LP113 LP113 komentáře u knih

V lese visí anděl V lese visí anděl Samuel Bjørk (p)

Tak já jsem nadšená. V začátku se člověk musí trošku zorientovat v postavách (ostatně asi jako ve všech knihách), ale potom se nedá odtrhnout. Mě se fakt hodně líbila a skoro bych srovnávala s Keplerem. Rozhodně doporučuji těm, kdo nemají radi Nesba jako já. ;-)

06.06.2018

Otevřený hrob Otevřený hrob Angela Marsons

Za mě opět hodně dobré. A fakt zajímavá instituce, kde zkoumají mrtvoly. ;-) Konec teda pro mě lehce zbytečně překombinovaný, ale jinak výborné. Určitě doporučuji.

06.12.2021 5 z 5

Němý křik Němý křik Angela Marsons

Tak mám asi další oblíbenou autorku, takže jsem si koupila celou sérii. Dobře se to čte, ikdyž teda Nikol - jako že cože? To mi přišlo trochu zbytečné, ale tak jako budiž.
Co mě vyložene rušilo, chvílemi až vytáčelo, jak furt všichni otáčí oči k nebi.........asi si to budu příště čárkovat. Každopádně za mě knihu doporučuji.

04.10.2021 4 z 5

Sochař smrti Sochař smrti Chris Carter

jednoznačne super

20.09.2018

Já jsem smrt Já jsem smrt Chris Carter

Moje první kniha od tohoto autora. Jsem paf. Nejen teda brutalitou, to je někdy opravdu síla, ale je to tak strašně čtivé, že se to nedá odložit. Přečetla jsem za víkend. Už se těším na další. Jediné co mi trošičku vadilo, že dost často kapitola končí jak detektivové na něco přijdou, ale neřekne se na co, jen jako že "wau" a střih a děj je jinde. Samozřejmě pak se to člověk dočte, ale asi je to záměr, aby čtenář knihu nedokazal odložit. ;-) Každopádně určitě doporučuji.

31.07.2018

Vražedná mysl Vražedná mysl Angela Marsons

Tak tohle bylo velmi zajímavé, tentokrát opravdu nebyl kousek, který by mě nezajímal. Určitě doporučuji a nemůžu se dočka až v dubnu vyjde další díl. Celá série je naprosto úžasná.

27.01.2023 5 z 5

Zlámané kosti Zlámané kosti Angela Marsons

Jako vždy super, Kim miluju, ale přeci jen tento díl byl o malinko slabší než předchozí. Asi nedokážu říct co mě tak úplně nebavilo. Co mě ale na knihách Angely Marsonsové opravdu baví, jsou většinou 2 dějové linky, které se propojí. Těším se na další. Doporučuji.

26.04.2022 4 z 5

Tichá modlitba Tichá modlitba Angela Marsons

Hodně dobrý.Pro dítě udělá člověk cokoliv na světě. Ke konci mi tak bilo srdce,že jsem měla pocit že běžím s Kim.Určitě doporučuji.

21.11.2021 5 z 5

Ďábelské hry Ďábelské hry Angela Marsons

Hodně čtivé. Oproti minule už bylo méně obracení očí v sloup, ale pro změnu přibylo "otevřela pusu, že něco řekne a pak si to rozmyslela a pusu zavřela." Noo chvíli mě to štvalo, ale postupně to vcelku vymizelo, takže ok. ;-) Co mi teda vadí, že jsme se nakonci nedozvěděli jak to teda s Alex dopadlo, to si myslím, že si zasloužilo trochu rozvést. Jinak určitě doporučuji.

19.10.2021 4 z 5

Mlha nad Shadow Sands Mlha nad Shadow Sands Robert Bryndza

Mě se to líbilo, možná o trošičku víc než první díl. Na mě teda v jednu chvíli trochu moc jmen, ale určitě doporučuji.

08.07.2021 4 z 5

Nejsem mrtvá Nejsem mrtvá Anne Frasier (p)

Tak tohle mě po dlouhé době dostalo. Už od první stránky napínavé. Dlouho se mi nestalo, že jsem se od knihy nemoha vůbec odtrhnout. Přečetla sjem za 2 odpoledne. Určitě doporučuji.

20.04.2020 5 z 5

Hovor se smrtí Hovor se smrtí Chris Carter

fakt hustý, doporučuji

20.09.2018

Muž, který hledal svůj stín Muž, který hledal svůj stín David Lagercrantz

Já jsem naprosto nadšená z obou knih od David Lagercrantz . Fakt si myslím, že se pokračování velmi vydařilo. Když jsem dočetla chtělo se mi brečet, že už je konec.

11.04.2018

Dívka, která si hrála s ohněm Dívka, která si hrála s ohněm Stieg Larsson

prostě úžasné. Chci aby Lisbethbyla moje nejlepší kámoška. ;-))))

19.01.2018

Spletité lži Spletité lži Angela Marsons

Opět naprostá pecka, nebo spíš je to čím dál tím lepší. Její knížky prostě milujuuuu. A miluju Kim. A ten konec? jako okamžitě potřebuju další díl.

17.10.2023 5 z 5

Pavouk Pavouk Lars Kepler

Úplně jsem zapomněla jak dobře se mi Keplerovci čtou. Je to prostě boží. Jako jo našla bych tam asi trilion nesrovnalostí a nepochopitelných kravin.Např.a to mě hodně pobavilo, když vrtulník vyzvedával Joonu v zácpě aut. tak to mi přišlo tak přitažené za vlasy, že jsem se opravdu od srdce zasmála. Ale vlastně je mi to jedno, prostě všechny jejich knížky žeru. A ten konec????? jako tvl nemůžeme čekat 2 roky na pokračování.....

10.03.2023 5 z 5

Propast smrti Propast smrti Robert Bryndza

Tak jsem se konečně skoro po roce dostala k této knize. No jako, čte se to dobře, ani nikdo z postav mě nijak zvlášť nerozčiluje, ale tohle mi přišlo, no já vlastně ani nevím jak to nazvat. Asi prostě nepravděpodobné. Ano chápu Kate je bývala kriminalistka, ale přes to mi trochu vadilo, jaký se z policistů udělali idioti. Navíc jsem zhruba od půlky měla tip a správný. Ale ani to mi nevadilo. Vlastně nedokáži popsat co mě tak nějak neuchvátilo. Takže pokud čtete celou sérii, doporučuji, čte se to prostě rychle, není tam ani moc omáčky kolem.

15.02.2023 4 z 5

Nejsem z ledu Nejsem z ledu Anne Frasier (p)

Super, opravdu hodně čtivá celá série. Možný spoiler:Trošičku mi to zavání mojí milovanou Lisbeth Salanderovou ve smyslu, že vše se trochu točí kolem rodiny Jude, ale to nic nemění na tom, že je to perfektně napsané a rozhodně doporučuji.

10.03.2021 5 z 5

Chladnokrevně Chladnokrevně Robert Bryndza

Jako vždy se mi to líbilo.Doporučuji

26.01.2021 5 z 5

Noční lovec Noční lovec Chris Carter

Již jsem to někde psala, přečtěte si něco o spisovateli, pak poznáte z čeho čerpá.....

04.01.2019