Lovana Lovana komentáře u knih

Poslední song Poslední song Nicole Böhm

Ještě předtím, než se mi tato kniha dostala do ruky jsem na ni slyšela samou chválu a já knihu samozřejmě musela taky číst, už proto, že mám ráda různé filmy s filmovou či muzikálovou tématikou.
Do knihy jsem se začetla prakticky okamžitě a stejně rychle jsem si oblíbila hlavní hrdinku Riley, která byla sympatická a sama si šla za svým snem, což se mi na ni velmi líbilo. Bavilo mě i prostřední prestižní školy, do které byl příběh zasazen. Oblíbila jsem si i členy skupiny. Skvělé bylo jistření mezi Riley a Julianem a jak k sobě pomalu nacházeli cestu.
Aby nebylo všechno jen usměvavé, autorka přidala i pár náročnějších témat zejména z prostředí známých osobností – závislost, bulvár, nedostatek soukromí či fakt, že ta známá osobnost neví, kdo ho má skutečně rád a kdo ho chce jen využít…
Celkově to bylo skvělé, a přestože má kniha poměrně hodně stran, tak já ji zfoukla raz dva.

19.01.2023 5 z 5

Neústupná princezna Neústupná princezna Meghan March

Že se do druhého dílu Savage trilogy pustím bylo jasné okamžitě po dočtení prvního dílu a stejně tak bylo jasné, že to bude zase rychlovka. Stejně jako první díl i ten byl velmi čtivý a v kombinaci s malým počtem stran a velkým písmem to byla opravdu jednohubka. Jednohubka, která mě bavila více než první díl, konečně zjišťujeme, kdo je pan tajemný. Oproti prvnímu dílu (zejména teda jeho první polovině) je tu méně sexu a zejména zvláštních popisů.
Tento díl skončil velmi zajímavě, i když se dalo tušit, že není vše, jak to vypadá…

Hodnocení 4*/5*

19.01.2023 4 z 5

Carrie Carrie Stephen King

Mé první setkání s králem hororu a upřímně úplně nevím, co si mám myslet.. Slyšela jsem hodně rozporuplných názorů na knihu, někteří ji milují a nedají na ni dopustit, jiným se nelíbila, nebavila je nebo ji ani nedočetli… Já jsem asi někde mezi.
Ze začátku jsem měla dost problém se začíst a pochopit přeskakování mezi různými časy, ale postupem jsem si na to zvykla a pak už mi to nedělalo problém. Mrzelo mě, že než došlo k tomu hlavnímu, tak už jsme si stihli udělat poměrně dobrý přehled o tom, co se teprve stane, protože v různých „knihách“, článcích a rozhovorech, které se uskutečnily až po té události bylo zmíněno dost věcí, které se v knize vlastně zatím ještě nestaly… V době kdy jsem se konečně v knize i trochu zorientovala, tak se mi začala i lépe číst, ale přestože je knížka poměrně krátká, tak mi trvalo dost dlouho ji přečíst.

Hodnocení 3*/5*

19.01.2023 3 z 5

Sněhulčiny Vánoce Sněhulčiny Vánoce Kristen McKanagh

Kniha, na kterou jsem se těšila už minulé Vánoce, ale nakonec jsem se k ní dostala až tyhle. Moc jsem se na ni těšila, kvůli krásné obálce a vyprávění z pohledu malé kočičí slečny.
Příběh byl milý, bavily mě Sněhulčiny nezbednosti a i to, jak k sobě hlavní postavy hledaly cestu, i když z mého pohledu už se mohli „vybarvit“ mnohem dřív… Ale je to příběh jako dělaný na období Vánoc, úplně na mě z knihy dýchala ta vánoční atmosféra a velmi ráda bych ochutnala některé z Emilyiných dobrot. U některých Sněhulčiných výmyslů jsem se musela až smát. Celkově příběh nepřináší nic nového, klasický hate-to-love příběh, ale okořeněno kočičí uličnicí mě to moc bavilo. Určitě si přečtu i pokračování.
Hodnocení: 3,5*/5*

