lotta8659 lotta8659 komentáře u knih

Hana Hana Alena Mornštajnová

Fantastická kniha a jsem nesmírně ráda, že ji mohu mít ve své knihovně, protože se k ní určitě ještě vrátím. Opravdu velmi silný příběh, kterému člověk místy ani raději nechce věřit.
Obrovské díky autorce za tuto knihu.

14.02.2019 5 z 5

Pohlednice z Itálie Pohlednice z Itálie Alex Brown

Moc příjemná kniha, která krásným, laskavým a místy i velmi smutným příběhem zaujme a zahřeje u srdce. Příběh je v druhé polovině i dosti poutavý, jinak spíše oddechovka. Doporučuji.

14.03.2022 4 z 5

Vzpoura pražské kavárny Vzpoura pražské kavárny Dominik Landsman

Jedním slovem oddechovka, která ale příjemně překvapila.
Naše celá politická scéna je v totálním úpadku a člověk se spíše rozčiluje a naříká si, co je v dnešní době možné a co za lidi se může dostat až tak vysoko. Celé to samozřejmě odráží obrázek naší společnosti. Tahle kniha je důkazem toho, že všechno zlé je pro něco dobré a nebýt té tragédie, nevznikne něco tak skvělého jako tahle kniha :-) Začátek byl bravurní, měl spád a dlouho jsem se takhle u knížky nezasmála. Postupně to bylo malinko slabší, ale stejně musím smeknout před autory, vykreslili jste momentální situaci do detailu skvěle.

25.02.2019 4 z 5

Mnich, který prodal své ferrari Mnich, který prodal své ferrari Robin S. Sharma

Velmi inspirativní kniha, díky které si člověk leccos uvědomí. V druhé polovině byly některé pasáže malinko přes čáru, ale celkově kniha svůj účel splnila na jedna, alespoň v tom mém případě :-)

30.01.2019 4 z 5