 5

J'adore New York J'adore New York Isabelle Laflèche

Byla to moc příjemná knížka, se kterou jsem si otevřela dvířka do nového světa. Jak právnického, tak i módního a to tím nejsympatičtějším způsobem. Přesto, že vybrané téma knížky mě nenalákalo hned, teď jsem ráda, že jsem knížku přečetla.
Četla se sama a příběh mě pohltil a to, že se dalo něco odhadnout dopředu a konec byl jak z pohádky - já si tu pohádku užila.
Určitě doporučuji.

24.08.2017 4 z 5

To To Stephen King

Skvělá knížka.... Příběh mne bavil a popravdě se mi do dneška stále někde v podvědomí přehrávají scény z Lad.
Promyšlenej a napínavej příběh. Hned jsem se vrhla na další díla a jsem mile potěšena, že město Derry je stále se mnou ;-)

30.06.2017 4 z 5

Svedené a rozpustilé Svedené a rozpustilé Iva Hlaváčková

Knizka se mi v celku zdala fajn, neni spatna, ale ani wau...
Mam rada tyhle uvahy a mysleni, jen na me nekdy postavy pusobily jako zdeprimovane zenske, ktere nevedi jak se chovat a co je spravne. V celku se da rict, ze je to jedna velka jizda depkou. Ale musim uznat, ze nektere vety jsem si musela podtrhnout v knizce, jelikoz meli neco do sebe.
Asi se k ni dlouho nevratim, ale nelituji, ze jsem ji cetla.

17.06.2016 4 z 5

Poslední valčík Poslední valčík Tamara McKinley

PROSTĚ NÁDHERNÁ KNÍŽKA ;-)

29.04.2016 5 z 5