19.01.2023 4 z 5

Pohřbené kosti Pohřbené kosti Lisa Regan

Již pátý díl ze série s Josií Quinnovou a já opět musela knihu číst brzo po vydání, je to snad jediná v současnosti vydávaná série, kde stíhám číst knihy, vždy, než vyjde další díl ( s výjimkou prvního a druhého dílu, protože jsem sérii začala číst před vydáním třetího dílu). Všechny knihy z této série pro mě byly velmi čtivé, čemuž napomáhají také krátké kapitoly, které většinou končí tak, že musím pokračovat pořád dál a dál… Opět jsem měla knihu velmi rychle přečtenou a teď nezbývá než čekat na další díl…
Tentokrát se zápletka týká Josie spíše skrz vztah s Noahem a my se více dozvídáme také o Noahovu životu. Za sebe musím říct, že jak jsem si v předchozích dílech Noaha oblíbila, tak v tomto mě poměrně dost štval…
Výjimečně se mi podařilo odhalit vraha o chvíli dříve, než jsme se k tomu dostali v knize, ale nevadilo mi to, přesto, že většinou vraha neodhadnu.
Za mě stále zůstává na prvním místě třetí díl s názvem Matčin hrob, sama jsem zvědavá, zda tento díl ještě nějaký překoná.
Už teď se moc těším na další díl.

31.10.2022 5 z 5

Toužím po tobě Toužím po tobě J. T. Geissinger

Třetí díl ze série Vzplanutí a bohužel za mě je to nejslabší díl této série. První dva byly skvělé, moc jsem si oblíbila hlavní hrdiny a stránky mi utíkaly pod rukama, tady to tak bohužel nebylo.
Hlavní postavy této knihy mě nijak zvlášť nezaujaly, celou knihu jsem měla problém pochopit, proč dělá Matteo, to, co dělá… Kdyby neměl potřebu si něco dokazovat, tak by měla knížka 30 stran a bylo by hotovo… Pokud jde o Kimber, tak mi připomněla nechuť ke slovu NEZPACH (série Sayer Altair) a to tím, jak pořád vedla „hovory“ se svou dělohou… Pokaždé když jsem zahlédla slovo děloha, tak už jsem otáčela oči…
Celkově mi tato kniha ničím zvlášť neutkvěla v paměti a myslím, že velmi rychle zapomenu, o čem byla. Velmi mě to mrzí, vzhledem k tomu, jak skvělé byly první dva díly… Možná bych knihu hodnotila jinak, kdybych neměla přečtené první dva díly série, ale bohužel, tento díl mě příliš neuchvátil.

Hodnocení 3,5*/5*

05.09.2022 4 z 5

Cítit znovu Cítit znovu Mona Kasten

Třetí díl ze série Znovu jsem si dlouho šetřila, protože první dva díly se mi moc líbily a konečně jsem se do něj pustila a jsem za to moc ráda, protože tahle série mě opravdu baví.
Sawyer jsem v prvním díle málem nesnášela, ve druhém díle už to bylo o něco lepší, ale pořád jsem měla trochu strach z toho, že v tomto díle bude zrovna ona hlavní ženskou postavou... Ale mé obavy byly zbytečné, jakmile jsme začali Sawyer trochu poznávat, tak jsem dokázala i pochopit proč je taková, jaká je. Isaac mě bavil hned od začátku a moc jsem si oblíbila i jeho rodinu. Bavilo mě sledovat interakce mezi Sawyer a Isaacem, vtípky mezi nimi a také jiskření.
Co mi trošku chybělo byl pohled z obou dvou stran, více se mi líbí, když se střídají ve vyprávění obě hlavní postavy. Ke konci mi trošku lezla Sawyer na nervy, ale jelikož jsem si naštěstí neprožila to, co ona, tak nemůžu říct, jestli to bylo normální nebo přehnané.
Protože jsem hrozná plačka, tak jsem si párkrát opět pobrečela, ale to u Mony jinak nebude nejspíš ani v dalších dílech. Moc se těším i na zbývající dva díly.

12.07.2022 5 z 5

Jarní oběť Jarní oběť Anders de la Motte

Poslední díl ze série Roční období je za mnou a já jsem opět spokojená. Velmi rychle jsem se začetla, stránky mi rychle utíkaly pod rukama a já chtěla co nejdříve zjistit, jak to všechno bylo. Střídaní pohledů do minulosti a do současnosti mě opět nutilo číst dál a dál.
Hlavní postavu jsem si docela oblíbila, oproti ní zbytek rodiny, to byl děs běs... Ostatní postavy byly tak půl na půl, některé byly fajn, jiné na zabití... Postav bylo opět poměrně hodně, ale nedělalo mi žádný problém se zorientovat, kdo je kdo.
V porovnání s minulým dílem mi možná malinko chybělo více napětí ke konci, ale to je možná jen můj pocit, možná zapříčiněný i tím, že šlo o čtvrtou knihu autora. Rozhodně ale zápletka byla skvěle vymyšlená, všechno krásně zapadlo do sebe jako jednotlivé dílky puzzle. Pokud někdo zvládl vše odhalit, jak to bylo, tak smekám...
Každopádně celkově se mi tento líbil asi o malinko více ne předchozí, hodnocení zůstává stejné jako u Zimního ohně a Podzimního případu.

29.06.2022 4 z 5

Vikomt, který mě miloval Vikomt, který mě miloval Julia Quinn

Už zítra tady máme druhou sérii seriálu, tak jsem musela rychle přečíst knihu, tentokrát jsem zvolila opačný postup než u prvního dílu (což bude hlavně tím, že původně jsem neměla v plánu se na seriál podívat, natož číst knihy, ale nakonec jsem byla přemluvena a takto to dopadlo...).¨
Nevím, zda je to tím opačným pořadím, ale musím říct, že tento díl se mi líbil více než první... Možná je to tím, že jsem vůbec nevěděla do čeho jdu (nečetla jsem předtím ani anotaci, u sérií to v dalších dílech nedělám), ale spíš si myslím, že mi ústřední dvojice sedla více než v prvním díle (ale udělalo mi radost, že se tam aspoň jednou objevila i Daphne se Simonem.
Jiskření mezi ústřední dvojicí mě nesmírně bavilo, už od úplného začátku, Kate mi byla neskutečně blízká svou drzostí a neschopností mlčet, z čehož plynula spousta zábavných momentů. Až na pár stránek, kdy jsme se občas setkali i s ostatními z rodiny Bridgertonových je to opravdu jen o vztahu Kate a Anthonyho, což je na jednu stranu možná trochu škoda, ale na druhou sledovat vývoj vztahu těch dvou za to stálo.
Jsem moc zvědavá, jak tvůrci zvládli tento díl zpracovat do seriálu, doufám, že se potkám s některými svými oblíbenými postavy, které v knize téměř nebyly...
Určitě se pustím i do dalších dílů, jsem zvědavá na osudy dalších sourozenců Bridgertonových.

24.03.2022 4 z 5

Ukaž mi Ukaž mi Marcel Moss

Tahle kniha mě nejprve nijak zvlášť nelákala, ale pak jsem si říkala, že ji teda zkusím, když se o ni tolik mluví a rozhodně jsem udělala dobře. Kniha byla totiž skvělá.
Moc se mi líbil nápad, kdy se celý příběh točí kolem aplikace Ukaž mi, to, jak ta aplikace fungovala a co vše se dělo. Velmi mě v tomto příběhu bavilo protnutí erotiky a thrilleru.
Na začátku jsem měla trošku problém se zorientovat v čase, protože příběh se odehrává ve třech časových rovinách, ale po pár stránkách si to sedlo a já hltala jednu stránku za druhou. Kniha byla velmi čtivá, čemuž kromě relativně velkého písma napomáhal i fakt, že se v knize objevovaly zprávy z aplikace. Navíc také střídání časových rovin nutil člověka číst stále dál.
V této knize jsem si žádnou postavu neoblíbila, protože to snad ani nejde, ale přesto mě kniha hodně bavila a byla jsem hodně zvědavá, jak to vše dopadne a kdo je Královna...
Rozuzlení knihy mě překvapilo, stejně jako to, když jsem si myslela, že už ten největší šok mám za sebou a ono ne... Kdo je Královna jsem neodhadla, takže jsem poté zírala s otevřenou pusou.
Pro některé lidi by kniha mohla být i svým způsobem poučná...
Jediné, co mi trochu vadilo bylo, že o některé postavě bylo psáno křestním jménem a po pár řádcích najednou příjmením... To mi přišlo takové zvláštní a trochu rušivé, ale žádný velký problém to pro mě nebyl.

20.09.2021 5 z 5

Ptačí domek Ptačí domek Eva Meijer

Tato kniha mě ze začátku vůbec nelákala, obálka je nádherná, ale úplně mě nezaujala anotace... Potom jsem viděla hodně pozitivních recenzí na Ptačí domek a rozhodla jsem se, že knihu teda zkusím, když je tak dobře hodnocená.
Příběh pojednává o životě britské hudebnice a "amatérské" ornitoložky Gwendolen "Len" Howardové, která velkou část svého života zasvětila ptákům a jejich sledování.
Příběh je rozdělen do dvou linií, v jedné se seznamujeme se životem Len a druhá je věnována samičce sýkory se jménem Hvězda.
Příběh měl takové pomalé, oddechové tempo, čtení mě bavilo, ale musím říct, že mě více bavila druhá polovina knihy, začátek mi přišel takový nemastný, neslaný, ale když Len dospívala, tak mě příběh začal více bavit. Úplně jsem se s ní nedokázala ztotožnit, ale bylo velmi zajímavé sledovat, jaký byl její život s ptáky.
Byl to takový milý, melancholický příběh a já jsem ráda, že jsem si knihu nakonec přečetla. Ještě jednou musím vyzvednout obálku, která je naprosto dokonalá.

Hodnocení 4*/5*

07.09.2021 4 z 5

Konec léta Konec léta Anders de la Motte

Nebýt společného čtení, tak bych se ke knize asi ani nedostala, ale jsem ráda, že jsem si ji přečetla. Kniha se mi četla dobře, ale úplně mě to nenutilo číst dál a dál... To se změnilo ke konci knihy, kdy jsem hltala jednu stránku za druhou, abych věděla, jak příběh dopadl. Konec mě překvapil, nečekala jsem, že příběh skončí, tak jak skončil, ale zároveň ten konec nebyl přitažený za vlasy a něco podobného by se asi mohlo stát.
Ze začátku jsme sledovali příběh ze dvou časových rovin, což je věc, kterou já mám v knížkách hodně ráda. Postupem času se začala linka z minulosti vytrácet, což do tohoto příběhu sedělo.
Kniha nebyla špatná, ale za nějakou dobu si asi vůbec nedokážu vybavit o čem byla... Jsem zvědavá na další díly ze série Roční období, které jsou údajně lepší než tento.

Hodnocení 3,5*/5 *

21.07.2021 4 z 5

Pařížská švadlena Pařížská švadlena Natasha Lester

Po obrovském nadšení z autorčiny druhé knihy Skříň plná Diora uspořádala @fejky_y společné čtení i na Pařížskou švadlenu a všechny jsme byly hodně zvědavé, jaká bude, slyšela jsem hodně názorů, že kniha je slabší než "Dior" a že budu zklamaná...
Zklamání se u mě naštěstí nekonalo, ale musím souhlasit s tím, že Skříň plná Diora je lepší, ale to rozhodně neznamená, že "Švadlena" je špatná...
Opět se v příběhu střídají dvě časové linie - přítomnost a minulost a tyto dvě linie se po celou dobu proplétají. Ze začátku jsem měla trochu problém se začíst a moc mě to nenutilo číst dále, ale postupem času mě příběh pohltil a já četla a četla a četla... Postavy mi přirostly k srdci a jelikož jsem velká plačka, tak jsem si v průběhu knihy i několikrát pobrečela...

18.07.2021 5 z 5

Woodhill Woodhill Eleanor Corvin (p)

Moje první kniha autorky, která mě nalákala prakticky hned, jak jsem viděla, že bude vycházet, přestože na fantasy příliš nejsem, ale tady kombinace několika žánrů a také inspirace Lednicko-Valtickým areálem mě ke knize přivedly a už nepustily.
Kniha byla velmi čtivá, zejména některé pasáže jsem vyloženě hltala a nutně potřebovala vědět, co bude dál.
Hlavní hrdinkou Lexi jsem si velmi oblíbila, rozhodně to v životě neměla jednoduché, před pádem opony ani po něm. Co mě pobavilo bylo vysvětlení jména Lexi, to je super. Velmi jsem si oblíbila i většinu dalších postav, zejména Abigail, Grace, Brodericka, Aarona a Jamese, ale i další.
Příběh hodně oživili chodci, ze kterých šel občas opravdu strach, ale místy mi přišlo, že už je tam toho okolo nich až moc a přála jsem si, aby se příběh opět posunul.
Poslední zhruba třetina knihy už byla velmi akční a kniha se prakticky nedala odložit. A v této části se připravte na velkou emoční smršť a pokud jste plačky jako já, tak si připravte kapesníčky.
V romantické a erotické lince se objevovaly nějaká klišé, ale to mně nijak zvlášť nevadí, ale určitě by se tyto pasáže daly napsat lépe.
Na závěr nesmím zapomenout na nádhernou obálku a úžasnou mapu na predsázce knihy, několikrat jsem se k malé v průběhu čtení vrátila, abych se podívala, kde se právě nacházíme
Za mě teda velmi povedená kniha, která má nějaké mouchy (a já nějaké nezodpovědné otázky, ohledně fungování a "vzniku" tohoto světa), ale určitě to není poslední kniha autorky, do které jsem se pustila.

19.05.2024 4 z 5

Za zamčenými dveřmi Za zamčenými dveřmi Freida McFadden

Moje první kniha autorky, takže nemůžu srovnávat, zda se mi více líbila tato kniha nebo Pomocnice (i když i tu mám doma nachystanou, takže srovnání případně až přečtu i Pomocnici), ale mně se tato kniha líbila hodně. Knížka má pouze 240 stran, takže jsem ji měla prečtenou raz dva a cca od poloviny už jsem knihu prakticky nemohla odložit.
Líbilo se mi i střídání minulostí se současností, takže jsme měli možnost poznat Noru v dětství. Nora jakožto hlavní hrdinka byla hodně zajímavá postava, ale pro mě nepříliš sympatická až divná.
Líbila se mi zápletka a to, že vlastně až do konce nevíme, kdo je pachatelem. Já osobně v průběhu čtení podezřívala téměř všechny postavy, které se v knize objevily.
Možná malinko delší, více rozvinutý a napínavější by mohl být závěr, ale je jasné, že při takovém rozsahu celé knížky bude i ten konec rychle sfouknutý. Závěr by zároveň možná až poněkud nereálný, ale za to se alespoň celý nedal odhadnout, takže to mně osobně nijak zvlášť nevadilo.
Já jsem tedy hodně spokojená a jsem zvědavá na další knihy autorky, až se k nim dostanu.

04.05.2024 4 z 5

Příběh slunečnice Příběh slunečnice Miriam Blahová

Na knihy autorky jsem se dlouho chystala a jsem ráda, že jsem se k Příběhu slunečnice konečně dostala a určitě si brzo přečtu i další knihy autorky, protože Příběh slunečnice se mi velmi líbil.
V knize jsem dostala to, co mám v takovýchto příbězích velmi ráda, a to je střídání linky ze současnosti a linky z minulosti. Zároveň mám ráda příběhy z období druhé světové války, které se zabývají životem obyčejných lidí z tomto období.
Bavily mě obě linky, jak linka Natálie, tak vyprávění o Evě. Natálie mě chvílemi docela štvala, ale postupně jsem si ji docela oblíbila. Vyprávění o Evě bylo velmi zajímavé, byla to dost emoční jízda. Úplně nejvíce jsem si ale oblíbila babi Kratochvílovou, ta byla prostě úžasná.
Kniha byla velmi čtivá, chtěla jsem brzo zjistit, jak vše bylo a bude, ale zároveň jsem knihu dočíst nechtěla, nechtěla jsem se loučit s postavami a toto se u mě neobešlo bez slz. Už teď se těším až se pustím do dalších autorčiných knih.

27.04.2024 5 z 5

Srdcem mojí babičky Srdcem mojí babičky Barbora Linke

Kniha Jménem mojí sestry se mi moc líbila, takže jsem věděla, že si určitě přečtu i pokračování. Byla jsem zvědavá, jak se mi tento díl bude líbit, protože jsem si Ester zdaleka neoblíbila tolik jako její sestru Soňu.
Ale v tomto pokračování dostane možnost Ester blíže poznat a pochopit, proč se chová, tak jak se chová.
Čtení opět, vzhledem k době, ve které se odehrává, nebylo úplně jednoduché, ale přesto byla kniha velmi čtivá, stránky utíkaly jedna za druhou a mě bylo, stejně jako u první knihy líto, že kniha nemá stran více.
Velmi jsem ocenila možnost lehce vidět příběh i „z druhé strany“ a to díky scénám, ve kterých došlo k bombardování Drážďan.
Na konci knihy bych ještě určitě ocenila rozvinutí osudů dvou vedlejších postav, tak třeba se dočkáme dalšího pokračování, kde se nám i toto vysvětlí.
Kniha byla velmi čtivá, příběh z období 2. světové války, který se nezbývá přímo koncentračními tábory, ale ukazuje, jak žili obyčejní lidí, zároveň propojení historické a současné linky, přesně toto mám v knihách z tohoto období ráda. Malinko více se mně osobně líbil první díl, ale opravdu jen o malý kousek a těším se na případné pokračování či jinou knihu autorky.

25.04.2024 5 z 5

Alicina síť Alicina síť Kate Quinn

Moje první kniha autorky a určitě ne poslední. Obecně mám hodně ráda příběhy, kde se střídá více časových rovin, takže to bylo něco přímo pro mě.
Velmi zajímavé je spojení minulosti a „přítomnosti“ a tím pádem i v podstatě propojení dvou světových válek, a tímto jsem se v knize asi zatím nesetkala.
Obě časové linky jsou hodně silné, o trochu více mě asi bavila linka z 1. světové války, bylo pro mě velmi zajímavé nakouknout pod pokličku toho, jak to měly ženy – špiónky těžké.
Pokud jde o hlavní postavy tak jsem si velmi oblíbila všechny hlavní postavy, i když u jedné to trochu trvalo (kdo četl, ví, koho myslím a proč to tak bylo). Zároveň mě velmi zajímal osud dalších dvou osob (opět kdo četl pravděpodobně ví, koho myslím).
Přestože má kniha více než 500 stran, tak se čte velmi dobře a stránky utíkají samy pod rukama, zejména ve druhé polovině, to už je úplně „fičák“.
Některé věci v příběhu bych si přála, aby byly jinak, ale tady nemůžu být konkrétnější, aniž bych spoilerovala a za druhé to je jen můj subjektivní pocit, jak bych si přála, aby kniha dopadla.

17.04.2024 5 z 5

Její vina Její vina Simone St. James

Nebýt štafety tak se ke knize nejspíš vůbec nedostanu, ale rozhodně toho nelituji. Trochu mě překvapila vyskytující se duchařina, ale to jen proto, že jsem nečetla anotaci, protože s nimi nemám moc dobré zkušenosti. Na druhou stranu mi duchařina vyloženě nevadí (přestože se přikláním spíše k racionálnímu vysvětlení), takže mi ani tady nijak nevadila.
Kniha měla malinko pomalejší začátek, ale na to, jak je hrubá, tak se četla dobře a druhá polovina knihy už byla velká jízda, kdy jsem jen otáčela stránky, abych zjistila, jak vše bylo a také jak to dopadne. V knize pro mě bylo hned několik aha momentů, kdy jsem si musela kousek textu přečíst podruhé, abych vstřebala, co se stalo. Jiné věc jsem zase tušila výrazně dřív, než k nim došlo.
Hlavní hrdinky jsou každá úplně jiná, ale obě jsou velmi zajímavé a neměly to v životě snadné. Trochu víc jsem čekala od minulosti Shea (trošku problematická věc na překlad je jméno Shea, ale oceňuji vysvětlení na začátku knihy, jak se jméno vyslovuje a proč bylo v překladu ponecháno v neskloňované verzi).
Co mě bavilo trochu méně byl samotný závěr knihy, tam byl konec na mě až moc takový rozvleklý a úplně mi nesedl. Ale celkově se mi kniha hodně líbila a bavila mě a určitě si časem přečtu i druhou knihu autorky.
A jestli něco na této knize naprosto miluji, tak je to kocour s dokonalým jménem Winston Vrnčil.

04.03.2024 4 z 5

Osamělé srdce Osamělé srdce Mona Kasten

Další kniha z pera mé oblíbené autorky. Hned když jsem viděla, že u nás bude vycházet další kniha autorky, tak jsem věděla, že ji budu číst.
Hlavní postavy byly úplně skvělé, velmi rychle jsem si je oblíbila oba dva. Hodně bavily interakce mezi nimi.
Trošku výtku mám k událostem na začátku, dvě reakce mi přišli hodně přes čáru, ale to nejspíš je jen můj problém.
Kniha byla stejně jako všechny předchozí knihy autorky neuvěřitelně čtivá, stránky mi mizely velkou rychlostí pod rukama a ani jsem se nenadála a byl konec knihy.
Moc se těším na další díl a jsem moc zvědavá, co se dozvíme, protože tento díl skončil tak, že bych potřebovala ve čtení číst nejlépe hned A také nemůžu nezmínit nádhernou obálku, miluju ji. Ale osobně dávám přednost spíše těm uzavřenějším příběhům v sérii Znovu, kde mi vyhovuje to, že každý díl je o jedné dvojici a další díl o jiné, ale zároveň se v příběhu vyskytují i postavy z předchozích dílů.

Hodnocení: 4,25*/5*

26.08.2023 4 z 5